Syndyk sprzeda: gm. Radomsko

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

radomszczański, gm. Radomsko, Strzałków, Wł. Broniewskiego

OGŁOSZENIE

Sygn. akt: PT1P/GUp-s/184/2025

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup w trybie art. 491 11a Prawa Upadłościowego nieruchomości gruntowej upadłego *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej.

*** Przedmiotemsprzedaży jest niezabudowana działka nr ***/1 o powierzchni 0,92 ha, obrębu 0010 Strzałków, gm. Radomsko. Działka w kształcie prostokąta o szer. ok. 16,5 m. Działka posiada dobry dostęp komunikacyjny w jej części północnej z ulicą Wł. Bronie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

27,17 zł/m²

9 200 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Wojciech Więcek
Przetarg na działkę

radomszczański, gm. Radomsko, Strzałków, Wł. Broniewskiego

Cena wywoławcza:

250 000 zł

27,17 zł/m²

9 200 m²

OGŁOSZENIE

Sygn. akt: PT1P/GUp-s/184/2025

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk Wojciech Więcek
Przetarg na dom

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

SYNDYK – ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki 1/3 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położonej w Szczepocice Rządowe, gmina Radomsko, powiat radomszczański, województwo łódzkie, składającej się z działek nr 282/2, 349, 411/4, 476/2 i 520 o łącznej powierzchni 5,8298 ha, objętej księgą wieczystą KW Nr ***, w trybie pisemnego konkursu ofert.

Operat szacunkowy oraz regulamin sprzedaży dostępny jest w kancelarii syndyka, p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

42 527 zł

1,00 zł/m²

Termin: 2021-11-08

Organizator przetargu:
Syndyk Joanna Gałązka
Przetarg na dom

radomszczański, gm. Radomsko, Szczepocice Rządowe

Cena wywoławcza:

42 527 zł

1,00 zł/m²