Przetargi nieruchomości: gm. Połczyn-Zdrój

Cena wywoławcza:

9 640 zł

3,64 zł/m²

2 645 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

9 640 zł

3,64 zł/m²

2 645 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 540 zł

3,37 zł/m²

3 425 m²

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

11 540 zł

3,37 zł/m²

3 425 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Ogrodno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 350 zł

3,54 zł/m²

5 468 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Ogrodno

Cena wywoławcza:

19 350 zł

3,54 zł/m²

5 468 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Toporzyk

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 650 zł

15,69 zł/m²

2 846 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Toporzyk

Cena wywoławcza:

44 650 zł

15,69 zł/m²

2 846 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 540 zł

3,37 zł/m²

3 425 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

11 540 zł

3,37 zł/m²

3 425 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 590 zł

4,36 zł/m²

1 513 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

6 590 zł

4,36 zł/m²

1 513 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 640 zł

3,64 zł/m²

2 645 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

9 640 zł

3,64 zł/m²

2 645 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 040 zł

3,01 zł/m²

6 320 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

19 040 zł

3,01 zł/m²

6 320 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 590 zł

4,36 zł/m²

1 513 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

6 590 zł

4,36 zł/m²

1 513 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 640 zł

3,64 zł/m²

2 645 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

9 640 zł

3,64 zł/m²

2 645 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 540 zł

3,37 zł/m²

3 425 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

11 540 zł

3,37 zł/m²

3 425 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 040 zł

3,01 zł/m²

6 320 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Brusno

Cena wywoławcza:

19 040 zł

3,01 zł/m²

6 320 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Koszalińska

Burmistrz Połczyna-Zdroju
o g ł a s z a przetargi ustne nieograniczone (licytacje) na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy

Położenie
nieruchomości
Połczyn-Zdrój
ul. Koszalińska
Nr księgi
wieczystej
KO2B/00023984/0
Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu
Nr
działki
126
Powierzchnia
działki (ha)
lub lokalu
(m2)
1,0411 ha
Cena
wywoławcza w zł
2.050.000,00
wadium
205.000,00

Przetargi odbędą się w dniu 07 października 2025 roku w godzinach podanych w tabeli 8, w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 050 000 zł

197 zł/m²

10 411 m²

Termin: 2025-10-07

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Koszalińska

Cena wywoławcza:

2 050 000 zł

197 zł/m²

10 411 m²

wieczystej
KO2B/00023984/0
Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu
Nr
działki
126
Powierzchnia
działki (ha)
lub lokalu
(m2)
1,0411 ha
Cena
wywoławcza w zł
2.050.000,00
wadium
205.000,00

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-07

wieczystej
KO2B/00023984/0
Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu
Nr
działki
125
Powierzchnia
działki (ha)
lub lokalu
(m2)
0,3217 ha
Cena
wywoławcza w zł
371.000,00

wadium
37.100,00

Przetargi odbędą się w dniu 07 października 2025 roku w godzinach podanych w tabeli 8...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

371 000 zł

115 zł/m²

3 217 m²

Termin: 2025-10-07

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Koszalińska

Cena wywoławcza:

371 000 zł

115 zł/m²

3 217 m²

wieczystej
KO2B/00023984/0
Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu
Nr
działki
125
Powierzchnia
działki (ha)
lub lokalu
(m2)
0,3217 ha
Cena
wywoławcza w zł
371.000,00

wadium
37.100,00

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-07

wieczystej
KO2B/00023984/0
Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu
Nr
działki
127
Powierzchnia
działki (ha)
lub lokalu
(m2)
0,3959 ha
Cena
wywoławcza w zł
672.000,00
wadium
67.200,00

Przetargi odbędą się w dniu 07 października 2025 roku w godzinach podanych w tabeli 8, w sa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

672 000 zł

170 zł/m²

3 959 m²

Termin: 2025-10-07

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Koszalińska

Cena wywoławcza:

672 000 zł

170 zł/m²

3 959 m²

wieczystej
KO2B/00023984/0
Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu
Nr
działki
127
Powierzchnia
działki (ha)
lub lokalu
(m2)
0,3959 ha
Cena
wywoławcza w zł
672.000,00
wadium
67.200,00

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-07

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
1                         28
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości