Przetargi nieruchomości: łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Uniejów, Łęczycka

...odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Uniejów przy ulicy
Błogosławionego Bogumiła nr 13 w Uniejowie w dniu 20 maja 2026 r. o godzinie 11.00
Uczestnik przetargu zobowiązany jest zapoznać się z warunkami przetargu, co potwierdza
podpisem na liście obecności przed rozpoczęciem przetargu ustnego....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

139 zł/m²

12 937 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na działkę

Uniejów, Łęczycka

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

139 zł/m²

12 937 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd miasta Uniejów
Przetarg na obiekt / lokal

Tomaszów Mazowiecki, Konstytucji 3 Maja

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 roku o godz. 10
00 w sali nr 22 (I piętro budynku
A) w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. P.O.W. 10/16.
Cena wyjściowa do przetargu ustalona została na kwotę – 700 000,00 zł brutto w tym
VAT zw. (słownie: siedemset tysięcy złotych 00/100).
Sprzedaż nieruchomości zwolniona jest z podatku od towarów i usług VAT na podstawie art.
43 ust. 1 pkt. 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług
(t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 775 z późn....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 000 zł

1 923 zł/m²

364 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tomaszów Mazowiecki
Przetarg na obiekt / lokal

Tomaszów Mazowiecki, Konstytucji 3 Maja

Cena wywoławcza:

700 000 zł

1 923 zł/m²

364 m²

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026 roku o godz. 10
00 w sali nr 22 (I piętro budynku
VAT zw. (słownie: siedemset tysięcy złotych 00/100).
(t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 775 z późn....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Tomaszów Mazowiecki
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Suchcice

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości, z wolnej ręki w trybie konkursu ofert – na następujących warunkach:

*** Przedmiotem sprzedaży są:

*** nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Suchcice w gminie Drużbice, pow. bełchatowski, woj. łódzkie, działka gruntu o numerze ewidencyjnym ***, o łącznej powierzchni 0,2756 ha, dla której Sąd Rejonowy w B...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 400 zł

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

bełchatowski, gm. Drużbice, Suchcice

Cena wywoławcza:

182 400 zł

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

*** Przedmiotem sprzedaży są:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki, Nagórzycka

Sygn. akt LD1M/GUp/46/2025

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości*** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, położonej w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Nagórzyckiej, działki gruntu o nr ***, KW nr *** – na następujących warunkach:

*** Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, rolna, niezabudowana, położona w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Nagórzyckiej, działki gruntu o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

800 000 zł

85,59 zł/m²

9 347 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk Hubert Sidowski
Przetarg na działkę

Tomaszów Mazowiecki, Nagórzycka

Cena wywoławcza:

800 000 zł

85,59 zł/m²

9 347 m²

Sygn. akt LD1M/GUp/46/2025

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE OFERT

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk Hubert Sidowski
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 16

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Pabianice - miasto, obręb P-16, nr działki: 117 o pow. ewid. 0.3570. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3570 w tym w użytkach rolnych (0.3570 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00053022/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 400 zł

17,76 zł/m²

3 570 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 16

Cena wywoławcza:

63 400 zł

17,76 zł/m²

3 570 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Lutomiersk, Zdziechów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Lutomiersk, obręb Zdziechów, nr działki: 146 o pow. ewid. 0.0320. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0320 w tym w użytkach rolnych (0.0320 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR1L/00040430/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

27 000 zł

84,38 zł/m²

320 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, gm. Lutomiersk, Zdziechów

Cena wywoławcza:

27 000 zł

84,38 zł/m²

320 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Pabianice - miasto, obręb P-24, nr działki: 121/1 o pow. ewid. 0.1567. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1567 w tym w użytkach rolnych (0.1567 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00024247/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 200 zł

81,81 zł/m²

1 567 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Cena wywoławcza:

128 200 zł

81,81 zł/m²

1 567 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Bełchatów, obręb Wola Kruszyńska, nr działki: 498/1 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1200 w tym w użytkach rolnych (0.1200 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1B/00070201/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 600 zł

5,50 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Cena wywoławcza:

6 600 zł

5,50 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Bełchatów, obręb Wola Kruszyńska, nr działki: 154 o pow. ewid. 0.4880. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4880 w tym w użytkach rolnych (0.4880 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1B/00070201/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 600 zł

4,22 zł/m²

4 880 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Cena wywoławcza:

20 600 zł

4,22 zł/m²

4 880 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat pabianicki, gmina Pabianice - miasto, obręb P-24, nr działki: 19 o pow. ewid. 0.9896. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9896 w tym w użytkach rolnych (0.8855 o symbolu Ł). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1P/00053058/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

247 100 zł

24,97 zł/m²

9 896 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

pabianicki, Pabianice miasto P 24

Cena wywoławcza:

247 100 zł

24,97 zł/m²

9 896 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Bełchatów, obręb Wola Kruszyńska, nr działki: 489/6 o pow. ewid. 0.0400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0400 w tym w użytkach rolnych (0.0400 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr PT1B/00070201/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 100 zł

5,25 zł/m²

400 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Bełchatów, Wola Kruszyńska

Cena wywoławcza:

2 100 zł

5,25 zł/m²

400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Szczerców, Magdalenów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Szczerców, obręb Magdalenów, nr działki: 829/1 o pow. ewid. 0.1354. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1354 w tym w użytkach rolnych (0.0094 o symbolu W, 0.1260 o symbolu Ps). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 12782. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 700 zł

5,69 zł/m²

1 354 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Szczerców, Magdalenów

Cena wywoławcza:

7 700 zł

5,69 zł/m²

1 354 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Biernacice

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat poddębicki, gmina Wartkowice, obręb Biernacice, nr działki: 64 o pow. ewid. 0.2600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2600 w tym w użytkach rolnych (0.2600 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr SR2L/00018538/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 500 zł

36,35 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

poddębicki, gm. Wartkowice, Biernacice

Cena wywoławcza:

94 500 zł

36,35 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Szczerców, Magdalenów

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Szczerców, obręb Magdalenów, nr działki: 905 o pow. ewid. 1.5009. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.5009 w tym w użytkach rolnych (0.0092 o symbolu W, 1.1024 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 12782. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 100 zł

5,14 zł/m²

15 009 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bełchatowski, gm. Szczerców, Magdalenów

Cena wywoławcza:

77 100 zł

5,14 zł/m²

15 009 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Sierżnia Lub Bartolin

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Stryków, obręb Sierżnia Lub Bartolin, nr działki: 245 o pow. ewid. 0.2930. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2930 w tym w użytkach rolnych (0.2489 o symbolu R). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1G/00043721/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

229 200 zł

78,23 zł/m²

2 930 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Stryków, Sierżnia Lub Bartolin

Cena wywoławcza:

229 200 zł

78,23 zł/m²

2 930 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości