Cena wywoławcza:

4 890 zł

3,43 zł/m²

1 425 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Grąbczyn

Cena wywoławcza:

4 890 zł

3,43 zł/m²

1 425 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Wierzchowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nlerolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej z byłego Państwowego Funduszu Ziemi.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 24.02.2026 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.2.2026. MC, opublikowanym w dnłu 25.02.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 480 zł

32,68 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Wierzchowo

Cena wywoławcza:

42 480 zł

32,68 zł/m²

1 300 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Żółtnica

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenle gminy Szczecinek powłat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Turowo Pomorskie.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 05.11.2025 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.163.2025.MC, opublikowanym w dniu 06.11.202...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 812 zł

4,08 zł/m²

8 532 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Żółtnica

Cena wywoławcza:

34 812 zł

4,08 zł/m²

8 532 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Turowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierołnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Turowo Pomorskie.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzłe nieruchomość określona w wykazie z dnia 09.10.2025 г.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.154.2025.MC, opublikowanym w dniu 09.10.202...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 788 zł

34,25 zł/m²

2 067 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Turowo

Cena wywoławcza:

70 788 zł

34,25 zł/m²

2 067 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Trzebiechowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej zabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na
terenie gminy Szczecinek powiat szczecinecki, pochodzącej ze ziłkwidowanego PGR Skotniki.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 27.10.2025 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.162.2025.MC, opublikowanym w dniu 28.10.2025 r., w skł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

298 044 zł

29,15 zł/m²

10 226 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Trzebiechowo

Cena wywoławcza:

298 044 zł

29,15 zł/m²

10 226 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Grąbczyn

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 590 zł

4,58 zł/m²

347 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Grąbczyn

Cena wywoławcza:

1 590 zł

4,58 zł/m²

347 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Turowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 09.10.2025 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.153.2025.MC, opublikowanym w dnlu 09.10.202...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 542 zł

32,21 zł/m²

2 097 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Turowo

Cena wywoławcza:

67 542 zł

32,21 zł/m²

2 097 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Turowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
na terenie gminy Szczecinek powiat szczeclnecki, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Turowo Pomorskie.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnla 09.10.2025 r.
KOS.WKUZ.SZ.4240.W.152.2025.MC, opublikowanym w dniu 09.10.202...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 702 zł

34,51 zł/m²

1 846 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

szczecinecki, gm. Szczecinek, Turowo

Cena wywoławcza:

63 702 zł

34,51 zł/m²

1 846 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości