Przetargi nieruchomości: łódzkie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Jacka Malczewskiego

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:
I. sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Miasta Łodzi położonych:

 w Łodzi przy ulicach: Mazurskiej 21, Mazurskiej bez numeru i Jacka
Malczewskiego 18 oznaczonych jako działki nr: 140/46, 140/47, 140/12, 140/41, 140/42,
140/39, 140/48, 140/37 i 140/38 w obrębie G-16, o łącznej powierzchni 3026 m2,
dla których prowadzone są księgi wieczyste nr: LD1M/00042966/9,
LD1M/00000618/9, LD1M/00038757/0, LD1M/000...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

2 757 zł/m²

1 088 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Jacka Malczewskiego

Cena wywoławcza:

3 000 000 zł

2 757 zł/m²

1 088 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

LD1M/00000618/9, LD1M/00038757/0, LD1M/000...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Krakusa

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

 w Łodzi przy ul. Krakusa 32, oznaczonej jako działka nr 135/1 w obrębie G-12
o powierzchni 676 m2
, dla której prowadzona jest księga wieczysta
nr LD1M/00012513/0.
Przetarg na sprzedaż w/w nieruchomości przeprowadza się na podstawie Zarządzenia
Nr 1110/2025 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia 21 maja 2025 r. w sprawie ogłoszenia
i przeprow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

544 000 zł

805 zł/m²

676 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Krakusa

Cena wywoławcza:

544 000 zł

805 zł/m²

676 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

o powierzchni 676 m2
, dla której prowadzona jest księga wieczysta
nr LD1M/00012513/0.
i przeprow...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

w Łodzi przy ul. Zaolziańskiej 35, 37 i Zaolziańskiej bez numeru, oznaczonych jako
działki o numerach: 5/3, 6/12, 6/14 i 6/18 w obrębie G-11, o łącznej powierzchni 464 m2
,
dla których prowadzone są księgi wieczyste nr LD1M/00008621/9 i LD1M/00004282/2.
Nr 4...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

2 390 zł/m²

251 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź

Cena wywoławcza:

600 000 zł

2 390 zł/m²

251 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

,
Nr 4...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na dom

tomaszowski, gm. Tomaszów Mazowiecki, Cekanów, Jagiełły

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

w miejscowości Cekanów w gminie Tomaszów Mazowiecki przy ul. Jagiełły 48,
oznaczonej jako działka nr 82 w obrębie Cekanów 0001 o powierzchni 2 964 m2,
dla której prowadzona jest księga wieczysta nr PT1T/00040799/8.
Nr 1895/2025 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

4 717 zł/m²

53 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na dom

tomaszowski, gm. Tomaszów Mazowiecki, Cekanów, Jagiełły

Cena wywoławcza:

250 000 zł

4 717 zł/m²

53 m²

PREZYDENT MIASTA ŁODZI
ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na:

Nr 1895/2025 Prezydenta Miasta Łodzi z dnia ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Zbaraska

SM "Dąbrowa" w Łodzi ogłasza na dzień 15.05.2026r. przetarg na ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 83 przy ul. Zbaraskiej 25 w Łodzi. Cena wywoławcza: 222.000,00 zł. Postąpienie 1000,00 zł lub wielokrotność tej kwoty. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium do 12.05.2026r. w wysokości 22.200,00 zł i złożenie 12.05.2026r. oferty w zamkniętej kopercie. Nazwisko osoby składającej ofertę nie podlega zastrzeżeniu, może być umieszczone na zewnątrz koperty. Przystępuj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

222 000 zł

6 042 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Dabrowa w Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Zbaraska

Cena wywoławcza:

222 000 zł

6 042 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Dabrowa w Łodzi
Przetarg na dom

Sieradz, Szlachecka

Syndyk masy upadłości

oferuje do sprzedaży z wolnej ręki, w trybie konkursu ofert, zabudowaną nieruchomość gruntową, położoną w Sieradzu przy ul. Szlacheckiej ***, działka nr ***, o powierzchni 0,2068 ha, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr ***, za cenę nie niższą niż 620 250,- (sześćset dwadzieścia tysięcy dwieście pięćdziesiąt) złotych.

Na działce znajduje się budynek mieszkalny o pow. użytkowej 193,97 m2 oraz budynek gospodarczy o pow. zabudowy 102 m2 z częścią mieszkalną.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

620 250 zł

3 214 zł/m²

193 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Sieradz, Szlachecka

Cena wywoławcza:

620 250 zł

3 214 zł/m²

193 m²

Syndyk masy upadłości

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

łowicki, gm. Łowicz, Małszyce, Poznańska

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 9 00
1. Wadium dla nieruchomości wynosi 80.000,- zł. Wadium należy wpłacić przed otwarciem przetargu
najpóźniej do dnia 11 maja 2026 roku na konto U.M. w Łowiczu nr 04 2030 0045 1110 0000 0236
7900. Za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na rachunek Urzędu
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

124 zł/m²

9 675 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

łowicki, gm. Łowicz, Małszyce, Poznańska

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

124 zł/m²

9 675 m²

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 9 00
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Poznańska

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1300
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

84,90 zł/m²

16 490 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Poznańska

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

84,90 zł/m²

16 490 m²

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1300
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1100
1. Wadium dla nieruchomości wynosi 50.000,- zł. Wadium należy wpłacić przed otwarciem przetargu
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

750 000 zł

93,81 zł/m²

7 995 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

Cena wywoławcza:

750 000 zł

93,81 zł/m²

7 995 m²

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1100
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1000
1. Wadium dla nieruchomości wynosi 55.000,- zł. Wadium należy wpłacić przed otwarciem przetargu
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

850 000 zł

88,23 zł/m²

9 634 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

Cena wywoławcza:

850 000 zł

88,23 zł/m²

9 634 m²

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1000
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1200
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

88,83 zł/m²

13 509 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Strzelecka

Cena wywoławcza:

1 200 000 zł

88,83 zł/m²

13 509 m²

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 1200
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Tkaczew

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 14 00
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

800 000 zł

586 zł/m²

1 366 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na działkę

Łowicz, Tkaczew

Cena wywoławcza:

800 000 zł

586 zł/m²

1 366 m²

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 roku w sali Ratusza,
Stary Rynek 1 (I piętro) o godz. 14 00
Miejskiego w Łowiczu....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Łowiczu
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Wrocławska

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA ŁODZI
Prezydent Miasta Łodzi ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na sprzedaż samodzielnych lokali mieszkalnych
oraz samodzielnego lokalu użytkowego, wraz z udziałem w prawie własności gruntu, stanowiących własność Miasta Łodzi,
usytuowanych w budynkach położonych w Łodzi przy:

Położenie nieruchomości
Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej
zabudowanej

ul. Wrocławska 7
lokal mieszkalny nr 19
KW LD1M/00054441/0

Obręb,
nr działki,
p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

165 000 zł

3 500 zł/m²

47 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Bałuty, Wrocławska

Cena wywoławcza:

165 000 zł

3 500 zł/m²

47 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA ŁODZI
usytuowanych w budynkach położonych w Łodzi przy:

Położenie nieruchomości
Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej
zabudowanej

ul. Wrocławska 7
lokal mieszkalny nr 19
KW LD1M/00054441/0

Obręb,
nr działki,
p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Pabianicka

usytuowanych w budynkach położonych w Łodzi przy:

Położenie nieruchomości
Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej
zabudowanej

ul. Pabianicka 14
lokal użytkowy nr 2U
KW LD1M/00013883/1

Obręb,
nr działki,
powierzchnia
działki [m2]

G-3
253...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

2 143 zł/m²

28 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na obiekt / lokal

Łódź, Pabianicka

Cena wywoławcza:

60 000 zł

2 143 zł/m²

28 m²

usytuowanych w budynkach położonych w Łodzi przy:

Położenie nieruchomości
Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej
zabudowanej

ul. Pabianicka 14
lokal użytkowy nr 2U
KW LD1M/00013883/1

Obręb,
nr działki,
powierzchnia
działki [m2]

G-3
253...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Praska

usytuowanych w budynkach położonych w Łodzi przy:

Położenie nieruchomości
Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej
zabudowanej

ul. Praska 11
lokal mieszkalny nr 23
KW LD1M/00047158/7

Obręb,
nr działki,
powierzchnia
działki [m2]

G-4
197
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

2 372 zł/m²

25 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Praska

Cena wywoławcza:

60 000 zł

2 372 zł/m²

25 m² 1 pokój