Cena wywoławcza:

30 170 zł

22,82 zł/m²

1 322 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świdwiński, gm. Sławoborze, Mysłowice

Cena wywoławcza:

30 170 zł

22,82 zł/m²

1 322 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR