Cena wywoławcza:

36 410 zł

34,19 zł/m²

1 065 m²

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

36 410 zł

34,19 zł/m²

1 065 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 410 zł

34,19 zł/m²

1 065 m²

Termin: 2025-07-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

36 410 zł

34,19 zł/m²

1 065 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 410 zł

34,19 zł/m²

1 065 m²

Termin: 2025-06-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

36 410 zł

34,19 zł/m²

1 065 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 410 zł

34,19 zł/m²

1 065 m²

Termin: 2025-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

36 410 zł

34,19 zł/m²

1 065 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 210 zł

9,71 zł/m²

15 267 m²

Termin: 2024-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

148 210 zł

9,71 zł/m²

15 267 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 210 zł

9,69 zł/m²

16 123 m²

Termin: 2024-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

156 210 zł

9,69 zł/m²

16 123 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 210 zł

9,69 zł/m²

16 123 m²

Termin: 2024-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

156 210 zł

9,69 zł/m²

16 123 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 210 zł

9,72 zł/m²

14 429 m²

Termin: 2024-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

140 210 zł

9,72 zł/m²

14 429 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 210 zł

9,71 zł/m²

15 267 m²

Termin: 2024-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

148 210 zł

9,71 zł/m²

15 267 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 210 zł

9,72 zł/m²

14 429 m²

Termin: 2024-10-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

140 210 zł

9,72 zł/m²

14 429 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 210 zł

9,69 zł/m²

16 123 m²

Termin: 2024-10-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

156 210 zł

9,69 zł/m²

16 123 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 210 zł

9,71 zł/m²

15 267 m²

Termin: 2024-10-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

148 210 zł

9,71 zł/m²

15 267 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 550 zł

5,26 zł/m²

6 381 m²

Termin: 2024-05-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

33 550 zł

5,26 zł/m²

6 381 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 715 zł

13,00 zł/m²

1 065 m²

Termin: 2022-08-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

13 715 zł

13,00 zł/m²

1 065 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 240 zł

10,00 zł/m²

3 461 m²

Termin: 2022-08-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Gawroniec

Cena wywoławcza:

35 240 zł

10,00 zł/m²

3 461 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-17

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości