Przetargi nieruchomości: Legnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Legnica

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży działki nr 335/2 obręb Kartuzy o pow. 0,7063 ha zlokalizowanej przy ul. Wrocławskiej 96 z wjazdem z ul. Brackiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne usługi, w tym m.in. sklep Netto oraz centrum handlowe, zabudowa mieszkaniowa czy tereny zielone (park).

W planie miejscowym działka zlokalizowana na obszarze oznaczonym symbolem 1 UC - projektowany zespół szeroko rozumianej zabudowy usługowe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 750 000 zł

248 zł/m²

7 063 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Legnica

Cena wywoławcza:

1 750 000 zł

248 zł/m²

7 063 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego w Legnicy przy ul.
Wrocławskiej 97

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Wrocławskiej
97
KW Nr
LE1L/00042916/6

lokalu
Dz. nr 386 o pow.
287 m2
, obręb
Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

2 965 zł/m²

88 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

Cena wywoławcza:

260 000 zł

2 965 zł/m²

88 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Wrocławskiej 97

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Wrocławskiej
97
KW Nr
LE1L/00042916/6

lokalu
Dz. nr 386 o pow.
287 m2
, obręb
Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Złotoryjska

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul.
Złotoryjskiej 43

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Złotoryjska 43
KW Nr LE1L/00061832/2

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 1438 o pow. 301
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
Powie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

3 096 zł/m²

107 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Złotoryjska

Cena wywoławcza:

330 000 zł

3 096 zł/m²

107 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Złotoryjskiej 43

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Złotoryjska 43
KW Nr LE1L/00061832/2

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 1438 o pow. 301
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
Powie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.12.30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.12.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
Lokal udostępniony będzie do oglądania 14.04.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 30.04.2026 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 372 zł/m²

34 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 372 zł/m²

34 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.11.00 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 46.000,00 zł do 30.04.2026 r. na
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.11.30 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 40.000,00 zł do 30.04.2026 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz. 11.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnica,

ul. Rynek 19.

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami - Agnieszka Grzegorowska, tel. 767212-300, pokój 314 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301, pokój 313. Ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

224 zł/m²

7 575 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

224 zł/m²

7 575 m²

ul. Rynek 19.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz.13.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnica,

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Agnieszka Grzegorowska, tel. 767212-302, oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301. Ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

148 zł/m²

4 404 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

650 000 zł

148 zł/m²

4 404 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz.11.30

lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnica,

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Ewa Zając, tel. 767212-300 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301. Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu.

w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica, Pl. Słowiański 8.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

698 zł/m²

931 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska

Cena wywoławcza:

650 000 zł

698 zł/m²

931 m²

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz.11.30

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Żwirki i Wigury

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul. Żwirki i
Wigury 10

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Żwirki i
Wigury 10
KW Nr
LE1L/00038235/7

lokalu
Dz. nr 940 o pow.
205 m2
, Dz. nr 941/1
o pow. 117 m2obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 2 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

3 938 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Żwirki i Wigury

Cena wywoławcza:

230 000 zł

3 938 zł/m²

58 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Wigury 10

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Żwirki i
Wigury 10
KW Nr
LE1L/00038235/7

lokalu
Dz. nr 940 o pow.
205 m2
, Dz. nr 941/1
o pow. 117 m2obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 2 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

...odbędzie się 24.04.2026 r. o godz.11.30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 08.04.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 21.04.2026 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 174 zł/m²

74 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 174 zł/m²

74 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jana Pawła II

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul. Jana
Pawła II 4

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Jana Pawła II 4,
KW Nr LE1L/00062824/0

Numer i położenie lokalu
Dz. nr 508/3 o pow. 522
m
2
, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4a na III piętrze

Skład lokalu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

3 330 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jana Pawła II

Cena wywoławcza:

180 000 zł

3 330 zł/m²

54 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Pawła II 4

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Jana Pawła II 4,
KW Nr LE1L/00062824/0

Numer i położenie lokalu
Dz. nr 508/3 o pow. 522
m
2
, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4a na III piętrze

Skład lokalu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

...odbędzie się 24.04.2026 r. o godz.12.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
Lokal udostępniony będzie do oglądania 07.04.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 993 zł/m²

23 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 993 zł/m²

23 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109.