Licytacje komornicze: Białystok, Bema

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

Białystok, Bema, Wiejska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU MIESZKALNEGO

spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego: 15-352 Białystok, ul. Wiejska ***/***, 1 piętro – II kondygnacja (mieszkanie dwustronne z balkonem, pomieszczenia: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, korytarz) wpisanego w rejestrze lokali własnościowych: Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa pod numerem 44412 (Adres spółdzielni: 15-879 Białystok, ul. Świętego Rocha ***/***) o pow. użytko...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

290 405,25 zł

6 025 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Białystok, Bema, Wiejska

Cena wywoławcza:

290 405,25 zł

6 025 zł/m²

48 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja nieruchomości:

SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU MIESZKALNEGO

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Białystok, Bema, ul. Pułaskiego

...druga licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

Lokal mieszkalny o pow. 65,00 m² stanowiącego odrębną nieruchomość wraz z pomieszczeniami przynależnymi: piwnicą nr V/*** o pow. 5,6 m², piwnicą nr V/*** o pow. 7,3 m² oraz udziałem związanym z własnością lokalu w wysokości 779/62100 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz część budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali, nr KW *** położonego pod adresem: 15-337 Białystok, ul. Pułaskiego ***/***, d...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

399 666,67 zł

6 149 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Białystok, Bema, ul. Pułaskiego

Cena wywoławcza:

399 666,67 zł

6 149 zł/m²

65 m² 3 pokoje

...druga licytacja nieruchomości:

LOKAL MIESZKALNY

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Białystok, Bema, Pogodna

...pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny 1 pokojowy o pow. 29,90 m2 wraz udziałem związanym z własnością lokalu w wys. 2990/655600

należącej do dłużnika: ***

położonej: 15-365 Białystok, ul. Pogodna ***/***,

dla której Sąd Rejonowy w Białymstoku IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***

Suma oszacowania wynosi 151 741,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 113 805,75 zł

Licytant przystępujący do przetargu pow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

113 805,75 zł

3 806 zł/m²

30 m² 1 pokój

Termin: 2024-11-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Białystok, Bema, Pogodna

Cena wywoławcza:

113 805,75 zł

3 806 zł/m²

30 m² 1 pokój

należącej do dłużnika: ***

położonej: 15-365 Białystok, ul. Pogodna ***/***,

Licytant przystępujący do przetargu pow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-11-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Białystok, Bema, Wiejska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- spółdzielczego lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Wiejska ***/***, 15-352 Białystok, dla którego Sąd Rejonowy w Białymstoku IX Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Mickiewicza ***, Białystok, 15-950 Białystok) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 315 853,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 236 889,75 zł.

Nieruchomość można oglądać w następujących termi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

236 889,75 zł

6 074 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Białystok, Bema, Wiejska

Cena wywoławcza:

236 889,75 zł

6 074 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Nieruchomość można oglądać w następujących termi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości