Przetargi nieruchomości: Szczecin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Szczecin, Pomorzany, Tama Pomorzańska

...odbędzie się W DNIU 25 MAJA 2026 r. O GODZ. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady
Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN), na rachunek Gminy Miasto Szczecin: Bank PKO BP S.A. 47 1020 4795 0000 9802 0277 8504.
1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 18 maja 2026 r. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 000 zł

298 zł/m²

2 346 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Pomorzany, Tama Pomorzańska

Cena wywoławcza:

700 000 zł

298 zł/m²

2 346 m²

Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 18 maja 2026 r. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Nowe Miasto, Bolesława Limanowskiego

...odbędzie się w dniu 18.05.2026 r. o godz. 09:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,
pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (sala nr 173).

Pierwszy przetarg odbył się w dniu 19.02.2026 r. Lokal został przeznaczony do zbycia w drugim przetargu ustnym nieograniczonym oświadczeniem woli nr 73/WMiRSPN/2026 złożonym w imieniu Gminy Miasto Szczecin w dniu 20.03.2026 r. Sprzedaż lokalu mieszkalnego wiąże się ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku oraz sprzedażą udziału w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 600 zł

5 764 zł/m²

30 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Nowe Miasto, Bolesława Limanowskiego

Cena wywoławcza:

173 600 zł

5 764 zł/m²

30 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Kresowa

...odbędzie się W DNIU 14.05.2026 r. O GODZ. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

3. Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej jest ceną uwzględniającą prawa i ograniczenia w obrębie zbywanej nieruchomości, z zastrzeżeniem ust.4.

4. Cena sprzedaży nieruchomości uzyskana w wyniku przetargu zostanie powiększona o jednorazowe wynagrodzenie za ustanowienie służebności gruntowej opisanej w ust. 11 pkt. 2 wyno...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

654 zł/m²

917 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Kresowa

Cena wywoławcza:

600 000 zł

654 zł/m²

917 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Romana Dmowskiego

...odbędzie się W DNIU 13.05.2026 r. O GODZ. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady
Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).
2. Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN), na rachunek Gminy Miasto Szczecin: Bank PKO BP S.A. 47 1020 4795 0000 9802 0277 8504.
1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 06.05.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 000 zł

327 zł/m²

1 527 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Żydowce-Klucz, Romana Dmowskiego

Cena wywoławcza:

500 000 zł

327 zł/m²

1 527 m²

Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).
1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 06.05.2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Krzemienna

...odbędzie się w dniu 11.05.2026 r. o godz. 09:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,

Drugi przetarg odbył się 17.11.2025 r. Lokal został przeznaczony do zbycia w trzecim przetargu ustnym nieograniczonym oświadczeniem woli nr 25/WMiRSPN/2026 złożonym w imieniu Gminy Miasto Szczecin w dniu 17.02.2026 r. Sprzedaż lokalu mieszkalnego wiąże się ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynków oraz sprzedażą udziału w nierucho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

6 369 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Krzemienna

Cena wywoławcza:

200 000 zł

6 369 zł/m²

31 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Zdroje, Batalionów Chłopskich

...odbędzie się w dniu 11.05.2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,

Drugi przetarg odbył się w dniu 19.11.2025 r. Lokal został przeznaczony do zbycia w trzecim przetargu ustnym nieograniczonym oświadczeniem woli nr 33/WMiRSPN/2026 złożonym w imieniu Gminy Miasto Szczecin w dniu 25.02.2026 r. Sprzedaż lokalu mieszkalnego wiąże się ze sprzedażą udziału w częściach wspólnych budynku oraz sprzedażą udziału w ni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

6 907 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Zdroje, Batalionów Chłopskich

Cena wywoławcza:

330 000 zł

6 907 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Skolwin, Nowy Świat

...odbędzie się w dniu 04.05.2026 r. o godz. 09:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,

Wadium należy wnieść w pieniądzu (PLN),na rachunek Gminy Miasto Szczecin
Bank PKO BP S.A.47 1020 4795 0000 9802 0277 8504

Termin wniesienia wadium upływa dnia 23.04.2026 r.

Datą wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy Miasto Szczecin.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

173 500 zł

5 075 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Skolwin, Nowy Świat

Cena wywoławcza:

173 500 zł

5 075 zł/m²

34 m² 1 pokój

Bank PKO BP S.A.47 1020 4795 0000 9802 0277 8504

Termin wniesienia wadium upływa dnia 23.04.2026 r.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Niebuszewo, Włoska

...odbędzie się W DNIU 30.04.2026 r. O GODZ. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady
Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 23.04.2026 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

710 000 zł

402 zł/m²

1 766 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Niebuszewo, Włoska

Cena wywoławcza:

710 000 zł

402 zł/m²

1 766 m²

Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 23.04.2026 r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, m. Nad Odrą 51

OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.m. Szczecin, gmina Szczecin,obr.3051(Nad Odrą 51), dz.nr 3/16,pow.0,2061 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 215 780 zł

590 zł/m²

2 061 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecin, m. Nad Odrą 51

Cena wywoławcza:

1 215 780 zł

590 zł/m²

2 061 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Szczecin

...odbędzie się W DNIU 29.04.2026 r. O GODZ. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

2. Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej jest ceną netto oraz uwzględnia prawa i ograniczenia w obrębie zbywanej nieruchomości, z zastrzeżeniem ust. 3 i 4.

3. Cena sprzedaży uzyskana w wyniku przetargu zostanie powiększona o jednorazowe wynagrodzenie za ustanowienie służebności gruntowej opisanej w ust. 11 pkt. 3 lit. a...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

404 zł/m²

2 473 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

404 zł/m²

2 473 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na obiekt / lokal

Szczecin, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Pyrzycka

...odbędzie się W DNIU 23.04.2026 r. O GODZ. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady
Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 16.04.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

380 000 zł

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na obiekt / lokal

Szczecin, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Pyrzycka

Cena wywoławcza:

380 000 zł

Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 16.04.2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Regatowa/ Skipperów

...odbędzie się W DNIU 22.04.2026 r. O GODZ. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta
Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173).

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 15.04.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

368 000 zł

292 zł/m²

1 262 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Bukowe-Klęskowo, Regatowa/ Skipperów

Cena wywoławcza:

368 000 zł

292 zł/m²

1 262 m²

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 15.04.2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Bukowe-Klęskowo

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 15.04.2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 000 zł

298 zł/m²

1 341 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Bukowe-Klęskowo

Cena wywoławcza:

400 000 zł

298 zł/m²

1 341 m²

1) Termin wniesienia wadium upływa dnia 15.04.2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Arkońskie-Niemierzyn, Wszystkich Świętych

...odbędzie się W DNIU 22.04.2026 r. O GODZ. 1200 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin, pl. Armii Krajowej 1, sala obrad Rady Miasta
Szczecin (lewe skrzydło, sala numer 173). Pierwszy przetarg odbył się w dniu 20.11.2025 r.
2. Cena wywoławcza nieruchomości gruntowej jest ceną netto oraz uwzględnia prawa i ograniczenia w obrębie zbywanej nieruchomości, z zastrzeżeniem ust. 3.
3. Cena sprzedaży uzyskana w wyniku przetargu zostanie powiększona o jednorazowe wynagrodzenie za ustanowienie służebności ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 500 000 zł

2 188 zł/m²

1 600 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na działkę

Szczecin, Arkońskie-Niemierzyn, Wszystkich Świętych

Cena wywoławcza:

3 500 000 zł

2 188 zł/m²

1 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, Marszałka Józefa Piłsudskiego

...odbędzie się w dniu 22.04.2026 r. o godz. 09:00 w siedzibie Urzędu Miasta Szczecin,

Uczestnicy biorą udział w przetargu osobiście lub przez pełnomocnika. Pełnomocnictwo wymaga formy pisemnej.

Bank PKO BP S.A.47 1020 4795 0000 9802 0277 8504

Termin wniesienia wadium upływa dnia 14.04.2026r.

Datą wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

881 700 zł

4 835 zł/m²

182 m² 5 pokoi

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Cena wywoławcza:

881 700 zł

4 835 zł/m²

182 m² 5 pokoi

Bank PKO BP S.A.47 1020 4795 0000 9802 0277 8504

Termin wniesienia wadium upływa dnia 14.04.2026r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczecin
1                          68
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości