Przetargi nieruchomości: Łódź, Górna

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Zbaraska

SM "Dąbrowa" w Łodzi ogłasza na dzień 15.05.2026r. przetarg na ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 83 przy ul. Zbaraskiej 25 w Łodzi. Cena wywoławcza: 222.000,00 zł. Postąpienie 1000,00 zł lub wielokrotność tej kwoty. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium do 12.05.2026r. w wysokości 22.200,00 zł i złożenie 12.05.2026r. oferty w zamkniętej kopercie. Nazwisko osoby składającej ofertę nie podlega zastrzeżeniu, może być umieszczone na zewnątrz koperty. Przystępuj...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

222 000 zł

6 042 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Dabrowa w Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Zbaraska

Cena wywoławcza:

222 000 zł

6 042 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Dabrowa w Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Przyszkole

...odbędzie się w dniach 20.04.2026 r. i 22.04.2026 r. w godzinach 14.00 – 15.00.
Kwestia możliwości zachowania istniejących w lokalach urządzeń sanitarnych do uzgodnienia z Zarządem Lokali Miejskich.
Ustalenie wszystkich warunków faktycznych i prawnych niezbędnych do realizacji planowanej inwestycji
oraz możliwego przyszłego sposobu zagospodarowania przedmiotu przetargu w całości spoczywa na przystępującym
do przetargu i stanowi obszar jego ryzyka.
1. Przetargi odbędą się w dniu 30 kwietn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 657 zł/m²

38 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Przyszkole

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 657 zł/m²

38 m² 1 pokój

do przetargu i stanowi obszar jego ryzyka.
1. Przetargi odbędą się w dniu 30 kwietn...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Królewska

Ogłoszenie

sygn. akt XIV GUp 843/21

Syndyk masy upadłości*** ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w drodze konkursu ofert, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu – brak KW w XVI Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, grunt – KW nr *** w XVI Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi. Miejsce położenia Łódź, ul. Królewska nr ***m. ***, blok ***, powierzchnia 50,67 m².

Cena sprzedaży 274.635,- zł. (słownie zł: dwieście siedemd...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

274 635 zł

5 493 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Królewska

Cena wywoławcza:

274 635 zł

5 493 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Ogłoszenie

sygn. akt XIV GUp 843/21

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Chojny, Józefa Ignacego Kraszewskiego

...odbędzie się w dniach 30.03.2026 r. i 01.04.2026 r. w godzinach 14.00 – 15.00.
do przetargu i stanowi obszar jego ryzyka.
Przetargi odbędą się w dniu 9 kwietnia 2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

6 788 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Chojny, Józefa Ignacego Kraszewskiego

Cena wywoławcza:

250 000 zł

6 788 zł/m²

37 m² 2 pokoje

do przetargu i stanowi obszar jego ryzyka.
Przetargi odbędą się w dniu 9 kwietnia 2...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

do przetargu i stanowi obszar jego ryzyka.
Przetargi odbędą się w dniu 9 kwietnia 2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

340 000 zł

6 556 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Augusta Cieszkowskiego

Cena wywoławcza:

340 000 zł

6 556 zł/m²

52 m² 2 pokoje

do przetargu i stanowi obszar jego ryzyka.
Przetargi odbędą się w dniu 9 kwietnia 2...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

do przetargu i stanowi obszar jego ryzyka.
Przetargi odbędą się w dniu 9 kwietnia 2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 000 zł

7 694 zł/m²

38 m² 1 pokój

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Ogniskowa

Cena wywoławcza:

290 000 zł

7 694 zł/m²

38 m² 1 pokój

do przetargu i stanowi obszar jego ryzyka.
Przetargi odbędą się w dniu 9 kwietnia 2...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Dąbrowa, Zbaraska

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „DĄBROWA”
w Łodzi ul Tatrzańska 112,
o g ł a s z a
na dzień 6 marca 2026 roku w siedzibie Spółdzielni przy ul Tatrzańskiej 112 pokój nr 14
o godz. 10.00 przetarg nieograniczony (otwarcie ofert) dla osób fizycznych lub prawnych, na uzyskanie
pierwszeństwa objęcia zwolnionego lokalu mieszkalnego w zasobach SM „Dąbrowa”
w celu ustanowienia i przeniesienia prawa odrębnej własności lokalu.
W dyspozycji Spółdzielni znajduje się:
lokal mieszkalny nr 83 przy ul Zbarask...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

222 000 zł

6 042 zł/m²

37 m² 2 pokoje

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Dabrowa w Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Dąbrowa, Zbaraska

Cena wywoławcza:

222 000 zł

6 042 zł/m²

37 m² 2 pokoje

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „DĄBROWA”
w Łodzi ul Tatrzańska 112,
o g ł a s z a
W dyspozycji Spółdzielni znajduje się:
lokal mieszkalny nr 83 przy ul Zbarask...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Dabrowa w Łodzi
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Chełmońskiego

...odbędzie się w dniu 05 marca 2026r o godz 15 w siedzibie Kancelarii Syndyka.

Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz ustalanie terminu oględzin pod numerem telefonu podanym w formularzu ogłoszenia....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

427 000 zł

7 812 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Chełmońskiego

Cena wywoławcza:

427 000 zł

7 812 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Deotymy

...odbędzie się w dniu 04 marca 2026 r. o godz. 12.00 w siedzibie Kancelarii Syndyka.

Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz ustalanie terminu oględzin pod numerem telefonu podanym w formularzu ogłoszenia oraz poprzez formularz ogłoszenia....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

355 000 zł

8 875 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Deotymy

Cena wywoławcza:

355 000 zł

8 875 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-27

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna

Syndyk ogłasza konkurs ofert na sprzedaż prawa własności lokalu mieszkalnego położonego w Łodzi przy ul. Cieszkowskiego ***lok. ***, gmina Łódź, powiat Łódź, województwo łódzkie, pow. 44,45 mkw., księga wieczysta nr *** prowadzona przez Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XVI Wydział Ksiąg Wieczystych, wchodzącego w skład masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w stosunku do której przed Sądem Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XIV Wydziałem Gospoda...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

356 000 zł

8 091 zł/m²

44 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna

Cena wywoławcza:

356 000 zł

8 091 zł/m²

44 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-11

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Przyszkole

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza ustne przetargi nieograniczone (licytacje) na sprzedaż samodzielnych lokali mieszkalnych, wraz z udziałem w prawie własności gruntu, stanowiących własność Miasta Łodzi, usytuowanych w budynkach położonych w Łodzi przy:

Położenie nieruchomości
Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej zabudowanej

ul. Przyszkole 17
lokal mieszkalny nr 11

KW LD1M/00051793/1

Obręb,
nr działki,
powierzchnia
działki [m2]

G-10
21/1
587

Powierzchnia
lokalu [m2]...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

7 315 zł/m²

38 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Przyszkole

Cena wywoławcza:

280 000 zł

7 315 zł/m²

38 m² 1 pokój

Położenie nieruchomości
Nr księgi wieczystej nieruchomości gruntowej zabudowanej

ul. Przyszkole 17
lokal mieszkalny nr 11

KW LD1M/00051793/1

Obręb,
nr działki,
powierzchnia
działki [m2]

G-10
21/1
587

Powierzchnia
lokalu [m2]...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Anieli Krzywoń

...odbędzie się w dniach 17.11.2025 r. i 19.11.2025 r. w godzinach 14.00 – 15.00.

Wadium należy wpłacać w wysokości podanej w tabeli jw. na konto Urzędu Miasta Łodzi, Bank Pekao S.A.
o numerze: 74 1240 1037 1111 0011 0911 0931. Z tytułu wpłaty wadium musi jednoznacznie wynikać na poczet jakiego lokalu
dokonano wpłaty. W przypadku wpłaty wadium przez podmiot inny niż przystępujący do przetargu, z tytułu przelewu musi jednoznacznie
wynikać w czyim imieniu została dokonana wpłata. Wpłata wad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

4 991 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, Anieli Krzywoń

Cena wywoławcza:

160 000 zł

4 991 zł/m²

32 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Chojny, Królewska

Ogłoszenie

sygn. akt XIV GUp 843/21

Syndyk masy upadłości ***ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w drodze konkursu ofert, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu – brak KW w XVI Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, grunt – KW nr *** w XVI Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi. Miejsce położenia Łódź, ul. Królewska nr ***m. ***, blok ***, powierzchnia 50,67 m².

Cena sprzedaży 323.100,- zł. (słownie zł: trzysta dwadzieś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

323 100 zł

6 377 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Chojny, Królewska

Cena wywoławcza:

323 100 zł

6 377 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Ogłoszenie

sygn. akt XIV GUp 843/21

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, gen. Jarosława Dąbrowskiego

...odbędzie się w dniach 15.09.2025 r. i 17.09.2025r. w godzinach 14:00 – 15:00.
Ustalenie wszystkich warunków faktycznych i prawnych niezbędnych do realizacji planowanej inwestycji oraz możliwego przyszłego
sposobu zagospodarowania przedmiotu przetargu w całości spoczywa na przystępującym do przetargu i stanowi obszar jego ryzyka.
1. Przetargi odbędą się w dniu 25 września...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 000 zł

6 197 zł/m²

47 m² 3 pokoje

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na mieszkanie

Łódź, Górna, gen. Jarosława Dąbrowskiego

Cena wywoławcza:

290 000 zł

6 197 zł/m²

47 m² 3 pokoje

1. Przetargi odbędą się w dniu 25 września...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Łódź
Przetarg na działkę

Łódź, Górna, Wazów

Przedmiotowa działka położona jest na terenie zalesionym w południowej części Łodzi w dzielnicy Górna przy ul. Wazów 24. Posiada kształt długiego trapezu zbliżonego do prostokąta. Ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Wazów.
Działka jest niezabudowana i nieuzbrojona ale wszystkie media miejskie znajdują się w ulicy.
Wokół działki zabudowa budynkami mieszkalnymi o charakterze rezydencjonalnym oraz zabytkowymi willami przedwojennymi.
Działka stanowi doskonały teren inwestycyjny położony...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 000 zł

235 zł/m²

29 790 m²

Termin: 2025-09-18

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Łódź, Górna, Wazów

Cena wywoławcza:

7 000 000 zł

235 zł/m²

29 790 m²

Działka stanowi doskonały teren inwestycyjny położony...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-18

Organizator przetargu:
PKP
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości