Przetargi KOWR: Nietoperek

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Nietoperek

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 900 zł

6,73 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Nietoperek

Cena wywoławcza:

26 900 zł

6,73 zł/m²

4 000 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-27

Organizator przetargu:
KOWR