Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Biernów

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 670 zł

15,32 zł/m²

6 245 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Biernów

Cena wywoławcza:

95 670 zł

15,32 zł/m²

6 245 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Biernów

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 670 zł

19,56 zł/m²

4 892 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Biernów

Cena wywoławcza:

95 670 zł

19,56 zł/m²

4 892 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Biernów

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 670 zł

15,32 zł/m²

6 245 m²

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Biernów

Cena wywoławcza:

95 670 zł

15,32 zł/m²

6 245 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Rąbino

Cena wywoławcza:

10 130 zł

3,80 zł/m²

2 666 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Kłodzino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 010 zł

7,18 zł/m²

5 017 m²

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Kłodzino

Cena wywoławcza:

36 010 zł

7,18 zł/m²

5 017 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Role

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 730 zł

3,06 zł/m²

7 754 m²

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Role

Cena wywoławcza:

23 730 zł

3,06 zł/m²

7 754 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Kłodzino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 910 zł

6,27 zł/m²

6 679 m²

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Kłodzino

Cena wywoławcza:

41 910 zł

6,27 zł/m²

6 679 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Dąbrowa Białogardzka

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 430 zł

3,75 zł/m²

1 448 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Dąbrowa Białogardzka

Cena wywoławcza:

5 430 zł

3,75 zł/m²

1 448 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Role

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 730 zł

3,06 zł/m²

7 754 m²

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Role

Cena wywoławcza:

23 730 zł

3,06 zł/m²

7 754 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Kłodzino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 910 zł

6,27 zł/m²

6 679 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Kłodzino

Cena wywoławcza:

41 910 zł

6,27 zł/m²

6 679 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Kłodzino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 010 zł

7,18 zł/m²

5 017 m²

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Rąbino, Kłodzino

Cena wywoławcza:

36 010 zł

7,18 zł/m²

5 017 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-24

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości