Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Połczyn Zdrój powiat świdwiński, pochodzącej ze zlikwidowanego PGR Redło.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 29.01.2026
nr KOS.WKUZ.SW.4240.W.23.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w sk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 29.01.2026 r.
nr KOS.WKUZ.SW.4240.W.21.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
KOS.WKUZ.SW.4240.W.22.2026.GSa, opublikowanym w dniu 30.01.2026 r., w skład...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

80 390 zł

26,70 zł/m²

3 011 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

103 390 zł

26,57 zł/m²

3 891 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

92 590 zł

26,63 zł/m²

3 477 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 930 zł

4,95 zł/m²

4 837 m²

Termin: 2025-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

23 930 zł

4,95 zł/m²

4 837 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 930 zł

4,95 zł/m²

4 837 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

23 930 zł

4,95 zł/m²

4 837 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 500 zł

39,54 zł/m²

2 769 m²

Termin: 2025-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

109 500 zł

39,54 zł/m²

2 769 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 630 zł

12,04 zł/m²

19 151 m²

Termin: 2022-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

230 630 zł

12,04 zł/m²

19 151 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-11-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 664 zł

21,00 zł/m²

3 138 m²

Termin: 2021-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

świdwiński, gm. Połczyn-Zdrój, Redło

Cena wywoławcza:

65 664 zł

21,00 zł/m²

3 138 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-06-22

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości