Przetargi KOWR: Świebodzin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 3 działka nr: 968 o pow. ewid. 0.0936. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0936 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0094 ha; RIVa/R - 0,0842 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046628/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

191 000 zł

204 zł/m²

936 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Cena wywoławcza:

191 000 zł

204 zł/m²

936 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działka nr: 29/1 o pow. ewid. 0.0060. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0060 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0060 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 500 zł

125 zł/m²

60 m²

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

7 500 zł

125 zł/m²

60 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

492 000 zł

28,45 zł/m²

17 291 m²

Termin: 2024-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Cena wywoławcza:

492 000 zł

28,45 zł/m²

17 291 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

492 000 zł

28,45 zł/m²

17 291 m²

Termin: 2024-08-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Cena wywoławcza:

492 000 zł

28,45 zł/m²

17 291 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-08-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

492 000 zł

28,45 zł/m²

17 291 m²

Termin: 2024-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Cena wywoławcza:

492 000 zł

28,45 zł/m²

17 291 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

129 000 zł

22,87 zł/m²

5 641 m²

Termin: 2024-07-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Cena wywoławcza:

129 000 zł

22,87 zł/m²

5 641 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

492 000 zł

28,45 zł/m²

17 291 m²

Termin: 2024-06-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Cena wywoławcza:

492 000 zł

28,45 zł/m²

17 291 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 000 zł

26,97 zł/m²

4 375 m²

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Cena wywoławcza:

118 000 zł

26,97 zł/m²

4 375 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 500 zł

26,86 zł/m²

3 034 m²

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Cena wywoławcza:

81 500 zł

26,86 zł/m²

3 034 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

492 000 zł

28,45 zł/m²

17 291 m²

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 2

Cena wywoławcza:

492 000 zł

28,45 zł/m²

17 291 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 500 zł

25,10 zł/m²

1 534 m²

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Cena wywoławcza:

38 500 zł

25,10 zł/m²

1 534 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 500 zł

25,10 zł/m²

1 534 m²

Termin: 2024-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Cena wywoławcza:

38 500 zł

25,10 zł/m²

1 534 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 000 zł

26,97 zł/m²

4 375 m²

Termin: 2024-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Cena wywoławcza:

118 000 zł

26,97 zł/m²

4 375 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Ogłoszenie nw załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 500 zł

26,86 zł/m²

3 034 m²

Termin: 2024-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Cena wywoławcza:

81 500 zł

26,86 zł/m²

3 034 m²

Ogłoszenie nw załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 000 zł

21,45 zł/m²

5 082 m²

Termin: 2024-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 4

Cena wywoławcza:

109 000 zł

21,45 zł/m²

5 082 m²

Ogłoszenie w załączeniu

Ogłoszenie w załączeniu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości