Przetargi KOWR: Cieszyce

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

wrocławski, gm. Kobierzyce, Cieszyce

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT Wrocław

ogłasza
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

Przedmiotem sprzedaży jest:
nieruchomość nierolną, zabudowaną położona w:
obrębie Cieszyce, gmina Kobierzyce, powiat wrocławski, województwo dolnośląskie, działka 2/1.

Ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 1,9697 ha z czego:
 grunty zabudowane na użytkach zielonych klasy Br-PsIII o pow. 1,8097 ha,
 nieużytki – N o powierzchni 0,1600 ha.
Powyższe informacje podajemy na podstawie danych z ew...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 809 000 zł

143 zł/m²

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

wrocławski, gm. Kobierzyce, Cieszyce

Cena wywoławcza:

2 809 000 zł

143 zł/m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT Wrocław

ogłasza
II PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

Przedmiotem sprzedaży jest:
nieruchomość nierolną, zabudowaną położona w:

 nieużytki – N o powierzchni 0,1600 ha.
Powyższe informacje podajemy na podstawie danych z ew...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrocławski, gm. Kobierzyce, Cieszyce

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat wrocławski, gmina Kobierzyce, obręb Cieszyce działka nr: 2/1 o pow. ewid. 1.9697. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.9697 ha, w tym w użytkach (PsIII/Br - 1,8097 ha; N/N - 0,1600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1K/00096365/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 809 000 zł

143 zł/m²

19 697 m²

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wrocławski, gm. Kobierzyce, Cieszyce

Cena wywoławcza:

2 809 000 zł

143 zł/m²

19 697 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-31

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości