Przetargi Urzędów Miast: Legnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rycerska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 położonego
w Legnicy przy ul. Rycerskiej 16

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rycerska 16
KW Nr
LE1L/00042265/7
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 805 o pow.
381 m2
, obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 10 na poddaszu
Skład lokalu
Powierzchnia
Dwa pokoje,
kuchnia,
pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 830 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rycerska

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 830 zł/m²

57 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 położonego
w Legnicy przy ul. Rycerskiej 16

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rycerska 16
KW Nr
LE1L/00042265/7
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 805 o pow.
381 m2
, obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 10 na poddaszu
Skład lokalu
Powierzchnia
Dwa pokoje,
kuchnia,
pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska

...odbędzie się 19.11.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19 ....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

698 zł/m²

931 m²

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska

Cena wywoławcza:

650 000 zł

698 zł/m²

931 m²

...odbędzie się 19.11.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19 ....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poznańska

...odbędzie się 17.11.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19 ....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 000 000 zł

183 zł/m²

21 808 m²

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poznańska

Cena wywoławcza:

4 000 000 zł

183 zł/m²

21 808 m²

...odbędzie się 17.11.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19 ....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żeglarska

...odbędzie się 14.11.2025 r. o godz.11.00 w CWM Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 10.11.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

394 000 zł

417 zł/m²

945 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żeglarska

Cena wywoławcza:

394 000 zł

417 zł/m²

945 m²

Zainteresowani winni wpłacać wadium do 10.11.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

...odbędzie się 28.10.2025 r. o godz. 10.00 w CWM Legnica,
ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium 23.10.2025 r.
I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

204 zł/m²

5 389 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Śmigłowcowa

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

204 zł/m²

5 389 m²

...odbędzie się 28.10.2025 r. o godz. 10.00 w CWM Legnica,
ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium 23.10.2025 r.
I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Franklina Roosevelta

...odbędzie się 28.10.2025 r. o godz.10.30 w CWM Legnica, Rynek 19...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

450 000 zł

755 zł/m²

596 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Franklina Roosevelta

Cena wywoławcza:

450 000 zł

755 zł/m²

596 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Hangarowa

...odbędzie się 28.10.2025 r. o godz.11.00
w CWM Legnica, ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

203 zł/m²

22 661 m²

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Hangarowa

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

203 zł/m²

22 661 m²

...odbędzie się 28.10.2025 r. o godz.11.00
w CWM Legnica, ul. Rynek 19.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-28

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Spokojna

...odbędzie się 20.10.2025 r. o godz.11.30 w CWM Legnica ul. Rynek 19...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

800 000 zł

123 zł/m²

6 484 m²

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Spokojna

Cena wywoławcza:

800 000 zł

123 zł/m²

6 484 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żółkiewskiego

...odbędzie się 20.10.2025 r. o godz.11.00 w CWM Legnica, Rynek 19
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.10.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

900 000 zł

613 zł/m²

1 468 m²

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żółkiewskiego

Cena wywoławcza:

900 000 zł

613 zł/m²

1 468 m²

Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.10.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

...odbędzie się 20.10.2025 r. o godz. 12.00 w CWM Legnica,
ul. Rynek 19
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.10.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.
I O/Legnica 20124014731111000025212109...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

82,71 zł/m²

30 226 m²

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

Cena wywoławcza:

2 500 000 zł

82,71 zł/m²

30 226 m²

...odbędzie się 20.10.2025 r. o godz. 12.00 w CWM Legnica,
ul. Rynek 19
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.10.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.
I O/Legnica 20124014731111000025212109...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Piastowska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu
mieszkalnego nr 7 położonego w Legnicy przy ul. Piastowskiej 10

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Piastowska 10
KW Nr LE1L/00040032/1
Budynek mieszkalno-usługowy,
5-kondygnacyjny,teren
uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 731 o pow. 259 m2,
obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny nr 7
na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
2 pokoje,
k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

3 559 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Piastowska

Cena wywoławcza:

200 000 zł

3 559 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Piastowska 10
KW Nr LE1L/00040032/1
Budynek mieszkalno-usługowy,
5-kondygnacyjny,teren
uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 731 o pow. 259 m2,
obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny nr 7
na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
2 pokoje,
k...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego
w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 97

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Wrocławskiej
97
KW Nr
LE1L/00042916/6

lokalu
Dz. nr 386 o pow.
287 m2
, obręb
Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

Cena lokalu
30...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

3 421 zł/m²

88 m² 4 pokoje

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

Cena wywoławcza:

300 000 zł

3 421 zł/m²

88 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego
w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 97

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Wrocławskiej
97
KW Nr
LE1L/00042916/6

lokalu
Dz. nr 386 o pow.
287 m2
, obręb
Kartuzy
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

Cena lokalu
30...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Łukasińskiego

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 położonego
w Legnicy przy ul. Łukasińskiego 30

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul.
Łukasińskiego 30
KW Nr
LE1L/00052378/5
Budynek mieszkalny, 4-

lokalu
Dz. nr 144/1 o pow.
453 m2, obręb
Ochota
Lokal mieszkalny
nr 3 na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
jeden pokój,
po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 978 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Łukasińskiego

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 978 zł/m²

40 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 położonego
w Legnicy przy ul. Łukasińskiego 30

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul.
Łukasińskiego 30
KW Nr
LE1L/00052378/5
Budynek mieszkalny, 4-

lokalu
Dz. nr 144/1 o pow.
453 m2, obręb
Ochota
Lokal mieszkalny
nr 3 na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
jeden pokój,
po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Żeglarska

...odbędzie się 09.10.2025 r. o godz.10.00 w CWM Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 23.09.2025 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 06.10.2025 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy PEKAO
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

2 529 zł/m²

44 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Żeglarska

Cena wywoławcza:

110 000 zł

2 529 zł/m²

44 m²

S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

...odbędzie się 09.10.2025 r. o godz.10.30 w CWM Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 22.09.2025 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 174 zł/m²

74 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

Cena wywoławcza:

160 000 zł

2 174 zł/m²

74 m²

S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości