Przetargi Urzędów Miast: Legnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

...odbędzie się 09.10.2025 r. o godz.11.00 w CWM Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 22.09.2025 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 06.10.2025 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy PEKAO S.A.
I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 000 zł

2 404 zł/m²

21 m²

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Dmowskiego

Cena wywoławcza:

50 000 zł

2 404 zł/m²

21 m²

I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rynek

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 położonego
w Legnicy przy ul. Rynek 16

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rynek 16
KW Nr
LE1L/00036922/6
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 268 o pow.
103 m2
, obręb Stare
Miasto
Lokal mieszkalny
nr 1 na I piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
jeden pokój,
kuchnia,
koryta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

6 237 zł/m²

19 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rynek

Cena wywoławcza:

120 000 zł

6 237 zł/m²

19 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 położonego
w Legnicy przy ul. Rynek 16

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rynek 16
KW Nr
LE1L/00036922/6
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 268 o pow.
103 m2
, obręb Stare
Miasto
Lokal mieszkalny
nr 1 na I piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
jeden pokój,
kuchnia,
koryta...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Korczaka

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego
w Legnicy przy ul. Korczaka 23

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Korczaka 23
KW Nr
LE1L/00089398/9

lokalu
Dz. nr 409 o pow.
337 m2
, obręb
Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 1 na parterze

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 516 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Korczaka

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 516 zł/m²

40 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego
w Legnicy przy ul. Korczaka 23

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Korczaka 23
KW Nr
LE1L/00089398/9

lokalu
Dz. nr 409 o pow.
337 m2
, obręb
Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 1 na parterze

Skład lokalu
Powierzchnia
Pokój,
kuchnia,
wc,
p...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Żwirki i Wigury

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego
w Legnicy przy ul. Żwirki i Wigury 10

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Żwirki i
Wigury 10
KW Nr
LE1L/00038235/7

lokalu
Dz. nr 940 o pow.
205 m2
, Dz. nr 941/1
o pow. 117 m2obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 2 na parterze

Skład lokalu
P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

3 938 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2025-10-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Żwirki i Wigury

Cena wywoławcza:

230 000 zł

3 938 zł/m²

58 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego
w Legnicy przy ul. Żwirki i Wigury 10

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Żwirki i
Wigury 10
KW Nr
LE1L/00038235/7

lokalu
Dz. nr 940 o pow.
205 m2
, Dz. nr 941/1
o pow. 117 m2obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 2 na parterze

Skład lokalu
P...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Działkowa

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu
mieszkalnego nr 7 położonego w Legnicy przy ul. Działkowej 36

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Działkowa 36
KW Nr
LE1L/00062624/8

lokalu
Dz. nr 343/2 o pow.
391 m2
, obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 7 III p.

Skład lokalu
Powierzchnia
Jeden pokój,
kuchnia,
pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

3 431 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Działkowa

Cena wywoławcza:

110 000 zł

3 431 zł/m²

32 m² 1 pokój

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Działkowa 36
KW Nr
LE1L/00062624/8

lokalu
Dz. nr 343/2 o pow.
391 m2
, obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 7 III p.

Skład lokalu
Powierzchnia
Jeden pokój,
kuchnia,
pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 03.10.2025 r. o godz.11.00 w CWM Legnica
Rynek 19
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 30.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.
I O/Legnica 20124014731111000025212109...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

650 000 zł

148 zł/m²

4 404 m²

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

650 000 zł

148 zł/m²

4 404 m²

...odbędzie się 03.10.2025 r. o godz.11.00 w CWM Legnica
Rynek 19
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 30.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.
I O/Legnica 20124014731111000025212109...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Nowy Świat

mieszkalnego nr 9 położonego w Legnicy przy ul. Nowy Świat 27

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Nowy Świat
27
KW Nr
LE1L/00065542/7
Budynek mieszkalny 5-

lokalu
Dz. nr 427 o pow.
359 m2
, obręb
Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 9 IV p.

Skład lokalu
Powierzchnia
Jeden pokój,
kuchnia,
przedpok...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

3 559 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Nowy Świat

Cena wywoławcza:

100 000 zł

3 559 zł/m²

28 m² 1 pokój

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Nowy Świat
27
KW Nr
LE1L/00065542/7
Budynek mieszkalny 5-

lokalu
Dz. nr 427 o pow.
359 m2
, obręb
Tarninów
Lokal mieszkalny
nr 9 IV p.

Skład lokalu
Powierzchnia
Jeden pokój,
kuchnia,
przedpok...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

...odbędzie się 22.09.2025 r. o godz.12.00 w CWM Legnica, Rynek 19

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Ewa Zając, tel. 767212-302, pokój 315 oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301, pokój 313. Ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

600 000 zł

493 zł/m²

1 218 m²

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

Cena wywoławcza:

600 000 zł

493 zł/m²

1 218 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.11.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 000 zł

178 zł/m²

1 260 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

224 000 zł

178 zł/m²

1 260 m²

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.11.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.10.00
w CWM Legnica, Rynek 19 .
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

155 zł/m²

1 419 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

220 000 zł

155 zł/m²

1 419 m²

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.10.00
w CWM Legnica, Rynek 19 .
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.11.30
w CWM, Rynek 19 .
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 000 zł

181 zł/m²

1 084 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

Cena wywoławcza:

196 000 zł

181 zł/m²

1 084 m²

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.11.30
w CWM, Rynek 19 .
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.10.30
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 000 zł

207 zł/m²

842 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

174 000 zł

207 zł/m²

842 m²

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.10.30
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

194 000 zł

195 zł/m²

995 m²

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Poziomkowa

Cena wywoławcza:

194 000 zł

195 zł/m²

995 m²

...odbędzie się 19.09.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 16.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.10.30
w CWM, ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 56.000,00 zł do 09.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

269 zł/m²

1 042 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

Cena wywoławcza:

280 000 zł

269 zł/m²

1 042 m²

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.10.30
w CWM, ul. Rynek 19.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Al. Czerwonych Maków

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.10.00
w CWM, ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 09.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

271 zł/m²

848 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Al. Czerwonych Maków

Cena wywoławcza:

230 000 zł

271 zł/m²

848 m²

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.10.00
w CWM, ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 09.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości