Przetargi nieruchomości: zgierski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dąbrówka Wielka

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zgierz, oznaczonej jako działka numer 380/10 w obrębie Dąbrówka Wielka.

Działka o numerze ewidencyjnym 380/10 o powierzchni 0,1063 ha sklasyfikowana jako „RIVb”- grunt rolny klasy IVb, „RV”- grunt rolny klasy V, położona w miejscowości Dąbrówka Wielka w obrębie Dąbrówka Wielka, dla której prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Zgierzu V Wydziale Ksiąg Wieczystych księga wieczysta numer kw LD1G/00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

166 535 zł

157 zł/m²

1 063 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dąbrówka Wielka

Cena wywoławcza:

166 535 zł

157 zł/m²

1 063 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na obiekt / lokal

Zgierz

Syndyk masy upadłości***ogłasza sprzedaż z wolnej ręki prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem magazynowym, położonej w Zgierzu przy ul. Konstytucyjnej ***, stanowiącej działki ewidencyjne nr ***w obrębie 0121 o łącznej powierzchni 2701 m², dla których Sąd Rejonowy w Zgierzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***, za cenę nie niższą niż 16 000,00 zł.

Oferty należy składać w formie pisemnej na adres:

Łukasz Błaszczuk – syndyk masy up...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 000 zł

5,92 zł/m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Przetarg na obiekt / lokal

Zgierz

Cena wywoławcza:

16 000 zł

5,92 zł/m²

Oferty należy składać w formie pisemnej na adres:

Łukasz Błaszczuk – syndyk masy up...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Syndyk Łukasz Błaszczuk
Przetarg na obiekt / lokal

Głowno, Swoboda

...odbędzie się na jawnym posiedzeniu sądowym w budynku Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych pod adresem Łódź, ulica Pomorska 37 w dniu 23 marca 2026 roku o godzinie 13:00 w sali nr 314.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 23 marca 2026 roku

WYMAGANIA FORMALNE:

Oferentem może być każdy podmiot, który w terminie wyznaczonym do składania ofert złoży syndykowi ważną ofertę nabycia przedmiotu konkursu oraz jednocześnie wpłaci ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 424 300 zł

639 zł/m²

5 357 m²

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Głowno, Swoboda

Cena wywoławcza:

3 424 300 zł

639 zł/m²

5 357 m²

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 23 marca 2026 roku

WYMAGANIA FORMALNE:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Zgierz, Koszarowa

Informujemy, że do 17.03.2026 zbieramy pisemne zgłoszenia udziału w rokowaniach na zbycie lokalu przy ul. Koszarowej 9.

Szczegóły znajdziecie Państwo w poniższym ogłoszeniu.

Link do pełnej treści ogłoszenia: mpgm.pl/ogloszenie-rokowania-w-formie-ustnej-na-zbycie-lokalu-przy-ul-koszarowej-9/...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 000 zł

3 525 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Zgierzu
Przetarg na mieszkanie

Zgierz, Koszarowa

Cena wywoławcza:

109 000 zł

3 525 zł/m²

31 m² 1 pokój

Szczegóły znajdziecie Państwo w poniższym ogłoszeniu.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-17

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

Zgierz

...odbędzie się I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Zgierzu przy ulicy Zagajnikowej 28

Położenie nieruchomości: Zgierz, ulica Zagajnikowa 28

Numer ewidencyjny działki: 330

Jednostka rejestrowa, numer obrębu, oznaczenie użytków: G6, obr. Zgierz 118, B

Powierzchnia w m2: 438

Cena wywoławcza w złotych: 90.000,00 zł (słownie złotych: dziewięćdziesiąt tysięcy 00/100), w tym 23% VAT.

Wadium w złotych: 10.000,00 zł (słownie złot...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

205 zł/m²

438 m²

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

Zgierz

Cena wywoławcza:

90 000 zł

205 zł/m²

438 m²

Położenie nieruchomości: Zgierz, ulica Zagajnikowa 28

Numer ewidencyjny działki: 330

Powierzchnia w m2: 438

Wadium w złotych: 10.000,00 zł (słownie złot...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

Zgierz

...odbędzie się

III PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości gruntowej,

położonej w Zgierzu przy ul. Jana Kasprowicza 59

Położenie nieruchomości: Zgierz, ul. Jana Kasprowicza 59

Obręb ewidencyjny: Zgierz 113, jednostka rejestrowa: G278

Klasoużytek: RV-grunty orne

Działka numer ewidencyjny 201/10 o powierzchni 1092 m2

Ww. nieruchomość stanowi własność Gminy Miasto Zgierz.

Dla powyższej nieruchomości w V Wydziale Ksiąg Wiecz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

320 000 zł

293 zł/m²

1 092 m²

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na działkę

Zgierz

Cena wywoławcza:

320 000 zł

293 zł/m²

1 092 m²

...odbędzie się

III PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

położonej w Zgierzu przy ul. Jana Kasprowicza 59

Położenie nieruchomości: Zgierz, ul. Jana Kasprowicza 59

Obręb ewidencyjny: Zgierz 113, jednostka rejestrowa: G278

Klasoużytek: RV-grunty orne

Działka numer ewidencyjny 201/10 o powierzchni 1092 m2

Ww. nieruchomość stanowi własność Gminy Miasto Zgierz.

Dla powyższej nieruchomości w V Wydziale Ksiąg Wiecz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgierza
Przetarg na obiekt / lokal

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Rąbień, Pańska

Syndyk masy upadłości ***

nieprowadzącej działalności gospodarczej

ogłasza sprzedaż:

prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej jednokondygnacyjnym murowanym budynkiem usługowym (restauracja), z częścią socjalno-biurową i w podpiwniczeniu częścią magazynową (konstrukcji murowanej) o pow. użytkowej obiektu 425,31 m2, posadowiony na działce ewidencyjnej nr ***o pow. 0,1544 ha, położonej przy ulicy Pańskiej ***w obrębie Rąbień, gmina Aleksandrów Łódzki, dla której Sąd Rejonowy w Z...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 413 000 zł

3 322 zł/m²

425 m²

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

zgierski, gm. Aleksandrów Łódzki, Rąbień, Pańska

Cena wywoławcza:

1 413 000 zł

3 322 zł/m²

425 m²

Syndyk masy upadłości ***

nieprowadzącej działalności gospodarczej

ogłasza sprzedaż:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Stryków, Brzezińska

Sygn. akt LD1M/GUp-s/437/2024

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Syndyk masy upadłości *** – jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości gruntowej, zabudowanej, z wolnej ręki w trybie konkursu ofert – na następujących warunkach:

1. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Strykowie przy ulicy Brzezińskiej ***(gmina Stryków), działka gruntu o numerze ewidencyjnym ***/1, o powierzchni 0,0950 ha, obr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

368 000 zł

4 329 zł/m²

85 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Stryków, Brzezińska

Cena wywoławcza:

368 000 zł

4 329 zł/m²

85 m² 3 pokoje

Sygn. akt LD1M/GUp-s/437/2024

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dąbrówka Wielka

...odbędzie się przetarg ustny ograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zgierz, oznaczonej jako działka numer 463/7 w obrębie Dąbrówka Wielka.

Działka o numerze ewidencyjnym 463/7 o powierzchni 0,2449 ha sklasyfikowana jako „RV” - grunt rolny klasy V, położona w miejscowości Dąbrówka Wielka w obrębie Dąbrówka Wielka, dla której prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Zgierzu V Wydziale Ksiąg Wieczystych księga wieczysta numer kw LD1G/00043311/4. Przedmiotowa nieruchomość...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

363 811 zł

149 zł/m²

2 449 m²

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dąbrówka Wielka

Cena wywoławcza:

363 811 zł

149 zł/m²

2 449 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Ozorków, Sokolniki-Las

...odbędzie się 17 lutego 2026 r. o godz. 10.00 na działkę nr 118/6 i o godz.11.00 na działkę nr 118/7 w siedzibie Urzędu Gminy Ozorków ul. Wigury 14 sala nr 15

IV. Wadium wnosi się w pieniądzu przelewem na rachunek bankowy na konto Urzędu Gminy Ozorków, Bank Spółdzielczy w Ozorkowie Nr 06 8786 0001 0000 1502 2000 0003 (z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby środki pieniężne znalazły się na koncie urzędu najpóźniej do dnia 11 lutego 2026 r. - włącznie).

V. Miejsce wywieszenia i pełnej publi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

21 750 zł

14,50 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Ozorków
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Ozorków, Sokolniki-Las

Cena wywoławcza:

21 750 zł

14,50 zł/m²

1 500 m²

V. Miejsce wywieszenia i pełnej publi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Ozorków
Przetarg na mieszkanie

Zgierz, Koszarowa

...odbędzie się :

II NIEOGRANICZONY PRZETARG PISEMNY

na zbycie lokalu nr 1 położonego przy ul. Koszarowej 9 w Zgierzu

Cena wywoławcza: 109 000,00 zł (słownie: sto dziewięć tysięcy złotych 00/100) zwolnione od podatku VAT,

Wadium: 5 450,00 zł (słownie: pięć tysięcy czterysta pięćdziesiąt złotych 00/100)

Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni użytkowej 30,92 m2 położony w Zgierzu przy ul. Koszarowej 9 wraz z pomieszczeniem przynależnym – komórk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

109 000 zł

3 525 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Zgierz, Koszarowa

Cena wywoławcza:

109 000 zł

3 525 zł/m²

31 m² 1 pokój

...odbędzie się :

II NIEOGRANICZONY PRZETARG PISEMNY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

Głowno, Władysławów Bielawski

Nieruchomość niezbudowana położenie - województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Głowno, obręb Władysławów Bielawski, nr działki: 99/2 o pow. ewid. 0.0314. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0314. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LD1G/00098216/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 300 zł

29,62 zł/m²

314 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Głowno, Władysławów Bielawski

Cena wywoławcza:

9 300 zł

29,62 zł/m²

314 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

Zgierz, Koszarowa

...odbędzie się IV nieograniczony przetarg pisemny na zbycie lokalu nr 1 położonego przy ul. Koszarowej 9 w Zgierzu.

Link do pełnej treści ogłoszenia: mpgm.pl/ogloszenie-i-nieograniczony-przetarg-pisemny-na-zakup-lokalu-przy-ul-koszarowej-9/...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

124 000 zł

4 010 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
Przetarg na mieszkanie

Zgierz, Koszarowa

Cena wywoławcza:

124 000 zł

4 010 zł/m²

31 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-03

Organizator przetargu:
Przetarg na obiekt / lokal

zgierski, gm. Ozorków, Leśmierz

...odbędzie się w Krajowej Grupie Spożywczej S.A. w miejscu prowadzenia działalności w Leśmierzu, Leśmierz 9, 95-035 Ozorków w budynku biura głównego w dniu 28 stycznia 2026 r. o godzinie 11:00.

3.2. Przedmiot aukcji można obejrzeć w Leśmierzu w dni powszednie w godz. od 11:00 do 14:00 w okresie od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia do dnia poprzedzającego aukcję.

3.3. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 930.000,00 zł (słownie złotych: dziewięćset trzydzieści tysięcy 00/100) brutt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

930 000 zł

262 zł/m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

zgierski, gm. Ozorków, Leśmierz

Cena wywoławcza:

930 000 zł

262 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dąbrówka Wielka

...odbędzie się przetarg ustny ograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zgierz, oznaczonej jako działka numer 465/16 w obrębie Dąbrówka Wielka.

Działka o numerze ewidencyjnym 465/16 o powierzchni 0,0280 ha sklasyfikowana jako „RV”- grunt rolny klasy V, „RVI” – grunt rolny klasy VI, położona w miejscowości Dąbrówka Wielka w obrębie Dąbrówka Wielka, dla której prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Zgierzu V Wydziale Ksiąg Wieczystych księga wieczysta numer kw LD1G/000774...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 873 zł

146 zł/m²

280 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
Przetarg na działkę

zgierski, gm. Zgierz, Dąbrówka Wielka

Cena wywoławcza:

40 873 zł

146 zł/m²

280 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Zgierz
1                         43
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości