Przetargi Urzędów Miast: Legnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Legnica, Odrzańska

...odbędzie się 26.05.2026 r. o godz.11.00 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

700 000 zł

273 zł/m²

2 562 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Odrzańska

Cena wywoławcza:

700 000 zł

273 zł/m²

2 562 m²

Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Głogowska

...odbędzie się 26.05.2026 r. o godz.11.30 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

760 000 zł

213 zł/m²

3 568 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Głogowska

Cena wywoławcza:

760 000 zł

213 zł/m²

3 568 m²

Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Bracka

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu
mieszkalnego nr 13 położonego w Legnicy przy ul. Brackiej 6

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Bracka 6
KW Nr LE1L/00042887/3

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 329 o pow. 590
m2, obręb Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 13 na IV piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
1 pokój, kuchnia,
przedp...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

2 486 zł/m²

36 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Bracka

Cena wywoławcza:

90 000 zł

2 486 zł/m²

36 m² 1 pokój

mieszkalnego nr 13 położonego w Legnicy przy ul. Brackiej 6

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Bracka 6
KW Nr LE1L/00042887/3

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 329 o pow. 590
m2, obręb Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 13 na IV piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
1 pokój, kuchnia,
przedp...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rycerska

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 położonego w Legnicy przy ul.
Rycerskiej 16

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rycerska 16
KW Nr LE1L/00042265/7
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 805 o pow. 381
m2
, obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 10 na poddaszu

Skład lokalu
Powierzchnia
Dwa pokoje,
kuchnia,
p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 830 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rycerska

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 830 zł/m²

57 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Rycerskiej 16

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rycerska 16
KW Nr LE1L/00042265/7
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 805 o pow. 381
m2
, obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 10 na poddaszu

Skład lokalu
Powierzchnia
Dwa pokoje,
kuchnia,
p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jaworzyńska

mieszkalnego nr 4 położonego w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 5

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Jaworzyńska 5
KW Nr LE1L/00064135/7
Budynek mieszkalnousługowy, 5-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 1367 o pow. 662
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4 na poddaszu

Skład lokalu
Powierzchnia
4 pokoje,
kuch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

3 585 zł/m²

75 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jaworzyńska

Cena wywoławcza:

270 000 zł

3 585 zł/m²

75 m² 4 pokoje

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Jaworzyńska 5
KW Nr LE1L/00064135/7
Budynek mieszkalnousługowy, 5-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 1367 o pow. 662
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4 na poddaszu

Skład lokalu
Powierzchnia
4 pokoje,
kuch...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Złotoryjska

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul.
Złotoryjskiej 43

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Złotoryjska 43
KW Nr LE1L/00061832/2

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 1438 o pow. 301
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

4 pokoje,
kuchnia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

3 096 zł/m²

107 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Złotoryjska

Cena wywoławcza:

330 000 zł

3 096 zł/m²

107 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Złotoryjskiej 43

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Złotoryjska 43
KW Nr LE1L/00061832/2

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 1438 o pow. 301
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

4 pokoje,
kuchnia...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego w Legnicy przy ul.
Wrocławskiej 97

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Wrocławskiej
97
KW Nr
LE1L/00042916/6

lokalu
Dz. nr 386 o pow.
287 m2
, obręb
Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

Cena lokalu
26...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

260 000 zł

2 965 zł/m²

88 m² 4 pokoje

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

Cena wywoławcza:

260 000 zł

2 965 zł/m²

88 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Wrocławskiej 97

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Wrocławskiej
97
KW Nr
LE1L/00042916/6

lokalu
Dz. nr 386 o pow.
287 m2
, obręb
Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

Cena lokalu
26...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.12.30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.12.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
Lokal udostępniony będzie do oglądania 14.04.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 30.04.2026 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 372 zł/m²

34 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 372 zł/m²

34 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.11.00 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 46.000,00 zł do 30.04.2026 r. na
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

195 zł/m²

1 180 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

...odbędzie się 05.05.2026 r. o godz.11.30 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 40.000,00 zł do 30.04.2026 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Warzywna

Cena wywoławcza:

200 000 zł

194 zł/m²

1 029 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz. 11.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnica,

ul. Rynek 19.

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami - Agnieszka Grzegorowska, tel. 767212-300, pokój 314 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301, pokój 313. Ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

224 zł/m²

7 575 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

224 zł/m²

7 575 m²

ul. Rynek 19.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz.13.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnica,

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Agnieszka Grzegorowska, tel. 767212-302, oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301. Ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

148 zł/m²

4 404 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

650 000 zł

148 zł/m²

4 404 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz.11.30

lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnica,

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Ewa Zając, tel. 767212-300 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301. Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu.

w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica, Pl. Słowiański 8.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

698 zł/m²

931 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska

Cena wywoławcza:

650 000 zł

698 zł/m²

931 m²

...odbędzie się 30.04.2026 r. o godz.11.30

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jana Pawła II

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul. Jana
Pawła II 4

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Jana Pawła II 4,
KW Nr LE1L/00062824/0

Numer i położenie lokalu
Dz. nr 508/3 o pow. 522
m
2
, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4a na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

2 pokoje,
k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

3 330 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jana Pawła II

Cena wywoławcza:

180 000 zł

3 330 zł/m²

54 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Pawła II 4

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Jana Pawła II 4,
KW Nr LE1L/00062824/0

Numer i położenie lokalu
Dz. nr 508/3 o pow. 522
m
2
, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4a na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

2 pokoje,
k...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości