Przetargi nieruchomości: gm. Połczyn-Zdrój

Cena wywoławcza:

5 950 zł

0,20 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

5 950 zł

0,20 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 450 zł

0,31 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

9 450 zł

0,31 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 570 zł

0,25 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

7 570 zł

0,25 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 860 zł

0,29 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

8 860 zł

0,29 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 680 zł

0,22 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

6 680 zł

0,22 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 880 zł

0,13 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

3 880 zł

0,13 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 780 zł

0,09 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

2 780 zł

0,09 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 140 zł

0,20 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

6 140 zł

0,20 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 810 zł

0,23 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

6 810 zł

0,23 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 630 zł

0,22 zł/m²

30 074 m²

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Borkowo

Cena wywoławcza:

6 630 zł

0,22 zł/m²

30 074 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Burmistrz Połczyna-Zdroju
o g ł a s z a przetargi ustne nieograniczone (licytacje) na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Połczyn-Zdrój

Położenie
nieruchomości
Połczyn-Zdrój
ul. Powstańców
Warszawskich

Nr księgi
wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/61

Powierzchnia
działki (ha)
0,2184ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodzi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 000 zł

75,55 zł/m²

2 184 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

165 000 zł

75,55 zł/m²

2 184 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/61

Powierzchnia
działki (ha)
0,2184ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodzi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 280 zł

3,23 zł/m²

11 215 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Bolkowo

Cena wywoławcza:

36 280 zł

3,23 zł/m²

11 215 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/59

Powierzchnia
działki (ha)
0,1087 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

78,20 zł/m²

1 087 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

85 000 zł

78,20 zł/m²

1 087 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/59

Powierzchnia
działki (ha)
0,1087 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/57

Powierzchnia
działki (ha)
0,1087 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,80 zł/m²

1 087 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

90 000 zł

82,80 zł/m²

1 087 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/57

Powierzchnia
działki (ha)
0,1087 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/55

Powierzchnia
działki (ha)
0,1314 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

76,10 zł/m²

1 314 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
Przetarg na działkę

Połczyn-Zdrój, Powstańców Warszawskich

Cena wywoławcza:

100 000 zł

76,10 zł/m²

1 314 m²

wieczystej
KO2B/00018528/8

Rodzaj
nieruchomości
Działka gruntu

Nr
działki
446/55

Powierzchnia
działki (ha)
0,1314 ha

Przeznaczenie nieruchomości
w p.m.z.p. oraz sposób jej
zagospodarowania
C.11MN - teren zabudowy
mieszkaniowej jednorodz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju
1                         28
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości