Przetargi nieruchomości: gm. Santok

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Baranowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Santok, obręb Baranowice działka nr: 65/4 o pow. ewid. 1.2828. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.2828 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,9790 ha; PsIV/W - 0,0847 ha; PsIV/Lzr - 0,0746 ha; N/N - 0,1445 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00100639/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 200 zł

2,74 zł/m²

12 828 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Baranowice

Cena wywoławcza:

35 200 zł

2,74 zł/m²

12 828 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Wawrów

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Wawrów
1 Adres nieruchomości Wawrów, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 135/228, obr. Wawrów
3. Księga Wieczysta GW1G/00058512/7 Sąd Rejonowy Wydz. Ksiąg Wieczystych
Gorzów Wlkp.
4. Opis nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona nr działki
135/228 o pow. 0,0456 ha położona w Wawrowie.
Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy
mie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

43,86 zł/m²

456 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Wawrów

Cena wywoławcza:

20 000 zł

43,86 zł/m²

456 m²

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Wawrów
1 Adres nieruchomości Wawrów, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 135/228, obr. Wawrów
Gorzów Wlkp.
135/228 o pow. 0,0456 ha położona w Wawrowie.
Nieruchomość położona w sąsiedztwie zabudowy
mie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Płomykowo

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Santok, obręb Płomykowo działki nr: 126/3 o pow. ewid. 0.2000, nr: 126/1 o pow. ewid. 0.1000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3000 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2800 ha; PsV/Ps - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00100637/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 300 zł

16,10 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Płomykowo

Cena wywoławcza:

48 300 zł

16,10 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Płomykowo

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Santok, obręb Płomykowo działki nr: 60/2 o pow. ewid. 0.1500, nr: 59 o pow. ewid. 0.4100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5600 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,5600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00100637/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

282 200 zł

50,39 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Płomykowo

Cena wywoławcza:

282 200 zł

50,39 zł/m²

5 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Santok, obręb Lipki Wielkie działka nr: 181/2 o pow. ewid. 0.9300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9300 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,5100 ha; RVI/R - 0,0400 ha; PsIV/Ps - 0,3800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00100641/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 600 zł

3,83 zł/m²

9 300 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Cena wywoławcza:

35 600 zł

3,83 zł/m²

9 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Santok, obręb Lipki Wielkie działka nr: 58 o pow. ewid. 0.8600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8600 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,8300 ha; W/W - 0,0300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00100641/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 200 zł

3,74 zł/m²

8 600 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Cena wywoławcza:

32 200 zł

3,74 zł/m²

8 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Santok, obręb Lipki Wielkie działka nr: 57 o pow. ewid. 0.8100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8100 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,5200 ha; ŁV/Ł - 0,2400 ha; W/W - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00009084/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 400 zł

3,75 zł/m²

8 100 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Cena wywoławcza:

30 400 zł

3,75 zł/m²

8 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Santok, obręb Lipki Wielkie działka nr: 60 o pow. ewid. 0.8000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8000 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1900 ha; ŁV/Ł - 0,2400 ha; PsIV/Ps - 0,3200 ha; W/W - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00100641/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

58 300 zł

7,29 zł/m²

8 000 m²

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Lipki Wielkie

Cena wywoławcza:

58 300 zł

7,29 zł/m²

8 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

gorzowski, gm. Santok, Wawrów

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości zabudowanej położonej
w miejscowości Wawrów
1 Adres nieruchomości Wawrów, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 399, obr. Wawrów, pow. 0,0051 ha
Gorzów Wlkp.
4. Opis nieruchomości Nieruchomość gruntowa oznaczona nr dz. 399 o pow. 0,0051 ha
zabudowana budynkiem gospodarczym w zabudowie szeregowej.
Nieruchomość położona w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

952 zł/m²

21 m²

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na obiekt / lokal

gorzowski, gm. Santok, Wawrów

Cena wywoławcza:

20 000 zł

952 zł/m²

21 m²

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości zabudowanej położonej
w miejscowości Wawrów
1 Adres nieruchomości Wawrów, gmina Santok
Gorzów Wlkp.
zabudowana budynkiem gospodarczym w zabudowie szeregowej.
Nieruchomość położona w ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Płomykowo

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 300 zł

16,10 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Płomykowo

Cena wywoławcza:

48 300 zł

16,10 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Janczewo
1 Adres nieruchomości Janczewo, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 101/1, obr. Janczewo o powierzchni 0,1615 ha wraz z
udziałem w wys. 1/9 w działce nr 101/11, obr. Janczewo
3. Księga Wieczysta GW1G/00036374/7, GW1G/00132567/0 Sąd Rejonowy Wydz. Ksiąg
Wieczystych Gorzów Wlkp.
4. Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntowa n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 200 zł

80,00 zł/m²

1 615 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

Cena wywoławcza:

129 200 zł

80,00 zł/m²

1 615 m²

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Janczewo
1 Adres nieruchomości Janczewo, gmina Santok
udziałem w wys. 1/9 w działce nr 101/11, obr. Janczewo
Wieczystych Gorzów Wlkp.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Janczewo
1 Adres nieruchomości Janczewo, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 101/3, obr. Janczewo o powierzchni 0,1340 ha wraz z
udziałem w wys. 1/9 w działce nr 101/11, obr. Janczewo
Wieczystych Gorzów Wlkp.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 200 zł

80,00 zł/m²

1 340 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

Cena wywoławcza:

107 200 zł

80,00 zł/m²

1 340 m²

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Janczewo
1 Adres nieruchomości Janczewo, gmina Santok
udziałem w wys. 1/9 w działce nr 101/11, obr. Janczewo
Wieczystych Gorzów Wlkp.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Janczewo
1 Adres nieruchomości Janczewo, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 101/7, obr. Janczewo o powierzchni 0,1010 ha wraz z
udziałem w wys. 1/9 w działce nr 101/11, obr. Janczewo
Wieczystych Gorzów Wlkp.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 800 zł

80,00 zł/m²

1 010 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

Cena wywoławcza:

80 800 zł

80,00 zł/m²

1 010 m²

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Janczewo
1 Adres nieruchomości Janczewo, gmina Santok
udziałem w wys. 1/9 w działce nr 101/11, obr. Janczewo
Wieczystych Gorzów Wlkp.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Janczewo
1 Adres nieruchomości Janczewo, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 101/2, obr. Janczewo o powierzchni 0,1051 ha wraz z
udziałem w wys. 1/9 w działce nr 101/11, obr. Janczewo
Wieczystych Gorzów Wlkp.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 080 zł

80,00 zł/m²

1 051 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

Cena wywoławcza:

84 080 zł

80,00 zł/m²

1 051 m²

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Janczewo
1 Adres nieruchomości Janczewo, gmina Santok
udziałem w wys. 1/9 w działce nr 101/11, obr. Janczewo
Wieczystych Gorzów Wlkp.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Janczewo
1 Adres nieruchomości Janczewo, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 101/5, obr. Janczewo o powierzchni 0,1010 ha wraz z
udziałem w wys. 1/9 w działce nr 101/11, obr. Janczewo
Wieczystych Gorzów Wlkp.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 800 zł

80,00 zł/m²

1 010 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Janczewo

Cena wywoławcza:

80 800 zł

80,00 zł/m²

1 010 m²

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Janczewo
1 Adres nieruchomości Janczewo, gmina Santok
udziałem w wys. 1/9 w działce nr 101/11, obr. Janczewo
Wieczystych Gorzów Wlkp.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości