Przetargi Urzędów Miast: Legnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Legnica, Bagienna

...odbędzie się 09.05.2024 r. o godz.10.00

w CWM Legnica, ul. Rynek 19.

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Ewa Zając, tel. 767212-300; oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-310. Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica, Pl. Słowiański 8.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 050 000 zł

302 zł/m²

3 473 m²

Termin: 2024-05-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Bagienna

Cena wywoławcza:

1 050 000 zł

302 zł/m²

3 473 m²

...odbędzie się 09.05.2024 r. o godz.10.00

w CWM Legnica, ul. Rynek 19.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Bagienna

...odbędzie się 09.05.2024 r. o godz.11.30

w CWM Legnica, ul. Rynek 19.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

315 zł/m²

3 173 m²

Termin: 2024-05-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Bagienna

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

315 zł/m²

3 173 m²

...odbędzie się 09.05.2024 r. o godz.11.30

w CWM Legnica, ul. Rynek 19.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Chojnowska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 11 położonego w Legnicy przy
ul. Chojnowskiej 3
Wadium
Legnica ul. Chojnowska 3
KW Nr LE1L/00038431/1
Budynek mieszkalno-użytkowy, 5-
kondygnacyjny, teren uzbrojony
Dz. nr 482 o pow. 183 m2
,
obręb Stare Miasto
Lokal miesz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

5 904 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2024-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Chojnowska

Cena wywoławcza:

160 000 zł

5 904 zł/m²

27 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
ul. Chojnowskiej 3
Wadium
Legnica ul. Chojnowska 3
KW Nr LE1L/00038431/1
Budynek mieszkalno-użytkowy, 5-
kondygnacyjny, teren uzbrojony
Dz. nr 482 o pow. 183 m2
,
obręb Stare Miasto
Lokal miesz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na dom

Legnica, Cyprysowa

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Legnicy przy ul. Cyprysowej 9

Adres nieruchomości: Legnica ul. Cyprysowa 9, KW Nr ***. Budynek mieszkalny, jednorodzinny.

Oznaczenie nieruchomości w operacie ewidencji gruntów: Dz. nr 26 o pow. 455 m2, obręb Czarny Dwór.

Opis nieruchomości: Budynek mieszkalny, jednorodzinny, podpiwniczony o dwóch kondygnacjach (parter i I piętro), składający się z 6 pokoi, kuchni, łazienki, wc pralni, przedpokoju,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

5 058 zł/m²

119 m²

Termin: 2024-04-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na dom

Legnica, Cyprysowa

Cena wywoławcza:

600 000 zł

5 058 zł/m²

119 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Hangarowa

...odbędzie się 21.03.2024 r. o godz.12.00

w LCK, ul. Chojnowska 2.

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Agnieszka Lipiec, tel. 767212-302, pokój 315; oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-310, pokój 318. Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica, Pl. Słowiański 8.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

203 zł/m²

22 661 m²

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Hangarowa

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

203 zł/m²

22 661 m²

...odbędzie się 21.03.2024 r. o godz.12.00

w LCK, ul. Chojnowska 2.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, N.M.P

...odbędzie się 08.02.2024 r. o godz. 12.00

w LCK, ul. Chojnowska 2

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami -Wioletta Mazur- tel. 7672-12-301, pokój 313 III p.

Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

1 523 zł/m²

394 m²

Termin: 2024-02-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, N.M.P

Cena wywoławcza:

600 000 zł

1 523 zł/m²

394 m²

...odbędzie się 08.02.2024 r. o godz. 12.00

w LCK, ul. Chojnowska 2

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-02-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Pl. Klasztorny

...odbędzie się 18.01.2024 r. o godz.12,30

w LCK, ul. Chojnowska 2.

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Agnieszka Lipiec, tel. 767212-302 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel. 767212-301. Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica, Pl. Słowiański 8.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

4 435 zł/m²

451 m²

Termin: 2024-01-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Pl. Klasztorny

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

4 435 zł/m²

451 m²

...odbędzie się 18.01.2024 r. o godz.12,30

w LCK, ul. Chojnowska 2.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żeglarska

...odbędzie się 18.01.2024 r. o godz.12,00

w LCK, ul. Chojnowska 2.

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Agnieszka Lipiec, tel. 767212-302 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301. Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica, Pl. Słowiański 8.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

992 zł/m²

1 815 m²

Termin: 2024-01-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żeglarska

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

992 zł/m²

1 815 m²

...odbędzie się 18.01.2024 r. o godz.12,00

w LCK, ul. Chojnowska 2.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Moniuszki

...odbędzie się 18.08.2023 r. o godz.12.00

w LCK, ul. Chojnowska 2.

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Agnieszka Lipiec, tel. 767212-302 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-310. Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica, Pl. Słowiański 8.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

500 000 zł

382 zł/m²

1 308 m²

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Moniuszki

Cena wywoławcza:

500 000 zł

382 zł/m²

1 308 m²

...odbędzie się 18.08.2023 r. o godz.12.00

w LCK, ul. Chojnowska 2.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Pl. Klasztorny

...odbędzie się 10.08.2023 r. o godz.12,00

w LCK, ul. Chojnowska 2.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

4 435 zł/m²

451 m²

Termin: 2023-08-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Pl. Klasztorny

Cena wywoławcza:

2 000 000 zł

4 435 zł/m²

451 m²

...odbędzie się 10.08.2023 r. o godz.12,00

w LCK, ul. Chojnowska 2.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, N.M.P

...odbędzie się 24.07.2023 r. o godz. 12.00

w LCK, ul. Chojnowska 2

Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

1 523 zł/m²

394 m²

Termin: 2023-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, N.M.P

Cena wywoławcza:

600 000 zł

1 523 zł/m²

394 m²

...odbędzie się 24.07.2023 r. o godz. 12.00

w LCK, ul. Chojnowska 2

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska/Truskawkowa

Przetarg na sprzedaż nieruchomości:

Termin przetargu: 20 lipca 2023 r. o godzinie 13:00

· Położenie: Województwo – dolnośląskie, Powiat m. Legnica, Jednostka ewidencyjna 026201_1 Legnica, Obręb ewidencyjny: 0006 Górka,

· Numer działki/TERYT: Nr 152, TERYT 026201_1.0006.152

· Powierzchnia nieruchomości: 8,6224 ha,

· Przeznaczanie w MPZ: 29P,U – teren obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz usług

· Księga Wieczysta: KW nr LE1L/00043231/7,

Pełna treść ogłoszenia dostępna na stronie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 530 000 zł

98,93 zł/m²

86 224 m²

Termin: 2023-07-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska/Truskawkowa

Cena wywoławcza:

8 530 000 zł

98,93 zł/m²

86 224 m²

Przetarg na sprzedaż nieruchomości:

Termin przetargu: 20 lipca 2023 r. o godzinie 13:00

· Numer działki/TERYT: Nr 152, TERYT 026201_1.0006.152

· Powierzchnia nieruchomości: 8,6224 ha,

· Księga Wieczysta: KW nr LE1L/00043231/7,

Pełna treść ogłoszenia dostępna na stronie ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

...odbędzie się 20.06.2023 r. o godz. 12.00 w LCK,

Ul. Chojnowska 2.

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami - -Agnieszka Lipiec, tel. 767212-302, pokój 315 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301, pokój 313. Ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

980 000 zł

182 zł/m²

5 389 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

Cena wywoławcza:

980 000 zł

182 zł/m²

5 389 m²

...odbędzie się 20.06.2023 r. o godz. 12.00 w LCK,

Ul. Chojnowska 2.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Bagienna

...odbędzie się 20.06.2023 r. o godz.10.30

w LCK, ul. Chojnowskiej 2.

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Ewa Zając, tel. 767212-300; oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel. 767212-310. Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica, Pl. Słowiański 8.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

975 000 zł

307 zł/m²

3 173 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Bagienna

Cena wywoławcza:

975 000 zł

307 zł/m²

3 173 m²

...odbędzie się 20.06.2023 r. o godz.10.30

w LCK, ul. Chojnowskiej 2.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Bagienna

...odbędzie się 20.06.2023 r. o godz.10.00

w LCK, ul. Chojnowskiej 2.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

288 zł/m²

3 473 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Bagienna

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

288 zł/m²

3 473 m²

...odbędzie się 20.06.2023 r. o godz.10.00

w LCK, ul. Chojnowskiej 2.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości