Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Brzeżno powiat świdwiński, pochodzącej z byłego PFZ Brzeżno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 29.01.2026 r.
KOS.WKUZ.SW.4240.W.8.2026.JK, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w skład której wcho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej zabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej na
terenie gminy Brzeżno powiat świdwiński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Brzeżno.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 07.10.2025 г.
KOS.WKUZ.SW.W.143.2025.JK, opublikowanym w dniu 08.10.2025 r., w skład której w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 07.11.2025 r.
KOS.WKUZ.SW.4240.W.144.2025.JK, opublikowanym w dniu 08.11.2025 r., w skład któ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

4 916 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

4 916 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

19 481 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

19 481 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Karsibór

Cena wywoławcza:

30 540 zł

18,99 zł/m²

1 608 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 330 zł

3,38 zł/m²

2 170 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

Cena wywoławcza:

7 330 zł

3,38 zł/m²

2 170 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Pęczerzyno

Cena wywoławcza:

27 530 zł

3,22 zł/m²

8 554 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

19 481 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

377 980 zł

19,40 zł/m²

19 481 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Koszanowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 910 zł

18,36 zł/m²

3 699 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Koszanowo

Cena wywoławcza:

67 910 zł

18,36 zł/m²

3 699 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

4 916 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Wilczkowo

Cena wywoławcza:

142 320 zł

28,95 zł/m²

4 916 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Koszanowo

Tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 910 zł

94,98 zł/m²

715 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Koszanowo

Cena wywoławcza:

67 910 zł

94,98 zł/m²

715 m²

Tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości