Cena wywoławcza:

21 500 zł

20,21 zł/m²

1 064 m²

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Skąpe, Podła Góra

Cena wywoławcza:

21 500 zł

20,21 zł/m²

1 064 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-17

Cena wywoławcza:

8 100 zł

20,56 zł/m²

394 m²

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Skąpe, Niekarzyn

Cena wywoławcza:

8 100 zł

20,56 zł/m²

394 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załąceniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-17

Cena wywoławcza:

34 500 zł

7,19 zł/m²

4 800 m²

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Skąpe, Skąpe

Cena wywoławcza:

34 500 zł

7,19 zł/m²

4 800 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-17

Cena wywoławcza:

73 500 zł

19,44 zł/m²

3 780 m²

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Skąpe, Podła Góra

Cena wywoławcza:

73 500 zł

19,44 zł/m²

3 780 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działka nr: 29/1 o pow. ewid. 0.0060. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0060 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0060 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 500 zł

125 zł/m²

60 m²

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

7 500 zł

125 zł/m²

60 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Dzikowice

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 500 zł

25,93 zł/m²

1 485 m²

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Dzikowice

Cena wywoławcza:

38 500 zł

25,93 zł/m²

1 485 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Dzikowice

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 200 zł

28,27 zł/m²

4 889 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Dzikowice

Cena wywoławcza:

138 200 zł

28,27 zł/m²

4 889 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Lubsko, Lutol

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 600 zł

4,32 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Lubsko, Lutol

Cena wywoławcza:

21 600 zł

4,32 zł/m²

5 000 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Krzywczyce

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

24 200 zł

4,40 zł/m²

5 500 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Krzywczyce

Cena wywoławcza:

24 200 zł

4,40 zł/m²

5 500 m²

Treść ogłoszenia w załączeniu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kożuchów, 2

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat nowosolski, gmina Kożuchów, obręb 2 działka nr: 4 o pow. ewid. 0.2656. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2656 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2656 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1N/00063224/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

106 500 zł

40,10 zł/m²

2 656 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kożuchów, 2

Cena wywoławcza:

106 500 zł

40,10 zł/m²

2 656 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Kolsko, Jesiona

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat nowosolski, gmina Kolsko, obręb Jesiona działka nr: 211/2 o pow. ewid. 0.1747. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1747 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1747 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1N/00060925/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

104 100 zł

59,59 zł/m²

1 747 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Kolsko, Jesiona

Cena wywoławcza:

104 100 zł

59,59 zł/m²

1 747 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat nowosolski, gmina Nowe Miasteczko, obręb Popęszyce działka nr: 200/2 o pow. ewid. 0.8050. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8050 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,8050 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1N/00061549/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

93 400 zł

11,60 zł/m²

8 050 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Cena wywoławcza:

93 400 zł

11,60 zł/m²

8 050 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat nowosolski, gmina Nowe Miasteczko, obręb Popęszyce działki nr: 217/4 o pow. ewid. 0.0700, nr: 217/3 o pow. ewid. 0.6900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7600 ha, w tym w użytkach (ŁIII/Ł - 0,0400 ha; PsIII/Ps - 0,7200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1N/00061549/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 700 zł

11,01 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Nowe Miasteczko, Popęszyce

Cena wywoławcza:

83 700 zł

11,01 zł/m²

7 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Kolsko, Jesiona

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat nowosolski, gmina Kolsko, obręb Jesiona działka nr: 212/4 o pow. ewid. 0.2859. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2859 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2356 ha; PsIV/Ps - 0,0503 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1N/00060922/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

169 800 zł

59,39 zł/m²

2 859 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Kolsko, Jesiona

Cena wywoławcza:

169 800 zł

59,39 zł/m²

2 859 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Kożuchów, Mirocin Średni

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat nowosolski, gmina Kożuchów, obręb Mirocin Średni działka nr: 141 o pow. ewid. 1.9200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.9200 ha, w tym w użytkach (LsV/Ls - 1,9200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1N/00062012/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

163 300 zł

8,51 zł/m²

19 200 m²

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Kożuchów, Mirocin Średni

Cena wywoławcza:

163 300 zł

8,51 zł/m²

19 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości