Przetargi Urzędów Miast: Legnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Legnica, Al. Czerwonych Maków

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.10.00
w Wydziale Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

271 zł/m²

848 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Al. Czerwonych Maków

Cena wywoławcza:

230 000 zł

271 zł/m²

848 m²

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.10.00
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.12.00
w Wydziale Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta, Rynek 19 .
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2026 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 000 zł

181 zł/m²

1 084 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

196 000 zł

181 zł/m²

1 084 m²

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.12.00
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2026 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.12.30
w Wydziale Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2026 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

194 000 zł

195 zł/m²

995 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

194 000 zł

195 zł/m²

995 m²

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.12.30
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2026 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz. 10.30 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19. Zainteresowani winni wpłacać wadium do
17.02.2026 r. na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

188 zł/m²

1 008 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

190 000 zł

188 zł/m²

1 008 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.11.00
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2026 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 000 zł

207 zł/m²

842 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

174 000 zł

207 zł/m²

842 m²

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.11.00
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2026 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.11.30
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2026 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 000 zł

178 zł/m²

1 260 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

224 000 zł

178 zł/m²

1 260 m²

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.11.30
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2026 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.13.00
w Wydziale Aktywności Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19 .
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2026 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

155 zł/m²

1 419 m²

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

220 000 zł

155 zł/m²

1 419 m²

...odbędzie się 20.02.2026 r. o godz.13.00
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 17.02.2026 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

...odbędzie się 13.02.2026 r. o godz. 12.00 w Centrum Wolontariatu Miejskiego w Legnicy,
przy ul. Rynek 19. Zainteresowani winni wpłacać wadium 10.02.2026 r. I O/Legnica
20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

224 zł/m²

7 575 m²

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

224 zł/m²

7 575 m²

20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska

...odbędzie się 28.01.2026 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

698 zł/m²

931 m²

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska

Cena wywoławcza:

650 000 zł

698 zł/m²

931 m²

...odbędzie się 28.01.2026 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Chojnowska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 6 położonego
w Legnicy przy ul. Chojnowskiej 21.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Chojnowska 21
KW LE1L/00062565/6
Budynek mieszkalno-usługowy,
4-kondygnacyjny, teren
uzbrojony w sieć gazową,
wod.-kan., energetyczną

Oznaczenie nieruchomości
w operacie ewidencji
gruntów
Działka nr 783 o pow. 327
m², obręb Stare Miasto
lokal mieszkalny nr 6
położony na III piętrze

Skład lo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 767 zł/m²

25 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Chojnowska

Cena wywoławcza:

70 000 zł

2 767 zł/m²

25 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 6 położonego
w Legnicy przy ul. Chojnowskiej 21.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Chojnowska 21
KW LE1L/00062565/6
Budynek mieszkalno-usługowy,
4-kondygnacyjny, teren
uzbrojony w sieć gazową,
wod.-kan., energetyczną

Oznaczenie nieruchomości
w operacie ewidencji
gruntów
Działka nr 783 o pow. 327
m², obręb Stare Miasto
lokal mieszkalny nr 6
położony na III piętrze

Skład lo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Senatorska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 9 położonego w Legnicy przy
ul. Senatorskiej 35.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Senatorska 35
KW Nr LE1L/00043274/0
Budynek mieszkalny, 5-
kondygnacyjny, teren
uzbrojony

Oznaczenie nieruchomości
w operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 1301 o pow. 298m2
, obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny nr 9 na
poddaszu

Skład lokalu
Powierzchnia
2 pokoje,
kuchnia,
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

3 329 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Senatorska

Cena wywoławcza:

130 000 zł

3 329 zł/m²

39 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 9 położonego w Legnicy przy
ul. Senatorskiej 35.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Senatorska 35
KW Nr LE1L/00043274/0
Budynek mieszkalny, 5-
kondygnacyjny, teren
uzbrojony

Oznaczenie nieruchomości
w operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 1301 o pow. 298m2
, obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny nr 9 na
poddaszu

Skład lokalu
Powierzchnia
2 pokoje,
kuchnia,
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Chłapowskiego

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego
w Legnicy przy ul. Chłapowskiego 9.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Chłapowskiego 9
KW Nr LE1L/00063154/9
Budynek mieszkalny,
pięciokondygnacyjny, teren
uzbrojony

Oznaczenie nieruchomości
w operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 238/1 o pow. 434
m2, obręb Ochota
Lokal mieszkalny nr 5 na
poddaszu

Skład lokalu
Powierzchnia
Pokój, kuchnia,
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 506 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Chłapowskiego

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 506 zł/m²

40 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego
w Legnicy przy ul. Chłapowskiego 9.

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Chłapowskiego 9
KW Nr LE1L/00063154/9
Budynek mieszkalny,
pięciokondygnacyjny, teren
uzbrojony

Oznaczenie nieruchomości
w operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 238/1 o pow. 434
m2, obręb Ochota
Lokal mieszkalny nr 5 na
poddaszu

Skład lokalu
Powierzchnia
Pokój, kuchnia,
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

...odbędzie się 14.01.2026 r. o godz. 12.00 w CWM Legnica,
ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium 08.01.2026 r.
I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

204 zł/m²

5 389 m²

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

204 zł/m²

5 389 m²

...odbędzie się 14.01.2026 r. o godz. 12.00 w CWM Legnica,
ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium 08.01.2026 r.
I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Daszyńskiego

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 położonego
w Legnicy przy ul. Daszyńskieg

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Daszyńskiego 15
KW Nr LE1L/00094470/6
Budynek mieszkalnousługowy, czterondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 887 o pow. 269
m2, obręb Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 3 na I piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
2 pokoje,
kuchn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 923 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Daszyńskiego

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 923 zł/m²

41 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 położonego
w Legnicy przy ul. Daszyńskieg

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Daszyńskiego 15
KW Nr LE1L/00094470/6
Budynek mieszkalnousługowy, czterondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 887 o pow. 269
m2, obręb Kartuzy
Lokal mieszkalny