Przetargi Urzędów Gmin: łęczycki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

łęczycki, gm. Grabów, Kadzidłowa

...odbędzie się w dniu 12 stycznia 2026 r. w sali narad Urzędu Miejskiego w Grabowie
ul. 1 Maja 21, 99-150 Grabów o godzinie 10.00
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium wniesione w pieniądzu na konto Urzędu Miejskiego
w Grabowie nr 08 8538 0002 0300 0101 2000 0090 BS Witkowo najpóźniej do dnia 8 stycznia 2026 r.
Wpłacone wadium przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet wylicytowanej
ceny nabycia nieruchomości. Wadium wpłacone przez innych uczestników pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 500 zł

7,59 zł/m²

1 120 m²

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Grabów
Przetarg na działkę

łęczycki, gm. Grabów, Kadzidłowa

Cena wywoławcza:

8 500 zł

7,59 zł/m²

1 120 m²

ul. 1 Maja 21, 99-150 Grabów o godzinie 10.00
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Grabów
Przetarg na działkę

Łęczyca

WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ

BURMISTRZA MIASTA ŁĘCZYCA O PRZETARGACH

Burmistrz Miasta Łęczyca ogłasza pierwsze przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Miasta Łęczyca. Przetargi odbędą się w Urzędzie Miejskim w Łęczycy przy ul. Marii Konopnickiej 14 w sali konferencyjnej /parter/ - o godzinie 9.00 w dniach:

*** 27 listopada 2025 roku pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Łęcz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

781 134 zł

89,63 zł/m²

8 715 m²

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łęczyca
Przetarg na działkę

Łęczyca

Cena wywoławcza:

781 134 zł

89,63 zł/m²

8 715 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ

BURMISTRZA MIASTA ŁĘCZYCA O PRZETARGACH

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łęczyca
Przetarg na działkę

Łęczyca

WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ

BURMISTRZA MIASTA ŁĘCZYCA O PRZETARGACH

Burmistrz Miasta Łęczyca ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Miasta Łęczyca. Przetargi odbędą się w Urzędzie Miejskim w Łęczycy przy ul. Marii Konopnickiej 14 w sali konferencyjnej/parter/ - o godzinie 9:00 w dniach

*** 13 stycznia 2025 roku przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Łęczycy, oznaczonej wg ewidencji gruntów jako działka nr 1865/1 o powi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

778 000 zł

89,27 zł/m²

8 715 m²

Termin: 2025-01-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łęczyca
Przetarg na działkę

Łęczyca

Cena wywoławcza:

778 000 zł

89,27 zł/m²

8 715 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ

BURMISTRZA MIASTA ŁĘCZYCA O PRZETARGACH

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-17

Cena wywoławcza:

639 000 zł

89,36 zł/m²

7 151 m²

Termin: 2025-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łęczyca
Przetarg na działkę

Łęczyca

Cena wywoławcza:

639 000 zł

89,36 zł/m²

7 151 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ

BURMISTRZA MIASTA ŁĘCZYCA O PRZETARGACH

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łęczyca
Przetarg na dom

łęczycki, gm. Grabów, Leszno

...odbędzie się w dniu 19 lutego 2024 r. w sali narad Urzędu Miejskiego w Grabowie ul. 1 Maja
21, 99 -150 Grabów o godzinie 10.00
Przetarg Nr 2
Oznaczenie nieruchomości:
Działka nr 98/70 o pow. 0,1000 ha, obręb ewidencyjny Grabów Wieś, księga wieczysta nr
LD1Y/00058593/7.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego
nieruchomość przeznaczona jest pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczone
symbolem MN.
Cena wywoławcz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

Termin: 2024-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Grabów
Przetarg na dom

łęczycki, gm. Grabów, Leszno

Cena wywoławcza:

87 000 zł

21, 99 -150 Grabów o godzinie 10.00
Przetarg Nr 2
Oznaczenie nieruchomości:
LD1Y/00058593/7.
Opis nieruchomości:
symbolem MN.
Cena wywoławcz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Grabów
Przetarg na działkę

łęczycki, gm. Grabów, Grabów

21, 99 -150 Grabów o godzinie 10.00
Przetarg Nr 2
Oznaczenie nieruchomości:
LD1Y/00058593/7.
Opis nieruchomości:
symbolem MN.
Cena wywoławcz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

46 000 zł

46,00 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2024-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Grabów
Przetarg na działkę

łęczycki, gm. Grabów, Grabów

Cena wywoławcza:

46 000 zł

46,00 zł/m²

1 000 m²

21, 99 -150 Grabów o godzinie 10.00
Przetarg Nr 2
Oznaczenie nieruchomości:
LD1Y/00058593/7.
Opis nieruchomości:
symbolem MN.
Cena wywoławcz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-19

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Grabów
Przetarg na dom

łęczycki, gm. Grabów, Leszno

...odbędzie się w dniu 9 stycznia 2023 r. w sali narad Urzędu Gminy Grabów ul. 1 Maja 21, 99 -150 Grabów o godzinie 10.00

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium wniesione w pieniądzu na konto Urzędu Gminy Grabów nr 08 8538 0002 0300 0101 2000 0090 BS Witkowo najpóźniej do dnia 5 stycznia 2023 r.
Wpłacone wadium przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet wylicytowanej ceny nabycia nieruchomości. Wadium wpłacone przez innych uczestników przetargu podlega z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

Termin: 2023-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Grabów
Przetarg na dom

łęczycki, gm. Grabów, Leszno

Cena wywoławcza:

87 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-01-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Grabów
Przetarg na działkę

łęczycki, gm. Łęczyca, Gawrony

...odbędzie się o godzinie 1100,
2. przetarg na działkę ozn. nr 416 w obrębie Gawrony odbędzie się o godzinie 1130,
3. przetarg na działkę ozn. nr 417 w obrębie Gawrony odbędzie się o godzinie 1200,
w siedzibie Urzędu Gminy w Łęczycy, ul. Marii Konopnickiej 14; 99-100 Łęczyca w pokoju nr 14.

Informacje dodatkowe: Sprzedaż niezabudowanych działek, stanowiących własność Gminy jest opodatkowana podatkiem VAT zgodnie z art. 41 ust. 1 wzw. z art. 146a pkt 1 ustawy o podatku od towarów i usług (Dz. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

84 870 zł

52,00 zł/m²

1 632 m²

Termin: 2022-04-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łęczyca
Przetarg na działkę

łęczycki, gm. Łęczyca, Gawrony

Cena wywoławcza:

84 870 zł

52,00 zł/m²

1 632 m²

...odbędzie się o godzinie 1100,

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łęczyca
Przetarg na działkę

łęczycki, gm. Łęczyca, Gawrony

...odbędzie się o godzinie 1100,

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

94 464 zł

50,00 zł/m²

1 902 m²

Termin: 2022-04-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Łęczyca
Przetarg na działkę

łęczycki, gm. Łęczyca, Gawrony

Cena wywoławcza:

94 464 zł

50,00 zł/m²

1 902 m²

...odbędzie się o godzinie 1100,