Przetargi Urzędów Miast: biłgorajski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

Burmistrz Miasta Biłgoraja ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego Nr II położonego w budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki 12 w Biłgoraju o łącznej pow. użytkowej 180,00 m2, wraz z udziałem wynoszącym 18000/157029 części w nieruchomości wspólnej, stanowiącej grunt oznaczony działkami nr: 13/1, 13/2, 13/3, 14/5, 14/9 ark. 39 o łącznej pow. 1182 m2 oraz częściach budynku i urządzeniach, które nie służą wył...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

865 000 zł

4 806 zł/m²

180 m²

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Biłgoraj
Przetarg na obiekt / lokal

Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki

Cena wywoławcza:

865 000 zł

4 806 zł/m²

180 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Biłgoraj
Przetarg na obiekt / lokal

Biłgoraj, Plac Wolności

...odbędzie się w dniu 5 lutego 2026 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Biłgoraja, Plac Wolności 16 w Biłgoraju.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany powyższego harmonogramu z przyczyn
od niego niezależnych.

2. Wadium w podanej wyżej wysokości należy wpłacić na konto Urzędu Miasta Biłgoraja
w PKO BP O/Biłgoraj Nr 72 1020 5385 0000 9202 0004 2549 do dnia 29 stycznia
2026 r. (za dzień wpłaty wadium uznaje się dzień wpływu środków finansowych na konto Urzędu).

W tytule przelewu należy po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

365 000 zł

6 293 zł/m²

58 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Biłgoraj
Przetarg na obiekt / lokal

Biłgoraj, Plac Wolności

Cena wywoławcza:

365 000 zł

6 293 zł/m²

58 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Cena wywoławcza:

195 000 zł

6 290 zł/m²

31 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Biłgoraj
Przetarg na obiekt / lokal

Biłgoraj, Tadeusza Kościuszki

Cena wywoławcza:

195 000 zł

6 290 zł/m²

31 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Biłgoraj
Przetarg na działkę

Biłgoraj, Kornela Makuszyńskiego

...odbędzie się w dniu 14 listopada 2023 r. o godz. 11:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Biłgoraja, Plac Wolności 16
w Biłgoraju.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany powyższego terminu z przyczyn
od niego niezależnych.

2. Wadium w podanej wyżej wysokości należy wpłacić na konto Urzędu Miasta Biłgoraja w PKO BP O/Biłgoraj Nr 72 1020 5385 0000 9202 0004 2549 do dnia
08 listopada 2023 r. (za dzień wpłaty wadium uznaje się dzień wpływu środków finansowych na konto Urzędu).

W tytule prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

202 zł/m²

495 m²

Termin: 2023-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Biłgoraj
Przetarg na działkę

Biłgoraj, Kornela Makuszyńskiego

Cena wywoławcza:

100 000 zł

202 zł/m²

495 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Biłgoraj
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Frampol, Kolonia Kąty

...odbędzie się w dniu 05 września ^ 2023 r.
o godz. 9— w Urzędzie Miejskim we Frampolu przy ul. Zamojskiej 13, I piętro
(sala sesyjna Urzędu Miejskiego we Frampolu).
2) Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.
3) Warunkiem udziału w przetargu jest okazanie komisji przetargowej:
a) w przypadku osób fizycznych - dowodu tożsamości lub innego dokumentu
umożliw iającego jednoznaczne stwierdzenie tożsamości uczestnika.
b) w przypadku osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie posi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 950 zł

1,36 zł/m²

19 106 m²

Termin: 2023-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski we Frampolu
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Frampol, Kolonia Kąty

Cena wywoławcza:

25 950 zł

1,36 zł/m²

19 106 m²

...odbędzie się w dniu 05 września ^ 2023 r.
(sala sesyjna Urzędu Miejskiego we Frampolu).
2) Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miejski we Frampolu
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Frampol, Kolonia Kąty

...odbędzie się w dniu 16 marca 2023 r.
o godz. 9® W' Urzędzie Miejskim we Frampolu przy' ul. Zamojskiej 13, I piętro
(sala sesyjna Urzędu Miejskiego we Frampolu).
2) Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.
3) Warunkiem udziału wr przetargu jest okazanie komisji przetargowej:
umożliwiającego jednoznaczne stwierdzenie tożsamości uczestnika,
b) w przypadku osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie posiada...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 950 zł

1,36 zł/m²

19 106 m²

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski we Frampolu
Przetarg na działkę

biłgorajski, gm. Frampol, Kolonia Kąty

Cena wywoławcza:

25 950 zł

1,36 zł/m²

19 106 m²

...odbędzie się w dniu 16 marca 2023 r.
(sala sesyjna Urzędu Miejskiego we Frampolu).
2) Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski we Frampolu
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości