Przetargi nieruchomości: wołowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Uskorz Wielki, DOLNOŚLĄSKIE

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat wołowski, gmina Wołów, obręb Uskorz Wielki działka nr: 341/7 o pow. ewid. 0.5526. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5526 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3342 ha; RV/R - 0,0365 ha; RVI/R - 0,1819 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1L/00014469/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

481 000 zł

87,04 zł/m²

5 526 m²

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Uskorz Wielki, DOLNOŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

481 000 zł

87,04 zł/m²

5 526 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Uskorz Wielki, DOLNOŚLĄSKIE

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat wołowski, gmina Wołów, obręb Uskorz Wielki działka nr: 186 o pow. ewid. 0.1480. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1480 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1480 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1L/00012964/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

87,84 zł/m²

1 480 m²

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Uskorz Wielki, DOLNOŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

130 000 zł

87,84 zł/m²

1 480 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wołów, DOLNOŚLĄSKIE

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat wołowski, gmina Wołów, obręb Wołów działka nr: 12/44 o pow. ewid. 0.0180. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0180 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0180 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 500 zł

30,56 zł/m²

180 m²

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wołów, DOLNOŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

5 500 zł

30,56 zł/m²

180 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Uskorz Wielki, DOLNOŚLĄSKIE

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat wołowski, gmina Wołów, obręb Uskorz Wielki działka nr: 268/6 o pow. ewid. 0.6462. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6462 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2872 ha; RIVb/R - 0,2183 ha; RVI/R - 0,1407 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 42029. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

510 000 zł

78,92 zł/m²

6 462 m²

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Uskorz Wielki, DOLNOŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

510 000 zł

78,92 zł/m²

6 462 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Uskorz Wielki, DOLNOŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

481 000 zł

87,04 zł/m²

5 526 m²

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Uskorz Wielki, DOLNOŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

481 000 zł

87,04 zł/m²

5 526 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wińsko, Grzeszyn, DOLNOŚLĄSKIE

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat wołowski, gmina Wińsko, obręb Grzeszyn działka nr: 51/2 o pow. ewid. 0.6192. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6192 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,3039 ha; RIVa/R - 0,0904 ha; PsIII/Ps - 0,2249 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 41858. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

373 400 zł

60,30 zł/m²

6 192 m²

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wińsko, Grzeszyn, DOLNOŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

373 400 zł

60,30 zł/m²

6 192 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Uskorz Wielki, DOLNOŚLĄSKIE

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

510 000 zł

78,92 zł/m²

6 462 m²

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Uskorz Wielki, DOLNOŚLĄSKIE

Cena wywoławcza:

510 000 zł

78,92 zł/m²

6 462 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wołów, Polna

...odbędzie się 30.01.2024 r. o godz. 10.15 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Wadium musi zostać wniesione do 24.01.2024 r. w pieniądzu gotówką lub przelewem na konto Gminy
Wołów: Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie nr 98 9598 0007 0200 2013 2002 0004 tak, aby środki pieniężne
znalazły się na ww. koncie w tym dniu.
W tytule wpłaty wadium powinien być wskazany również numer działki, której wadium dotyczy.
Oferenci winni przed przystąpieniem do przetargu przedłoży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 000 zł

92,73 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

Wołów, Polna

Cena wywoławcza:

102 000 zł

92,73 zł/m²

1 100 m²

Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
znalazły się na ww. koncie w tym dniu.
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-30

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

Wołów, Kamienna

...odbędzie się 23.01.2024 r. o godz. 10.30 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Wadium musi zostać wniesione do 17.01.2024 r. w pieniądzu gotówką lub przelewem na konto Gminy
znalazły się na ww. koncie w tym dniu.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 700 zł

74,70 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2024-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

Wołów, Kamienna

Cena wywoławcza:

74 700 zł

74,70 zł/m²

1 000 m²

Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
znalazły się na ww. koncie w tym dniu.
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Lubiąż, Wojska Polskiego

...odbędzie się 17.01.2024r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Wadium musi zostać wniesione do 11.01.2024r. w pieniądzu, gotówką lub przelewem, na konto Gminy Wołów:
Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie nr 98 9598 0007 0200 2013 2002 0004. Za datę wpłaty wadium uznaje się
dzień obciążenia rachunku bankowego Gminy Wołów wpłaconą kwotą. W tytule wpłaty' wadium musi być
wskazany numer działki, której wadium dotyczy oraz imię i nazwisko oferenta.
Przed ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

43 100 zł

39,32 zł/m²

1 096 m²

Termin: 2024-01-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Lubiąż, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

43 100 zł

39,32 zł/m²

1 096 m²

Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Przed ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-17

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Lubiąż

...odbędzie się 16.01.2024r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Wolowie (Rynek 34, saia sesyjna).
Wadium musi zostać wniesione do 10.01.2024r. w pieniądzu, gotówką lub przelewem, na konto Gminy Wołów:
dzień obciążenia rachunku bankowego Gminy Wołów wpłaconą kwotą. W tytide wpłaty wadium musi być
Przed p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

41 400 zł

39,43 zł/m²

1 050 m²

Termin: 2024-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Lubiąż

Cena wywoławcza:

41 400 zł

39,43 zł/m²

1 050 m²

Miejskiego w Wolowie (Rynek 34, saia sesyjna).
Przed p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-16

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na dom

wołowski, gm. Brzeg Dolny, Radecz

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI OSOBY FIZYCZNEJ NIEPROWADZĄCEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ SPRZEDA ¼ UDZIAŁU W ZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W OBRĘBIE RADECZ, GMINA BRZEG DOLNY, WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE
Syndyk wyznaczony w postępowaniu w przedmiocie ogłoszenia upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VIII Wydział Gospodarczy, pod sygn. akt VIII GUp 293/21 informuje o trzeciej sprzedaży z wolnej ręki wcho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 587 zł

485 zł/m²

82 m² 3 pokoje

Termin: 2024-01-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wołowski, gm. Brzeg Dolny, Radecz

Cena wywoławcza:

39 587 zł

485 zł/m²

82 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wołowski, gm. Brzeg Dolny, Radecz

Syndyk wyznaczony w postępowaniu w przedmiocie ogłoszenia upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VIII Wydział Gospodarczy, pod sygn. akt VIII GUp 293/21 informuje o trzeciej sprzedaży z wolnej ręki wc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

39 588 zł

485 zł/m²

82 m² 3 pokoje

Termin: 2024-01-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wołowski, gm. Brzeg Dolny, Radecz

Cena wywoławcza:

39 588 zł

485 zł/m²

82 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wołowski, gm. Brzeg Dolny, Radecz

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI OSOBY FIZYCZNEJ NIEPROWADZĄCEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ SPRZEDA 1/4 UDZIAŁU W ZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONEJ W OBRĘBIE RADECZ, GMINA BRZEG DOLNY, WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Syndyk wyznaczony w postępowaniu w przedmiocie ogłoszenia upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VIII Wydział Gospodarczy, pod sygn. akt VIII GUp 293/21 informuje o drugiej sprzedaży z wolnej ręki w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 381 zł

727 zł/m²

82 m² 3 pokoje

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wołowski, gm. Brzeg Dolny, Radecz

Cena wywoławcza:

59 381 zł

727 zł/m²

82 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-12-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Wołów, Ludowa

...odbędzie się 29.11.2023 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Wadium musi zostać wniesione do 23.11.2023 r. w pieniądzu gotówką lub przelewem na konto Gminy
znalazły się na ww. koncie w tym dniu.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

155 500 zł

101 zł/m²

1 541 m²

Termin: 2023-11-29

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

Wołów, Ludowa

Cena wywoławcza:

155 500 zł

101 zł/m²

1 541 m²

Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
znalazły się na ww. koncie w tym dniu.
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-11-29

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
1                         31
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości