Przetargi nieruchomości: małopolskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Bochnia, Andrzeja Furdzika

...odbędzie się w dniu 18 maja 2026 r. o godz. 11:00 w budynku Urzędu Miasta Bochnia, przy ul. Kazimierza Wielkiego 2, 32-700 Bochnia, pok. 100.
Warunkiem uczestniczenia w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w podanej wyżej wysokości na rachunek bankowy Gminy Miasta Bochnia nr 74 1240 1431 1111 0010 0293 1934 prowadzony w Pekao S.A. Oddział w Bochni przy ul. Kazimierza Wielkiego 9, tak aby w dniu 13 maja 2026 r. wpłata znajdowała się na rachunku Gminy Miasta Bochnia....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 000 zł

128 zł/m²

461 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

Bochnia, Andrzeja Furdzika

Cena wywoławcza:

59 000 zł

128 zł/m²

461 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

Gorlice

...odbędzie się w tej samej kancelarii notarialnej i tego samego dnia o godz. 12.00, w trakcie którego zostaną podane nazwa oferentów i oferowane przez nich ceny.

Warunkiem ważności oferty jest wniesienie wadium w wysokości 5 600,-- zł najpóźniej do upływu terminu składania ofert (decyduje uznanie rachunku), na rachunek bankowy syndyka w PKO BP S.A. nr 06XXXXX000XXXXX253.

Wadium zabezpiecza zapłatę ceny i ulega przepadkowi na rzecz masy upadłości w przypadku uchylenia się oferenta od zawa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 000 zł

63,64 zł/m²

880 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Gorlice

Cena wywoławcza:

56 000 zł

63,64 zł/m²

880 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Śledziejowice

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o funkcji mieszkalno-usługowej, obejmująca działkę ewidencyjną nr ***/1, położona w miejscowości Śledziejowice ***, gmina Wieliczka, powiat Wielicki, województwo małopolskie, dla której Sąd Rejonowy w Wieliczce.

Cena wywoławcza wynosi 1 710 000,00 zł (jeden milion siedemset dziesięć tysięcy złotych).

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Złożenie pisemnej oferty kupna nieruchomości opisanej w pkt I wraz z proponowaną ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 710 000 zł

5 815 zł/m²

294 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Śledziejowice

Cena wywoławcza:

1 710 000 zł

5 815 zł/m²

294 m²

Warunki uczestnictwa w konkursie:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Śledziejowice

Syndyk masy upadłości osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej

ogłasza konkurs ofert

na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o funkcji mieszkalno-usługowej, obejmująca działkę ewidencyjną nr ***/1, położona w miejscowości Śledziejowice ***, gmina Wieliczka, powiat Wielicki, województwo małopolskie, dla której Sąd Rejonowy w Wieliczce, III Wydział Ksiąg Wieczystych księgę wieczystą o nr *** C...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 710 000 zł

5 815 zł/m²

294 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Śledziejowice

Cena wywoławcza:

1 710 000 zł

5 815 zł/m²

294 m²

ogłasza konkurs ofert

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

krakowski, gm. Czernichów, Kamień, Jagodowa

...odbędzie się w dniu 18 maja 2026 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Urzędu Gminy Czernichów, ul. Gminna 1, 32- 070 Czernichów.

Wadium: wadium w wysokości 27 150,00 zł.

Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości podanej do dnia 13 maja 2026 r. przelewem na konto Velo Bank nr 11 1560 0013 2016 8117 6000 0037. Liczy się data wpływu na konto Urzędu Gminy – do 13 maja 2026 r.

Wadium wpłacone przez podmiot, który wygra przetarg zostanie zaliczone na poczet ceny n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

181 000 zł

2 413 zł/m²

75 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czernichów, pow. krakowski, woj. małopolskie
Przetarg na dom

krakowski, gm. Czernichów, Kamień, Jagodowa

Cena wywoławcza:

181 000 zł

2 413 zł/m²

75 m²

Wadium: wadium w wysokości 27 150,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Czernichów, pow. krakowski, woj. małopolskie
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala Obrad.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

150 860 zł

102 zł/m²

1 479 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ulicy Głowackiego 51, powiat Brzesko, woj. małopolskie - Sala Obrad....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

128 030 zł

94,00 zł/m²

1 362 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bochnia
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na działkę

brzeski, gm. Brzesko, Bucze

Cena wywoławcza:

201 470 zł

97,00 zł/m²

2 077 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Brzesku
Przetarg na obiekt / lokal

proszowicki, gm. Proszowice, Wolwanowice

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 1000 w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Proszowice, ul. 3 Maja 72 sala nr 8.

Cena wywoławcza wynosi brutto 39 600,00 złotych (słownie brutto: trzydzieści dziewięć tysięcy sześćset 00/100 złotych).

Wadium w kwocie wadium w kwocie 6 000,00 złotych (słownie: sześć tysięcy 00/100 złotych).

O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu z tym, że nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej nieruchomości z zaokrągleniem w górę do ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 600 zł

251 zł/m²

158 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Proszowice
Przetarg na obiekt / lokal

proszowicki, gm. Proszowice, Wolwanowice

Cena wywoławcza:

39 600 zł

251 zł/m²

158 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Proszowice
Przetarg na mieszkanie

Kraków, prof. Władysława Konopczyńskiego

Syndyk masy upadłości ***w upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do negocjacji w sprawie sprzedaży z wolnej ręki następujących nieruchomości: Nieruchomość stanowiąca lokal mieszkalny nr ***o powierzchni 94,82 m2 zlokalizowana w budynku przy ul. prof. Władysława Konopczyńskiego ***w Krakowie, dla której Sąd Rejonowy dla Krakowa Podgórza IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***, wraz z prawem własności komórki lokatorskiej nr *** o powi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

787 601 zł

8 306 zł/m²

95 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Kraków, prof. Władysława Konopczyńskiego

Cena wywoławcza:

787 601 zł

8 306 zł/m²

95 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Tarnów, Koszyce Wielkie

Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki

- udziału 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Koszyce Wielkie, gmina Tarnów działki ew. nr ***, brak KW, Akt Własności Ziemi nr *** za cenę nie niższą niż 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100);

- udziału 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Koszyce Wielkie, gmina Tarnów działki ew. nr ***, brak KW, Akt Własności Ziemi nr*** za cenę nie niższą niż 85 000,0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

90 000 zł/m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tarnowski, gm. Tarnów, Koszyce Wielkie

Cena wywoławcza:

90 000 zł

90 000 zł/m²

Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gorlice, Dukielska

Syndyk spółki***nieruchomość zabudowaną położoną przy ul. Dukielskiej w Gorlicach:

nieruchomość - dz. ew. nr ***wraz z odrębnym prawem własności budynków i urządzeń, objętą księgą wieczystą prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Gorlicach, V Wydział Ksiąg Wieczystych o nr ***, o łącznej powierzchni działki 1698 m2, na której posadowiona jest stacja paliw - cena wywoławcza 1 532 925,00 zł brutto.

Stacja benzynowa cały czas działa i jest wydzierżawiana. Działka znajduje się na obszarze przemysłowym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 532 925 zł

903 zł/m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Gorlice, Dukielska

Cena wywoławcza:

1 532 925 zł

903 zł/m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działka nr: 1988/2 o pow. ewid. 0.0442. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0442 ha, w tym w użytkach (ŁV/Ł - 0,0260 ha; LsIV/Ls - 0,0182 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 940 zł

6,65 zł/m²

442 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

2 940 zł

6,65 zł/m²

442 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działka nr: 2631/1 o pow. ewid. 0.0260. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0260 ha, w tym w użytkach (PsIV/Lzr - 0,0013 ha; LsIII/Ls - 0,0247 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 610 zł

6,19 zł/m²

260 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

1 610 zł

6,19 zł/m²

260 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat myślenicki, gmina Dobczyce, obręb Dobczyce działki nr: 1988/1 o pow. ewid. 0.0503, nr: 1989/1 o pow. ewid. 0.1432, nr: 1990/1 o pow. ewid. 0.1173. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3108 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1432 ha; ŁIV/Ł - 0,1554 ha; ŁV/Ł - 0,0122 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR2Y/00018286/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 470 zł

4,98 zł/m²

3 108 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Dobczyce

Cena wywoławcza:

15 470 zł

4,98 zł/m²

3 108 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości