Licytacje komornicze: Nowe Ludzicko

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA NUMER ***/*** O POWIERZCHNI 2,75 HA JEST ZABUDOWANA

Działka numer ***/*** o powierzchni 2,75 ha jest zabudowana czterema budynkami niemieszkalnymi o numerach ewidencyjnych***.

***Adres nieruchomości***
78-320 Nowe Ludzicko, poczta Połczyn Zdrój

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny przemysłowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

466 666,67 zł

16,97 zł/m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

Cena wywoławcza:

466 666,67 zł

16,97 zł/m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

DZIAŁKA NUMER ***/*** O POWIERZCHNI 2,75 HA JEST ZABUDOWANA

***Adres nieruchomości***
78-320 Nowe Ludzicko, poczta Połczyn Zdrój

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny przemysłowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejo...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy brak, Nowe Ludzicko, 78-320 Połczyn Zdrój, dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie (adres: ul. Batalionów Chłopskich 6, Świdwin, 78-300 Świdwin) prowadzi księgę wieczystą o numerze KO2B/***/4.

Opis nieruchomości:
Działka numer ***/*** o powierzchni 2,75 ha jest zabudowana czterema budynkami niemieszkalnymi o numerach ewid...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

525 000 zł

19,09 zł/m²

27 500 m²

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

Cena wywoławcza:

525 000 zł

19,09 zł/m²

27 500 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** z o.o. (dawniej sp. z o.o.) położonej przy ***, Nowe Ludzicko, 78-320 Połczyn Zdrój, dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie (adres: ul. Batalionów Chłopskich 6, Świdwin, 78-300 Świdwin) prowadzi księgę wieczystą o numerze KO2B/***/5.

Opis nieruchomości:
działki gruntu nr ***/3, ***/6 o łącznej pow. 0,0981 ha. Działka numer ***/3 o powierzchni 0,0020 ha posiada...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

15 266,67 zł

15,56 zł/m²

981 m²

Termin: 2025-09-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

Cena wywoławcza:

15 266,67 zł

15,56 zł/m²

981 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** z o.o. (dawniej S&M sp. z o.o.) położonej przy ***, Nowe Ludzicko, 78-320 Połczyn Zdrój, dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie (adres: ul. Batalionów Chłopskich ***, Świdwin, 78-300 Świdwin) prowadzi księgę wieczystą o numerze KO2B/***/5.

Opis nieruchomości:
działki gruntu nr ***/3, ***/6 o łącznej pow. 0,0981 ha. Działka numer ***/3 o powierzchni 0,00...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

17 175 zł

17,51 zł/m²

981 m²

Termin: 2025-04-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

Cena wywoławcza:

17 175 zł

17,51 zł/m²

981 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-04-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Nowe Ludzicko, 78-320 Połczyn Zdrój, dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie (adres: ul. ul. Batalionów Chłopskich 6, Świdwin, 78-300 Świdwin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka numer *** o powierzchni 2,75., ha jest zabudowana czterema budynkami niemieszkalnymi o numerach ewidencyjnych ***

Suma oszacowania wy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

504 933,33 zł

18,36 zł/m²

27 500 m²

Termin: 2024-06-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

Cena wywoławcza:

504 933,33 zł

18,36 zł/m²

27 500 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:

Suma oszacowania wy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-06-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

...druga licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest ***, położonego przy ***, dla którego Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie (adres: ul. ul. Batalionów Chłopskich 6, Świdwin, 78-300 Świdwin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny składający się z 3 pokoi, łazienki, kotłowni, przedpokoju, kuchni o łącznej pow. 58,54m2, udział związany z własnością lokalu w 13/100 części. Właścici...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

73 600 zł

1 257 zł/m²

59 m² 3 pokoje

Termin: 2024-06-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

Cena wywoławcza:

73 600 zł

1 257 zł/m²

59 m² 3 pokoje

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-06-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** z o.o. ( dawniej S&M sp. z o.o. ) położonej przy ,Nowe Ludzicko, 78-320 Połczyn Zdrój, dla której Sąd Rejonowy w Białogardzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie (adres: ul. ul. Batalionów Chłopskich 6, Świdwin, 78-300 Świdwin) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka numer ***/*** o powierzchni ***,*** ha jest zabudowana czterema budynkami niemieszkalnymi o nume...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

568 050 zł

20,66 zł/m²

27 500 m²

Termin: 2024-02-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Nowe Ludzicko

Cena wywoławcza:

568 050 zł

20,66 zł/m²

27 500 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-02-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości