Przetargi KOWR: gm. Połczyn-Zdrój

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 950 zł

20,44 zł/m²

2 835 m²

Termin: 2025-07-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

Cena wywoławcza:

57 950 zł

20,44 zł/m²

2 835 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 930 zł

4,95 zł/m²

4 837 m²

Termin: 2025-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

23 930 zł

4,95 zł/m²

4 837 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 040 zł

3,01 zł/m²

6 320 m²

Termin: 2025-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

19 040 zł

3,01 zł/m²

6 320 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Buślary

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 370 zł

6,75 zł/m²

3 018 m²

Termin: 2025-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Buślary

Cena wywoławcza:

20 370 zł

6,75 zł/m²

3 018 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 640 zł

3,64 zł/m²

2 645 m²

Termin: 2025-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

9 640 zł

3,64 zł/m²

2 645 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 590 zł

4,36 zł/m²

1 513 m²

Termin: 2025-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

6 590 zł

4,36 zł/m²

1 513 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-25

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 930 zł

4,95 zł/m²

4 837 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

23 930 zł

4,95 zł/m²

4 837 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 040 zł

3,01 zł/m²

6 320 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

19 040 zł

3,01 zł/m²

6 320 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Czarnkowie

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 700 zł

13,54 zł/m²

7 733 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Czarnkowie

Cena wywoławcza:

104 700 zł

13,54 zł/m²

7 733 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Tychówko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 000 zł

18,11 zł/m²

497 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Tychówko

Cena wywoławcza:

9 000 zł

18,11 zł/m²

497 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 900 zł

6,43 zł/m²

4 653 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

29 900 zł

6,43 zł/m²

4 653 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Buślary

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 370 zł

6,75 zł/m²

3 018 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Buślary

Cena wywoławcza:

20 370 zł

6,75 zł/m²

3 018 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 540 zł

3,37 zł/m²

3 425 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

11 540 zł

3,37 zł/m²

3 425 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borucino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 950 zł

3,56 zł/m²

2 517 m²

Termin: 2025-06-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borucino

Cena wywoławcza:

8 950 zł

3,56 zł/m²

2 517 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 950 zł

20,44 zł/m²

2 835 m²

Termin: 2025-06-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

Cena wywoławcza:

57 950 zł

20,44 zł/m²

2 835 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-18

Organizator przetargu:
KOWR
1                         26
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości