Przetargi nieruchomości: Oława

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Oława, Władysława Andersa

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00,
ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Oława ul. Władysława Andersa 3
województwo dolnośląskie
Działka nr: 66
Powierzchnia działki: 546 m2
Księga wieczysta nr WR1O/00019270/3
Sąd Rejonowy Oława
Właściciel: Starosta Oławski (Skarb
Państwa )
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

CENA WYWOŁAWCZA: 45.685,00 PLN netto
Wadium: 4 570,00 PLN
Opis nieru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 685 zł

83,67 zł/m²

546 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Oława, Władysława Andersa

Cena wywoławcza:

45 685 zł

83,67 zł/m²

546 m²

ORLEN Spółka Akcyjna
ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Oława ul. Władysława Andersa 3
województwo dolnośląskie
Działka nr: 66
Powierzchnia działki: 546 m2
Księga wieczysta nr WR1O/00019270/3
Sąd Rejonowy Oława
Właściciel: Starosta Oławski (Skarb
Państwa )
Użytkownik wieczysty: ORLEN S.A.

CENA WYWOŁAWCZA: 45.685,00 PLN netto
Wadium: 4 570,00 PLN
Opis nieru...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN SA
Przetarg na działkę

Oława

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Oławie, Pl.Zamkowy 15 w sali nr 29 ( II piętro) w dniu 1 października o godz. 10.00 ....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

133 000 zł

104 zł/m²

1 279 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na działkę

Oława

Cena wywoławcza:

133 000 zł

104 zł/m²

1 279 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na działkę

Oława

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

103 zł/m²

1 452 m²

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na działkę

Oława

Cena wywoławcza:

150 000 zł

103 zł/m²

1 452 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Oławie
Przetarg na obiekt / lokal

Oława, Różana

Ogłoszenie o sprzedaży

nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda „z wolnej ręki” zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie sprzedaży :

prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej składającej się z działki ewidencyjnej nr ***wraz z prawem własności budynków na niej posadowionych , położonej w obrębie nr 3 - Oława , przy ulicy Różanej ***, gmina Oława , powiat oławski , objętej KW nr ***

za ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

962 320 zł

6 777 zł/m²

142 m²

Termin: 2025-07-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Oława, Różana

Cena wywoławcza:

962 320 zł

6 777 zł/m²

142 m²

Ogłoszenie o sprzedaży

nieruchomości gruntowej zabudowanej.

za ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-25

Cena wywoławcza:

1 082 610 zł

150 zł/m²

Termin: 2025-05-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Oława, Różana

Cena wywoławcza:

1 082 610 zł

150 zł/m²

Ogłoszenie o sprzedaży

nieruchomości gruntowej zabudowanej.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Oława

Przetarg – sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej – Bystrzyca (woj. dolnośląskie) – ***8 WR1F/GU-s/37/2023

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej *** oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 0,0800 ha (działka nr ***/1), położona w województwie dolnośląskim, powiecie oławskim, gminie Oława, dla której Sąd Rejonowy w Oławie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Sprzedaż organizowana jest ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 500 zł

103 zł/m²

800 m²

Termin: 2025-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Oława

Cena wywoławcza:

82 500 zł

103 zł/m²

800 m²

Sprzedaż organizowana jest ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Oława, Lizawice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat oławski, gmina Oława, obręb Lizawice działka nr: 10/1 o pow. ewid. 1.9800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.9800 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,9900 ha; RIVb/R - 0,3100 ha; ŁIV/Ł - 0,4300 ha; ŁIV/W - 0,0600 ha; LsIV/Ls - 0,1900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1O/00048626/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 400 zł

7,19 zł/m²

19 800 m²

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Lizawice

Cena wywoławcza:

142 400 zł

7,19 zł/m²

19 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Niemil

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat oławski, gmina Oława, obręb Niemil działka nr: 140/7 o pow. ewid. 0.1734. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1734 ha, w tym w użytkach (ŁIII/Ł - 0,1734 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 47773. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 800 zł

7,96 zł/m²

1 734 m²

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Niemil

Cena wywoławcza:

13 800 zł

7,96 zł/m²

1 734 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława

Przetarg – sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej – Bystrzyca (woj. dolnośląskie) –*** WR1F/GU-s/37/2023

Sprzedaż organizowana jest w ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 500 zł

103 zł/m²

800 m²

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Oława

Cena wywoławcza:

82 500 zł

103 zł/m²

800 m²

Sprzedaż organizowana jest w ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Oława, Różana

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Ogłoszenie o sprzedaży

nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda „ z wolnej ręki ” zgodniez warunkami określonymi w regulaminie sprzedaży :

prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej składającej się z działki ewidencyjnej nr ***wraz z prawem własności budynków na niej posadowionych , położonej w obrębie nr ***- Oława ,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 202 900 zł

167 zł/m²

Termin: 2025-02-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Oława, Różana

Cena wywoławcza:

1 202 900 zł

167 zł/m²

Ogłoszenie o sprzedaży

nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Oława, Sobocisko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat oławski, gmina Oława, obręb Sobocisko działka nr: 89/2 o pow. ewid. 0.0700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0700 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0200 ha; ŁIII/Ł - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 48517. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

10,00 zł/m²

700 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Sobocisko

Cena wywoławcza:

7 000 zł

10,00 zł/m²

700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Sobocisko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat oławski, gmina Oława, obręb Sobocisko działka nr: 100/2 o pow. ewid. 0.0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0500 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 48517. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 700 zł

11,40 zł/m²

500 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Sobocisko

Cena wywoławcza:

5 700 zł

11,40 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Sobocisko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat oławski, gmina Oława, obręb Sobocisko działka nr: 101/2 o pow. ewid. 0.1193. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1193 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1193 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 48517. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 100 zł

8,47 zł/m²

1 193 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Sobocisko

Cena wywoławcza:

10 100 zł

8,47 zł/m²

1 193 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Sobocisko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat oławski, gmina Oława, obręb Sobocisko działka nr: 102/4 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0400 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 48517. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 100 zł

12,75 zł/m²

400 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Sobocisko

Cena wywoławcza:

5 100 zł

12,75 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Jaczkowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat oławski, gmina Oława, obręb Jaczkowice działka nr: 208/11 o pow. ewid. 0.0100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0100 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 48522. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 100 zł

31,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Oława, Jaczkowice

Cena wywoławcza:

3 100 zł

31,00 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości