Przetargi KOWR: gm. Międzyrzecz

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Międzyrzecz, -1

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

92 800 zł

101 zł/m²

915 m²

Termin: 2024-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Międzyrzecz, -1

Cena wywoławcza:

92 800 zł

101 zł/m²

915 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Nietoperek

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 900 zł

6,73 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Nietoperek

Cena wywoławcza:

26 900 zł

6,73 zł/m²

4 000 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Bukowiec

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 500 zł

5,87 zł/m²

1 277 m²

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Bukowiec

Cena wywoławcza:

7 500 zł

5,87 zł/m²

1 277 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Bukowiec

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 400 zł

5,90 zł/m²

1 254 m²

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Bukowiec

Cena wywoławcza:

7 400 zł

5,90 zł/m²

1 254 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Międzyrzecz, -2

Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 100 zł

24,30 zł/m²

539 m²

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Międzyrzecz, -2

Cena wywoławcza:

13 100 zł

24,30 zł/m²

539 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Bukowiec

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 300 zł

6,51 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Bukowiec

Cena wywoławcza:

29 300 zł

6,51 zł/m²

4 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Szumiąca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo lubuskie, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Szumiąca, nr działki: 44 o pow. ewid. 1,2812. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1,2812 w tym w użytkach rolnych (1,2812 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00024674/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 400 zł

4,71 zł/m²

12 812 m²

Termin: 2023-03-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Szumiąca

Cena wywoławcza:

60 400 zł

4,71 zł/m²

12 812 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-27

Cena wywoławcza:

47 400 zł

5,62 zł/m²

8 427 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Szumiąca

Cena wywoławcza:

47 400 zł

5,62 zł/m²

8 427 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-20

Cena wywoławcza:

14 800 zł

0,16 zł/m²

92 346 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Kaława

Cena wywoławcza:

14 800 zł

0,16 zł/m²

92 346 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Kaława

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo lubuskie, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Kaława, nr działki: 197/2 o pow. ewid. 0,2300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,2300 w tym w użytkach rolnych (0,2300 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00025084/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 800 zł

6,43 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Kaława

Cena wywoławcza:

14 800 zł

6,43 zł/m²

2 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo lubuskie, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Wysoka, nr działki: 317/2 o pow. ewid. 0,9900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,9900 w tym w użytkach rolnych (0,8600 o symbolu R, 0,1300 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00047433/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 000 zł

18,69 zł/m²

9 900 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

Cena wywoławcza:

185 000 zł

18,69 zł/m²

9 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-20

Cena wywoławcza:

7 400 zł

6,17 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Kaława

Cena wywoławcza:

7 400 zł

6,17 zł/m²

1 200 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-20

Cena wywoławcza:

185 000 zł

18,69 zł/m²

9 900 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Wysoka

Cena wywoławcza:

185 000 zł

18,69 zł/m²

9 900 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Kaława

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo lubuskie, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Kaława, nr działki: 200/5 o pow. ewid. 0,1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,1200 w tym w użytkach rolnych (0,1200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00025084/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 400 zł

6,17 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Kaława

Cena wywoławcza:

7 400 zł

6,17 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Szumiąca

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo lubuskie, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Szumiąca, nr działki: 49 o pow. ewid. 0,8427. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0,8427 w tym w użytkach rolnych (0,8427 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00052988/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

47 400 zł

5,62 zł/m²

8 427 m²

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Szumiąca

Cena wywoławcza:

47 400 zł

5,62 zł/m²

8 427 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-20

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości