Przetargi nieruchomości: Strobin

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wieluński, gm. Konopnica, Strobin

Wójt Gminy Konopnica

ogłasza rokowania po drugim przetargu na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości
gruntowej, położonej w obrębie Strobin gmina Konopnica

Nr
działki

20/55

obręb 9 Strobin

Powierzchnia
(ha)
0,1984 ha
Nr księgi
wieczystej
SR1W/00009883/3
Cena
Wywoławcza netto
30.000,00 zł

I.Opis nieruchomości:
Nieruchomość posiada nieregularny, wydłużony kształt i charakteryzuje się płaskim ukształtowaniem terenu. Teren jest niezabudowany, nieutwardzony i nieogrodzony, częściowo zadrzewiony ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

30 000 zł

15,12 zł/m²

1 984 m²

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Konopnica, pow. wieluński, woj. łódzkie
Przetarg na działkę

wieluński, gm. Konopnica, Strobin

Cena wywoławcza:

30 000 zł

15,12 zł/m²

1 984 m²

Wójt Gminy Konopnica

gruntowej, położonej w obrębie Strobin gmina Konopnica

Nr
działki

20/55

obręb 9 Strobin

Powierzchnia
(ha)
0,1984 ha
Nr księgi
wieczystej
SR1W/00009883/3
Cena
Wywoławcza netto
30.000,00 zł

I.Opis nieruchomości:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-07

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Konopnica, pow. wieluński, woj. łódzkie
Przetarg na działkę

wieluński, gm. Konopnica, Strobin

...odbędzie się w dniu 17 lipca 2025 roku (czwartek) w sali konferencyjnej Urzędu
Gminy Konopnica, ul. Rynek 15, 98-313 Konopnica o godzinie 9.00.
WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO PRZETARGU
1. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium przez uczestnika przetargu
przelewem na rachunek bankowy 84 9251 1019 0020 7539 2000 0040, najpóźniej do dnia
11 lipca 2025 roku do godz. 1200. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień i godzinę
jego wpływu na ww. rachunek. W tytule przelewu należy pod...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 300 zł

15,78 zł/m²

1 984 m²

Termin: 2025-07-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Konopnica, pow. wieluński, woj. łódzkie
Przetarg na działkę

wieluński, gm. Konopnica, Strobin

Cena wywoławcza:

31 300 zł

15,78 zł/m²

1 984 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-17

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Konopnica, pow. wieluński, woj. łódzkie
Przetarg na działkę

wieluński, gm. Konopnica, Strobin

...odbędzie się w dniu 8 maja 2025 roku (czwartek) w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Konopnica, ul. Rynek 15, 98-313 Konopnica o godzinie 9.00.

WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO PRZETARGU

***
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium przez uczestnika przetargu przelewem na rachunek bankowy 84 9251 1019 0020 7539 2000 0040, najpóźniej do dnia 5 maja 2025 roku do godz. 1200. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień i godzinę jego wpływu na ww. rachunek. W tytule przelewu należy poda...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

36 800 zł

18,55 zł/m²

1 984 m²

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Konopnica, pow. wieluński, woj. łódzkie
Przetarg na działkę

wieluński, gm. Konopnica, Strobin

Cena wywoławcza:

36 800 zł

18,55 zł/m²

1 984 m²

WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO PRZETARGU

***
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Konopnica, pow. wieluński, woj. łódzkie
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości