Licytacje komornicze: Sieniawka

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza mieszkania

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Sieniawka, Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

udział 4/6

***Adres nieruchomości***
Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki ***/***, 59-921 Sieniawka, poczta Sieniawka

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (KW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Zgorzelcu V Wydział Ksiąg Wieczystych

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
88 508,00 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe po...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

88 508 zł

1 351 zł/m²

66 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Cena wywoławcza:

88 508 zł

1 351 zł/m²

66 m² 3 pokoje

...druga licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

udział 4/6

***Adres nieruchomości***

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny mieszkaniowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
88 508,00 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe po...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK