Cena wywoławcza:

279 150 zł

28,30 zł/m²

9 864 m²

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Cena wywoławcza:

279 150 zł

28,30 zł/m²

9 864 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

279 150 zł

28,30 zł/m²

9 864 m²

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Cena wywoławcza:

279 150 zł

28,30 zł/m²

9 864 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 880 zł

12,17 zł/m²

6 154 m²

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Cena wywoławcza:

74 880 zł

12,17 zł/m²

6 154 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 300 zł

10,63 zł/m²

687 m²

Termin: 2023-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Cena wywoławcza:

7 300 zł

10,63 zł/m²

687 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 810 zł

10,64 zł/m²

640 m²

Termin: 2023-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Cena wywoławcza:

6 810 zł

10,64 zł/m²

640 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 810 zł

10,64 zł/m²

640 m²

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Cena wywoławcza:

6 810 zł

10,64 zł/m²

640 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 300 zł

10,63 zł/m²

687 m²

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Cena wywoławcza:

7 300 zł

10,63 zł/m²

687 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 300 zł

10,63 zł/m²

687 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Cena wywoławcza:

7 300 zł

10,63 zł/m²

687 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 810 zł

10,64 zł/m²

640 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Brzeżno, Słonowice

Cena wywoławcza:

6 810 zł

10,64 zł/m²

640 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości