Syndyk sprzeda: Szczecin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, Gen. L. Rayskiego

Syndyk masy upadłości

ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż z wolnej ręki następujących nieruchomości:

1 udziału w nieruchomości stanowiącej spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w wysokości 1/4 położonego w Szczecinie, ul. Gen. L. Rayskiego 2/40-pow. użytkowa lokalu 46,70m2., za cenę nie niższą niż: 44.000,00 złotych netto. Sygn.akt XII GUp 239/21

2. nieruchomość w Dobrzanach, ul. Stargardzka 12/2 stanowiąca lokal mieszkalny (I piętro) o pow. 93,70 m2, KW *** wraz z przynależ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 000 zł

942 zł/m²

47 m²

Termin: 2022-10-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Centrum, Gen. L. Rayskiego

Cena wywoławcza:

44 000 zł

942 zł/m²

47 m²

Syndyk masy upadłości

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-07

nieruchomości w Szczecinie:

- Aleja Wojska Polskiego 83

- Monte Cassino 27

Termin przetargu 30.09.2022

szczegółowe informacje:

www.buchalter.szczecin.pl

likwidator@buchalter.szczecin.pl

+48 601 501 024...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 000 000 zł

3 935 zł/m²

2 287 m²

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Szczecin, Śródmieście, Monte Cassino

Cena wywoławcza:

9 000 000 zł

3 935 zł/m²

2 287 m²

NA SPRZEDAŻ

Likwidator

Buchalter Sp. z o.o. w likwidacji

ogłasza przetarg na sprzedaż

nieruchomości w Szczecinie:

- Aleja Wojska Polskiego 83

- Monte Cassino 27

Termin przetargu 30.09.2022

szczegółowe informacje:

www.buchalter.szczecin.pl

likwidator@buchalter.szczecin.pl

+48 601 501 024...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Szczecin, Wojska Polskiego

Adres nieruchomości: 70-481 Szczecin, ul. Aleja Wojska Polskiego 83

Oznaczenie Księgi Wieczystej: ***,oznaczenie działki: 39/10

Powierzchnia działki: 1827 m2, obręb ewidencyjny – 1021, Śródmieście 21

Opis: budynek biurowy o powierzchni użytkowej 2391 m2

Cena minimalna: 9 900 000 zł (dziewięć milionów dziewięćset tysięcy złotych)

Wadium: 990 000 zł (dziewięćset dziewięćdziesiąt tysięcy złotych)

TERMIN I MIEJSCE PRZETARGU: 30 września 2022r., godzina 12.00

Kancelaria Notarialna Lech Zagozda...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 900 000 zł

4 141 zł/m²

2 391 m²

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Szczecin, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

9 900 000 zł

4 141 zł/m²

2 391 m²

Oznaczenie Księgi Wieczystej: ***,oznaczenie działki: 39/10

Opis: budynek biurowy o powierzchni użytkowej 2391 m2

Kancelaria Notarialna Lech Zagozda...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Szczecin, Śródmieście, Aleja Wojska Polskiego

NA SPRZEDAŻ

Likwidator

Buchalter Sp. z o.o. w likwidacji

ogłasza przetarg na sprzedaż

nieruchomości w Szczecinie:

- Aleja Wojska Polskiego 83

- Monte Cassino 27

Termin przetargu 30.09.2022

szczegółowe informacje:

www.buchalter.szczecin.pl

likwidator@buchalter.szczecin.pl

+48 601 501 024...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 900 000 zł

4 008 zł/m²

2 470 m²

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Szczecin, Śródmieście, Aleja Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

9 900 000 zł

4 008 zł/m²

2 470 m²

NA SPRZEDAŻ

Likwidator

Buchalter Sp. z o.o. w likwidacji

ogłasza przetarg na sprzedaż

nieruchomości w Szczecinie:

- Aleja Wojska Polskiego 83

- Monte Cassino 27

Termin przetargu 30.09.2022

szczegółowe informacje:

www.buchalter.szczecin.pl

likwidator@buchalter.szczecin.pl

+48 601 501 024...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Szczecin, Śródmieście, Gdańska

Syndyk Masy Upadłości

PETRO-OIL Zachód II sp. z o.o. sp. k. w Szczecinie sprzeda z wolnej ręki

prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami mieszkalnymi, stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot własności, położonej w Szczecinie przy ul. Gdańskiej 5B, o łącznej pow. 0,6082 ha, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr *** – cena wywoławcza 55% wartości oszacowania, tj. 1 730 850 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 730 850 zł

Termin: 2022-09-13

Organizator przetargu:
Syndyk Natalia Leszczyńska
Przetarg na obiekt / lokal

Szczecin, Śródmieście, Gdańska

Cena wywoławcza:

1 730 850 zł

Syndyk Masy Upadłości

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-13

Organizator przetargu:
Syndyk Natalia Leszczyńska
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Gen. L. Rayskiego

Syndyk masy upadłości ogłasza pisemny przetarg na sprzedaż z wolnej ręki udziału w nieruchomości stanowiącej spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w wysokości 1/4 położonego w Szczecinie, ul. Gen. L. Rayskiego 2/40-pow. użytkowa lokalu 46,70m2., za cenę nie niższą niż: 44.000,00 złotych netto.

Oferty składać należy do dnia 26.08.2022r., na adres syndyka71-450 Szczecin,

ul. Chopina 22 jak i Sędziego Komisarza Sąd Rejonowy Szczecin Centrum XII Wydział Gospodarczy, 70-231 Szczeci...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 000 zł

942 zł/m²

47 m²

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Gen. L. Rayskiego

Cena wywoławcza:

44 000 zł

942 zł/m²

47 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Majowe, Łubinowa

Syndyk masy upadłości

osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej *** w upadłości likwidacyjnej ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż na sprzedaż z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości udziału w wysokości 4/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego położonego w Szczecinie przy ul. Łubinowej 87 dla którego Sąd Rejonowy Szczecin – Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr ***, szczegółowo opisanego w ope...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

127 000 zł

3 735 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2022-08-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Szczecin, Majowe, Łubinowa

Cena wywoławcza:

127 000 zł

3 735 zł/m²

34 m² 1 pokój

Syndyk masy upadłości

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Szczecin

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej *** w upadłości ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż z wolnej ręki: ½ udziału do 55/100, tj. 275/1000 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę numer 1052/11 położonej w Maszewie, przy ul. 1 Maja, o powierzchni 362 m2, dla której Sąd Rejonowy w Goleniowie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą Kw nr ***, za najwyższą zaoferowaną cenę, nie niższą niż 20% wartości szacunkowej ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 zł

2,00 zł/m²

362 m²

Termin: 2022-08-09

Organizator przetargu:
Syndyk Aleksandra Brykczyńska-Grudzińska
Przetarg na działkę

Szczecin

Cena wywoławcza:

600 zł

2,00 zł/m²

362 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-09

Organizator przetargu:
Syndyk Aleksandra Brykczyńska-Grudzińska
Przetarg na działkę

Szczecin, Osów

Syndyk masy upadłości *** (sygn. akt XII GUp 22/14) sprzeda z wolnej ręki udziały w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowych stanowiących niezabudowane działki gruntu numer od 9/1 do 9/39 oraz 9/42 o łącznej powierzchni 40.848 m², położonych w Szczecinie, osiedle administracyjne Osów, obręb ewidencyjny 326201_1.2017, Pogodno 17 – za najwyższą zaoferowaną nie niższą 6.800.000,00 zł (sześć milionów osiemset tysięcy) złotych netto za wszystkie udziały.

*** Warunkiem uczestnictwa w k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 800 000 zł

166 zł/m²

40 848 m²

Termin: 2022-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk Bartosz Raczyński
Przetarg na działkę

Szczecin, Osów

Cena wywoławcza:

6 800 000 zł

166 zł/m²

40 848 m²

*** Warunkiem uczestnictwa w k...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk Bartosz Raczyński
Przetarg na działkę

Szczecin

Syndyk masy upadłości Dariusza Biernackiego (sygn. akt XII GUp 23/14) sprzeda z wolnej ręki udziały w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowych stanowiących niezabudowane działki gruntu numer od 9/1 do 9/39 oraz 9/42 o łącznej powierzchni 40.848 m², położonych w Szczecinie, osiedle administracyjne Osów, obręb ewidencyjny 326201_1.2017, Pogodno 17 – za najwyższą zaoferowaną nie niższą niż 6.800.000,00 zł (sześć milionów osiemset tysięcy) złotych netto za wszystkie udziały.

*** Waru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 800 000 zł

166 zł/m²

40 848 m²

Termin: 2022-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk Bartosz Raczyński
Przetarg na działkę

Szczecin

Cena wywoławcza:

6 800 000 zł

166 zł/m²

40 848 m²

*** Waru...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-12

Organizator przetargu:
Syndyk Bartosz Raczyński
Przetarg na działkę

Szczecin, Jana Z Kolna

Syndyk Masy Upadłości

*** w Szczecinie sprzeda z wolnej ręki

udziału do 418/10000 części w prawie własności nieruchomości niezabudowanej położonej w Szczecinie przy ul. Jana z Kolna 21, ul. Kapitańskiej 9 działki ewidencyjne 26/16 o powierzchni 0,0387 ha i nr 26/20 o powierzchni 0,1361 ha, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr *** (udział w częściach wspólnych) - cena wywoławcza 321 200,00 zł netto (trzyst...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

321 200 zł

565 zł/m²

569 m²

Termin: 2022-06-29

Organizator przetargu:
Syndyk Natalia Leszczyńska
Przetarg na działkę

Szczecin, Jana Z Kolna

Cena wywoławcza:

321 200 zł

565 zł/m²

569 m²

Syndyk Masy Upadłości

*** w Szczecinie sprzeda z wolnej ręki

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-29

Organizator przetargu:
Syndyk Natalia Leszczyńska
Przetarg na działkę

Szczecin, Królowej Śniegu

Syndyk Masy Upadłości

Perfekt Dom M. Koszewski sp. j. w Szczecinie sprzeda z wolnej ręki

udziału do 193/68.453 części w prawie własności nieruchomości niezabudowanej położonej w Szczecinie przy ul. Królowej Śniegu, ul. Św. Mikołaja, ul. Calineczki, działki ewidencyjne 1/189, 1/190, 1/191 o łącznej powierzchni 1,1547 ha, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr *** (działka drogowa) – cena wywoławcza 4 675,00 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 675 zł

47,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2022-06-29

Organizator przetargu:
Syndyk Natalia Leszczyńska
Przetarg na działkę

Szczecin, Królowej Śniegu

Cena wywoławcza:

4 675 zł

47,00 zł/m²

100 m²

Syndyk Masy Upadłości

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-29

Organizator przetargu:
Syndyk Natalia Leszczyńska
Przetarg na mieszkanie

Szczecin

Syndyk Masy Upadłości

*** w Szczecinie sprzeda z wolnej ręki

udział do 418/10000 części w prawie własności nieruchomości niezabudowanej położonej w Szczecinie przy ul. Jana z Kolna 21, ul. Kapitańskiej 9, działki ewidencyjne 26/16 o powierzchni 0,0387 ha i nr 26/20 o powierzchni 0,1361 ha, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr SZ1S/00096293/1 (udział w częściach wspólnych) – cena wywoławcza 321 200,00 zł n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

321 200 zł

Termin: 2022-06-29

Organizator przetargu:
Syndyk Natalia Leszczyńska
Przetarg na mieszkanie

Szczecin

Cena wywoławcza:

321 200 zł

Syndyk Masy Upadłości

*** w Szczecinie sprzeda z wolnej ręki

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-29

Organizator przetargu:
Syndyk Natalia Leszczyńska
Przetarg na działkę

Szczecin, Gdańska

Syndyk Masy Upadłości

prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami mieszkalnymi, stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot własności, położonej w Szczecinie przy ul. Gdańskiej 5B, o łącznej pow. 0,6082 ha, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr SZ1S/00235565/6 – cena wywoławcza 55% wartości oszacowania tj....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 730 850 zł

285 zł/m²

6 082 m²

Termin: 2022-06-09

Organizator przetargu:
Syndyk Natalia Leszczyńska
Przetarg na działkę

Szczecin, Gdańska

Cena wywoławcza:

1 730 850 zł

285 zł/m²

6 082 m²

Syndyk Masy Upadłości

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-06-09

Organizator przetargu:
Syndyk Natalia Leszczyńska
Przetarg na obiekt / lokal

Szczecin, Gdańska

Syndyk Masy Upadłości

PETRO-OIL Zachód II sp. z o.o. sp.k. w Szczecinie sprzeda z wolnej ręki

prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami mieszkalnymi, stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot własności, położonej w Szczecinie przy ul. Gdańskiej, o łącznej pow. 0,6082 ha, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr *** – cena wywoławcza 55% wartości oszacowania, tj. 1 730 850 zł n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 730 850 zł

Termin: 2022-06-09

Organizator przetargu:
Syndyk Natalia Leszczyńska
Przetarg na obiekt / lokal

Szczecin, Gdańska

Cena wywoławcza:

1 730 850 zł

Syndyk Masy Upadłości