Cena wywoławcza:

33 940 zł

6,43 zł/m²

5 279 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rusinowo

Cena wywoławcza:

33 940 zł

6,43 zł/m²

5 279 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Smardzko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 450 zł

24,76 zł/m²

4 906 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Smardzko

Cena wywoławcza:

121 450 zł

24,76 zł/m²

4 906 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Berkanowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 430 zł

3,15 zł/m²

5 541 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Berkanowo

Cena wywoławcza:

17 430 zł

3,15 zł/m²

5 541 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 530 zł

6,74 zł/m²

2 751 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

18 530 zł

6,74 zł/m²

2 751 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 775 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 775 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 776 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 776 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Berkanowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 430 zł

3,15 zł/m²

5 541 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Berkanowo

Cena wywoławcza:

17 430 zł

3,15 zł/m²

5 541 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rogalino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 090 zł

17,18 zł/m²

4 313 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rogalino

Cena wywoławcza:

74 090 zł

17,18 zł/m²

4 313 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 776 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 776 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 775 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

16 830 zł

6,06 zł/m²

2 775 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 530 zł

6,74 zł/m²

2 751 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin

Cena wywoławcza:

18 530 zł

6,74 zł/m²

2 751 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rogalino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 090 zł

17,18 zł/m²

4 313 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Rogalino

Cena wywoławcza:

74 090 zł

17,18 zł/m²

4 313 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świdwin, Klępczewo

Cena wywoławcza:

7 090 zł

4,13 zł/m²

1 718 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
1                          51
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości