Licytacje komornicze: Bytnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

krośnieński, gm. Bytnica, Bytnica

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Bytnica ***/***, 66-630 Bytnica, dla którego Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Piastów 10L, Krosno Odrzańskie, 66-600 Krosno Odrzańskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 57 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 42 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy os...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

42 750 zł

868 zł/m²

49 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

krośnieński, gm. Bytnica, Bytnica

Cena wywoławcza:

42 750 zł

868 zł/m²

49 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-04-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

krośnieński, gm. Bytnica, Bytnica

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy , 66-630 Bytnica, dla której Wydział Ksiąg Wieczystych przy S.R. w Krośnie Odrzańskim (adres: ul. Piastów ***, Krosno Odrz, 66-600 Krosno Odrz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1K/***/***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa rolna w skład której wchodzi: 1 działka gruntu nr *** położona w Bytnicy o pow. 4,61 ha, zabudowana: - budynkiem mieszkalnym (pow. 104,14 mkw) - budynkiem mieszkalno-gosp. (część...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

633 520,50 zł

6 083 zł/m²

104 m²

Termin: 2025-04-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

krośnieński, gm. Bytnica, Bytnica

Cena wywoławcza:

633 520,50 zł

6 083 zł/m²

104 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-04-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

krośnieński, gm. Bytnica, Bytnica, Budachów

...pierwsza licytacja :

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** położonego przy Budachów ***/***, 66-630 Bytnica, dla którego Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Piastów 10L, Krosno Odrzańskie, 66-600 Krosno Odrzańskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 64 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 48 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 000 zł

860 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Termin: 2025-01-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

krośnieński, gm. Bytnica, Bytnica, Budachów

Cena wywoławcza:

48 000 zł

860 zł/m²

56 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-01-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

krośnieński, gm. Bytnica, Bytnica

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy , 66-630 Bytnica , dla której Wydział Ksiąg Wieczystych przy S.R. w Krośnie Odrzańskim (adres: ul. ul.Piastów 10 L, Krosno Odrz, 66-600 Krosno Odrz) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa rolna w skład której wchodzi: 1 działka gruntu nr 402 położona w Bytnicy o pow. 4,61 ha, zabudowana: - budynkiem mieszkalnym (pow. 104,14 mkw) - budynkiem mieszkalno-gosp. (część mieszk. 29,06 mk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

173 297,25 zł

1 664 zł/m²

104 m²

Termin: 2023-02-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

krośnieński, gm. Bytnica, Bytnica

Cena wywoławcza:

173 297,25 zł

1 664 zł/m²

104 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-02-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości