Przetargi Urzędów Miast: Legnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jana Pawła II

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul. Jana
Pawła II 4

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Jana Pawła II 4,
KW Nr LE1L/00062824/0

Numer i położenie lokalu
Dz. nr 508/3 o pow. 522
m
2
, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4a na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

2 pokoje,
k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

3 330 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jana Pawła II

Cena wywoławcza:

180 000 zł

3 330 zł/m²

54 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Pawła II 4

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Jana Pawła II 4,
KW Nr LE1L/00062824/0

Numer i położenie lokalu
Dz. nr 508/3 o pow. 522
m
2
, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 4a na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

2 pokoje,
k...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

...odbędzie się 24.04.2026 r. o godz.12.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
Lokal udostępniony będzie do oglądania 07.04.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 21.04.2026 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 993 zł/m²

23 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Czarnieckiego

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 993 zł/m²

23 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

...odbędzie się 24.04.2025 r. o godz.11.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
Lokal udostępniony będzie do oglądania 08.04.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

2 404 zł/m²

21 m²

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

Cena wywoławcza:

50 000 zł

2 404 zł/m²

21 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Żwirki i Wigury

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul. Żwirki i
Wigury 10

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Żwirki i
Wigury 10
KW Nr
LE1L/00038235/7

lokalu
Dz. nr 940 o pow.
205 m2
, Dz. nr 941/1
o pow. 117 m2obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 2 na parterze

Skład lokalu
P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

3 938 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Żwirki i Wigury

Cena wywoławcza:

230 000 zł

3 938 zł/m²

58 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Wigury 10

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Żwirki i
Wigury 10
KW Nr
LE1L/00038235/7

lokalu
Dz. nr 940 o pow.
205 m2
, Dz. nr 941/1
o pow. 117 m2obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 2 na parterze

Skład lokalu
P...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poznańska

...odbędzie się 20.04.2026 r. o godz.12.30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej
i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 000 zł

183 zł/m²

21 808 m²

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poznańska

Cena wywoławcza:

4 000 000 zł

183 zł/m²

21 808 m²

i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Łukasińskiego

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego
w Legnicy przy Łukasińskiego 44

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Łukasińskiego 44
KW Nr LE1L/00036064/3
Budynek mieszkalny, 6-
kondygnacyjny, teren
uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 52 o pow. 206 m2,
obręb Ochota
Lokal mieszkalny
nr 5 na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
4 pokoje,
spiżarka, 2
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

480 000 zł

3 329 zł/m²

144 m² 4 pokoje

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Łukasińskiego

Cena wywoławcza:

480 000 zł

3 329 zł/m²

144 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
w Legnicy przy Łukasińskiego 44

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Łukasińskiego 44
KW Nr LE1L/00036064/3
Budynek mieszkalny, 6-
kondygnacyjny, teren
uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 52 o pow. 206 m2,
obręb Ochota
Lokal mieszkalny
nr 5 na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
4 pokoje,
spiżarka, 2
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz.10.00 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacić wadium w wysokości 50.000,00 zł do 07.04.2026 r. na
konto: Bank PKO -S.A. I Oddział w Legnicy nr 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

216 zł/m²

1 155 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

Cena wywoławcza:

250 000 zł

216 zł/m²

1 155 m²

Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żółkiewskiego

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz. 11.00 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta, Rynek 19
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 07.04.2026 r. na konto: PEKAO S.A.I
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

410 000 zł

686 zł/m²

598 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żółkiewskiego

Cena wywoławcza:

410 000 zł

686 zł/m²

598 m²

Lokalnej i Promocji Miasta, Rynek 19
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz. 10.30 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 07.04.2026 r. na konto: PEKAO S.A. I
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

188 zł/m²

1 008 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

190 000 zł

188 zł/m²

1 008 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz. 11.30 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta, ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 56.000,00 zł do 07.04.2026 r. na
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

253 zł/m²

1 107 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

Cena wywoławcza:

280 000 zł

253 zł/m²

1 107 m²

Lokalnej i Promocji Miasta, ul. Rynek 19.
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żeglarska

...odbędzie się 09.04.2026 r. o godz.12.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 03.04.2026 r. na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica
20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

394 000 zł

417 zł/m²

945 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żeglarska

Cena wywoławcza:

394 000 zł

417 zł/m²

945 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Giełdowa

...odbędzie się 07.04.2026 r. o godz. 12.00 w lokalu Wydziały Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, ul. Rynek 19....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

350 zł/m²

14 271 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Giełdowa

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

350 zł/m²

14 271 m²

Promocji Miasta Legnica, ul. Rynek 19....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Żeglarska

...odbędzie się 24.03.2026 r. o godz.10.30 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 10.03.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 19.03.2026 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

2 529 zł/m²

44 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Żeglarska

Cena wywoławcza:

110 000 zł

2 529 zł/m²

44 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Złotoryjska

...odbędzie się przetarg ustny
nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul.
Złotoryjskiej 43

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Złotoryjska 43
KW Nr LE1L/00061832/2

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 1438 o pow. 301
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

4 pokoje,
kuchnia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

330 000 zł

3 096 zł/m²

107 m² 4 pokoje

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Złotoryjska

Cena wywoławcza:

330 000 zł

3 096 zł/m²

107 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny
Złotoryjskiej 43

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy

Legnica ul. Złotoryjska 43
KW Nr LE1L/00061832/2

Numer i położenie lokalu

Dz. nr 1438 o pow. 301
m2, obręb Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

4 pokoje,
kuchnia...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Niedziałkowskiego

...odbędzie się 24.03.2026 r. o godz.11.00 w lokalu Wydziału Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 09.03.2026 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

2 786 zł/m²

97 m²

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Niedziałkowskiego

Cena wywoławcza:

270 000 zł

2 786 zł/m²

97 m²

Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
PEKAO S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości