Przetargi nieruchomości: lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Drezdenko

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

B U R M I S T R Z D R E Z D E N K A
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności
niżej wymienionej nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Gminy Drezdenko

Cena wywoławcza:

145 000 zł

132 zł/m²

1 099 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Drezdenku
Przetarg na działkę

Drezdenko

Cena wywoławcza:

145 000 zł

132 zł/m²

1 099 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Drezdenku
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Słońsk, obręb Ownice działka nr: 61/2 o pow. ewid. 0.1692. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1692 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1022 ha; RV/R - 0,0670 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022735/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 300 zł

49,82 zł/m²

1 692 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

84 300 zł

49,82 zł/m²

1 692 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Smogóry

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Smogóry działka nr: 264/30 o pow. ewid. 2.8307. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3431 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,3431 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KW 6888. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 050 zł

27,70 zł/m²

3 431 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Smogóry

Cena wywoławcza:

95 050 zł

27,70 zł/m²

3 431 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Radachów działka nr: 147/2 o pow. ewid. 0.3000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3000 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023272/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

149 100 zł

49,70 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Cena wywoławcza:

149 100 zł

49,70 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Gorzowie Wikp.

ogłasza II przetarg ustny
nieograniczony (licytacja) na sprzedaż nieruchomości. Nieruchomość pochodzi ze zlikwidowanego PFZ w
Słońsku.
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zgodna z wykazem opublikowanym w dniu 05.03.2026r.
w Urzędzie Gminy w Słońsku, sołectwie Ownice, Lubuskiej Izbie Rolniczej, w siedzibie Oddziału Terenowego
KOWR w Gorzowie Wlkp. oraz Sekcji Zamiejscowej w Ośnie Lubuskim a także stronie podmiotowej w Biule...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

178 500 zł

1 038 zł/m²

172 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

sulęciński, gm. Słońsk, Ownice

Cena wywoławcza:

178 500 zł

1 038 zł/m²

172 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Ośno Lubuskie, obręb Radachów działka nr: 177 o pow. ewid. 0.5300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5300 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,4200 ha; RVI/R - 0,0400 ha; ŁV/Ł - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023272/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 300 zł

46,85 zł/m²

5 300 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Ośno Lubuskie, Radachów

Cena wywoławcza:

248 300 zł

46,85 zł/m²

5 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Trzebów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Sulęcin, obręb Trzebów działka nr: 202/6 o pow. ewid. 0.5029. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5029 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5029 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00022733/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

221 350 zł

44,01 zł/m²

5 029 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Sulęcin, Trzebów

Cena wywoławcza:

221 350 zł

44,01 zł/m²

5 029 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Bledzew

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Bledzew, obręb Bledzew działki nr: 920/1 o pow. ewid. 0.2300, nr: 920/3 o pow. ewid. 5.1000, nr: 920/2 o pow. ewid. 0.1600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 5.4900 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,5600 ha; RV/R - 0,4400 ha; RV/Lz - 3,2000 ha; W/W - 0,0700 ha; LsV/Ls - 0,2300 ha; LsVI/Ls - 0,1600 ha; Lz/Lz - 0,8300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048134/6, GW1M/00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

289 600 zł

5,28 zł/m²

54 900 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Bledzew

Cena wywoławcza:

289 600 zł

5,28 zł/m²

54 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Chycina

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Bledzew, obręb Chycina działka nr: 208/1 o pow. ewid. 11.8434. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 11.8434 ha, w tym w użytkach (RV/R - 3,4447 ha; RVI/R - 0,9287 ha; RVI/Lz - 0,0588 ha; N/N - 7,4112 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048163/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

516 000 zł

4,36 zł/m²

118 434 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Bledzew, Chycina

Cena wywoławcza:

516 000 zł

4,36 zł/m²

118 434 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Wilkanowo

...odbędzie się dnia: 26 maja 2026 r. w siedzibie Urzędu Gminy Świdnica ul. Długa 38, sala posiedzeń – pokój nr 2.

Dane teleadresowe, pod którymi można uzyskać szczegółowe informacje: _Referat gospodarki i rozwoju w Urzędzie Gminy Świdnica ul. Długa 38, 66-008 Świdnica, pok. nr 11, tel.: 519654579, e-mail: __m.skrucha@swidnica.zgora.pl_ _ _

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

221 540 zł

220 zł/m²

1 007 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świdnica, pow. zielonogórski, woj. lubelskie
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Wilkanowo

Cena wywoławcza:

221 540 zł

220 zł/m²

1 007 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Świdnica, pow. zielonogórski, woj. lubelskie
Przetarg na działkę

Nowa Sól

...odbędzie się w dniu 27 maja 2026 roku o godzinie 900w pokoju nr 2 Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Nowej Soli przy ulicy Parafialnej 2.

Poprzednie przetargi na nieruchomość z pozycji 1 odbyły się w dniach 15 października 2025 r., 4 grudnia 2025 r., 21 stycznia 2026 r. i 18 marca 2026 r.; przetarg na nieruchomości z pozycji 2 i 3 odbył się w dniu 18 marca 2026 r.

Wadium w pieniądzu należy wnieść najpóźniej do dnia 21 maja 2026 rokuna konto nr 71 1020 5402 0000 0802 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 000 zł

154 zł/m²

682 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

105 000 zł

154 zł/m²

682 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Cena wywoławcza:

158 000 zł

172 zł/m²

917 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

158 000 zł

172 zł/m²

917 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Cena wywoławcza:

110 000 zł

173 zł/m²

637 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

110 000 zł

173 zł/m²

637 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Cena wywoławcza:

118 000 zł

172 zł/m²

687 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

118 000 zł

172 zł/m²

687 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Cena wywoławcza:

124 000 zł

172 zł/m²

720 m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

124 000 zł

172 zł/m²

720 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości