Licytacje komornicze: Niedźwiedź

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź, Fabryczna

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** z o.o. położonej przy 34-735 Niedźwiedź, dla której SĄD REJONOWY MSZANA DOLNA VI ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W MSZANIE DOLNEJ (adres: ul. FABRYCZNA ***, 34-730 MSZANA DOLNA) prowadzi księgę wieczystą o numerze NS2L/***/0.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa składająca się z działki gruntu nr ***/*** o powierzchni 0,4137 ha, zabudowana kompleksem budynków (budynek główny) o łącznej powierzchni zabudowy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

620 000 zł

150 zł/m²

4 137 m²

Termin: 2025-12-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź, Fabryczna

Cena wywoławcza:

620 000 zł

150 zł/m²

4 137 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** Sp. z o.o. położonej przy ***, 34-735 Niedźwiedź, dla której SĄD REJONOWY MSZANA DOLNA VI ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W MSZANIE DOLNEJ (adres: ul. ***, FABRYCZNA ***, 34-730 MSZANA DOLNA) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa składająca się z działki gruntu nr ***/*** o powierzchni 0,4137 ha, zabudowana kompleksem budynków (budynek główny) o łącznej powierzchn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

697 500 zł

169 zł/m²

4 137 m²

Termin: 2025-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

Cena wywoławcza:

697 500 zł

169 zł/m²

4 137 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-09-29

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:
1. Nieruchomość położona w miejscowości Niedźwiedź, gmina Niedźwiedź, powiat limanowski, woj. małopolskie i opisana jako: działka ewidencyjna nr *** o powierzchni 0,2000 ha, obręb 0002, Niedźwiedź; posiadająca księgę wieczystą nr *** prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Limanowej VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Mszanie Dolnej;
oraz
2. Nieruchomość położona w miejscowości Konina, gmina Niedźwiedź, powiat lim...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 394 000 zł

1 456 zł/m²

957 m²

Termin: 2025-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

Cena wywoławcza:

1 394 000 zł

1 456 zł/m²

957 m²

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:
oraz
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-03-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:
1. Nieruchomość położona w miejscowości Niedźwiedź, gmina Niedźwiedź, powiat limanowski, woj. małopolskie i opisana jako: działka ewidencyjna nr 2128/1 o powierzchni 0,2000 ha, obręb 0002, Niedźwiedź; posiadająca księgę wieczystą nr *** prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Limanowej VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Mszanie Dolnej;
oraz
2. Nieruchomość położona w miejscowości Konina, gmina Niedźwiedź, p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 568 250 zł

1 638 zł/m²

957 m²

Termin: 2024-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

Cena wywoławcza:

1 568 250 zł

1 638 zł/m²

957 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:
oraz
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:

nieruchomość położona w miejscowości Niedźwiedź, gmina Niedźwiedź, powiat limanowski, woj. małopolskie i opisana jako: działki ewidencyjne nr 685/1, 685/2, 685/3 o łącznej powierzchni 0,29 ha, obręb 0002, Niedźwiedź. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 297,82 m2 oraz budynkiem mieszkalno-gospodarczym o powierzchni użytkowej 207,82 m2; posiadająca księgę wieczystą nr *** prow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

412 000 zł

1 383 zł/m²

298 m²

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

Cena wywoławcza:

412 000 zł

1 383 zł/m²

298 m²

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:

1.

Nieruchomość położona w miejscowości Niedźwiedź, gmina Niedźwiedź, powiat limanowski, woj. małopolskie i opisana jako: działka ewidencyjna nr 2128/1 o powierzchni 0,2000 ha, obręb 0002, Niedźwiedź; posiadająca księgę wieczystą nr *** prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Limanowej VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Mszanie Dolnej;

oraz

2.

Nieruchomość położona w miejscowości Konina, gmina Niedźwiedź, po...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 481 740 zł

1 548 zł/m²

957 m²

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

Cena wywoławcza:

1 481 740 zł

1 548 zł/m²

957 m²

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:

1.

oraz

2.

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:

nieruchomość położona w miejscowości Niedźwiedź, gmina Niedźwiedź, powiat limanowski, woj. małopolskie i opisana jako: działki ewidencyjne nr 685/1, 685/2, 685/3 o łącznej powierzchni 0,29 ha, obręb 0002, Niedźwiedź. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o numerze adresowym 245 o powierzchni użytkowej 297,82 m2 oraz budynkiem mieszkalno-gospodarczym o powierzchni użytkowej 207,82 m2; posiadając...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

463 500 zł

917 zł/m²

506 m²

Termin: 2022-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

Cena wywoławcza:

463 500 zł

917 zł/m²

506 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:

1.

oraz

2.

Nieruchomość położona w miejscowości Konina, gmina Niedźwie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 666 957,50 zł

1 742 zł/m²

957 m²

Termin: 2022-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

limanowski, gm. Niedźwiedź, Niedźwiedź

Cena wywoławcza:

1 666 957,50 zł

1 742 zł/m²

957 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:

1.

oraz

2.

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości