Przetargi Urzędów Miast: Legnica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.11.00
w CWM , ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 09.09.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 000 zł

269 zł/m²

687 m²

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

Cena wywoławcza:

185 000 zł

269 zł/m²

687 m²

...odbędzie się 12.09.2025 r. o godz.11.00
w CWM , ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 09.09.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Niedziałkowskiego

...odbędzie się 05.09.2025 r. o godz.12.30
w CWM Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 20.08.2025 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 02.09.2025 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy PEKAO
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 000 zł

2 786 zł/m²

97 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Niedziałkowskiego

Cena wywoławcza:

270 000 zł

2 786 zł/m²

97 m²

...odbędzie się 05.09.2025 r. o godz.12.30
w CWM Legnica, Rynek 19.
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rycerska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 położonego
w Legnicy przy ul. Rycerskiej 16

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rycerska 16
KW Nr
LE1L/00042265/7
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 805 o pow.
381 m2
, obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 10 na poddaszu
Skład lokalu
Powierzchnia
Dwa pokoje,
kuchnia,
pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 830 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Rycerska

Cena wywoławcza:

220 000 zł

3 830 zł/m²

57 m² 2 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 położonego
w Legnicy przy ul. Rycerskiej 16

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Rycerska 16
KW Nr
LE1L/00042265/7
Budynek mieszkalny, 5-

lokalu
Dz. nr 805 o pow.
381 m2
, obręb
Fabryczna
Lokal mieszkalny
nr 10 na poddaszu
Skład lokalu
Powierzchnia
Dwa pokoje,
kuchnia,
pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego

...odbędzie się 05.09.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 21.08.2025 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 000 zł

3 584 zł/m²

59 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

210 000 zł

3 584 zł/m²

59 m²

...odbędzie się 05.09.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Łukasińskiego

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 położonego
w Legnicy przy ul. Łukasińskiego 30
Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul.
Łukasińskiego 30
KW Nr
LE1L/00052378/5
Budynek mieszkalny, 4-

lokalu
Dz. nr 144/1 o pow.
453 m2
, obręb
Ochota
Lokal mieszkalny
nr 3 na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
jeden pokój,
po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 978 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Łukasińskiego

Cena wywoławcza:

120 000 zł

2 978 zł/m²

40 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 położonego
w Legnicy przy ul. Łukasińskiego 30
Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul.
Łukasińskiego 30
KW Nr
LE1L/00052378/5
Budynek mieszkalny, 4-

lokalu
Dz. nr 144/1 o pow.
453 m2
, obręb
Ochota
Lokal mieszkalny
nr 3 na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
jeden pokój,
po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

...odbędzie się 29.08.2025 r. o godz.12.00
w CWM ul. Rynek 19...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Pątnowska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

194 zł/m²

1 188 m²

...odbędzie się 29.08.2025 r. o godz.12.00
w CWM ul. Rynek 19...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Piastowska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu
mieszkalnego nr 7 położonego w Legnicy przy ul. Piastowskiej 10
Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Piastowska 10
KW Nr LE1L/00040032/1
Budynek mieszkalno-usługowy,
5-kondygnacyjny,teren
uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 731 o pow. 259 m2,
obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny nr 7
na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
2 pokoje,
ku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

3 559 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Piastowska

Cena wywoławcza:

200 000 zł

3 559 zł/m²

56 m² 2 pokoje

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Piastowska 10
KW Nr LE1L/00040032/1
Budynek mieszkalno-usługowy,
5-kondygnacyjny,teren
uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 731 o pow. 259 m2,
obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny nr 7
na III piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
2 pokoje,
ku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Książęca

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 położonego
w Legnicy przy ul. Książęcej 15
Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Książęca 15
KW Nr LE1L/000420069/3
Budynek mieszkalny, 5-
kondygnacyjny,teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 523 o pow. 346 m2,
obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny nr 10
na IV piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
Pokój, kuchnia,
przedpo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 518 zł/m²

40 m² 1 pokój

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Książęca

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 518 zł/m²

40 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 10 położonego
w Legnicy przy ul. Książęcej 15
Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Książęca 15
KW Nr LE1L/000420069/3
Budynek mieszkalny, 5-
kondygnacyjny,teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie lokalu
Dz. nr 523 o pow. 346 m2,
obręb Fabryczna
Lokal mieszkalny nr 10
na IV piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
Pokój, kuchnia,
przedpo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego
w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 97

Numer i położenie
lokalu
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

4 pokoje,
kuchnia,
przedpokój,
wc
piwnica nr 07
Powierzchnia
87,70 m2
i
6,90 m2

Cena lokalu
300 000,00 zł

Wadium
60 000,00 zł

Zainteresowani winni wpłacić wadium w wysokości 60.000,00 nie później niż do 19.08.2025 r. na
konto Urzędu Miasta Legnicy PEKAO. S.A. I O/Legnica 20124...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

3 421 zł/m²

88 m² 4 pokoje

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Wrocławska

Cena wywoławcza:

300 000 zł

3 421 zł/m²

88 m² 4 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5 położonego
w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 97

Numer i położenie
lokalu
Lokal mieszkalny
nr 5 na II piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia

4 pokoje,
kuchnia,
przedpokój,
wc
piwnica nr 07
Powierzchnia
87,70 m2
i
6,90 m2

Cena lokalu
300 000,00 zł

Wadium
60 000,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żeglarska

...odbędzie się 22.08.2025 r. o godz.12.00 w CWM Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 19.08.2025 r.
na konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

394 000 zł

417 zł/m²

945 m²

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żeglarska

Cena wywoławcza:

394 000 zł

417 zł/m²

945 m²

Zainteresowani winni wpłacać wadium do 19.08.2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jaworzyńska

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej
62

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Jaworzyńska 62
KW Nr LE1L/00073042/3
Budynek mieszkalnousługowy, 4-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 60/2 o pow. 594
m2
, obręb Bartniki
Lokal mieszkalny
nr 8 na III p.
Skład lokalu
Powierzchnia
3 pokoje,
kuchnia,
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 000 zł

3 107 zł/m²

68 m² 3 pokoje

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Jaworzyńska

Cena wywoławcza:

210 000 zł

3 107 zł/m²

68 m² 3 pokoje

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
62

Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Jaworzyńska 62
KW Nr LE1L/00073042/3
Budynek mieszkalnousługowy, 4-kondygnacyjny,
teren uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 60/2 o pow. 594
m2
, obręb Bartniki
Lokal mieszkalny
nr 8 na III p.
Skład lokalu
Powierzchnia
3 pokoje,
kuchnia,
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Hangarowa

...odbędzie się 11.08.2025 r. o godz.11.00

w CWM Legnica, ul. Rynek 19.

Szczegółowych informacji na temat ww. nieruchomości udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami – Agnieszka Grzegorowska, tel. 767212-302, pokój 315; oraz organizacji przetargu - Wioletta Mazur, tel.767212-301, pokój 313. Pełne ogłoszenie zamieszczono na www.legnica.eu. w Biuletynie Informacji Publicznej oraz wywieszono na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Legnica, Pl. Słowiański 8.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

203 zł/m²

22 661 m²

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Hangarowa

Cena wywoławcza:

4 600 000 zł

203 zł/m²

22 661 m²

...odbędzie się 11.08.2025 r. o godz.11.00

w CWM Legnica, ul. Rynek 19.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Nowy Świat

...odbędzie się 01.08.2025 r. o godz.11.30
w CWM Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 15.07.2025 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 29.07.2025 r na konto Urzędu Miasta Legnicy PEKAO
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 685 zł/m²

30 m²

Termin: 2025-08-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Nowy Świat

Cena wywoławcza:

80 000 zł

2 685 zł/m²

30 m²

...odbędzie się 01.08.2025 r. o godz.11.30
w CWM Legnica, Rynek 19.
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Wrocławska

...odbędzie się 01.08.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
Lokal udostępniony będzie do oglądania 14.07.2025 r. w godzinach od 13.00 do 14.00.
Zainteresowani winni wpłacić wadium do 29.07.2025 r. na konto Urzędu Miasta Legnicy PEKAO
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 333 zł/m²

42 m²

Termin: 2025-08-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na obiekt / lokal

Legnica, Wrocławska

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 333 zł/m²

42 m²

...odbędzie się 01.08.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19.
S.A. I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-01

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Bolesława Chrobrego

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 6 położonego
w Legnicy przy ul. Bolesława Chrobrego 12
Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Bolesława
Chrobrego 12
KW Nr
LE1L/00044827/9
Budynek mieszkalny,
5-kondygnacyjny, teren
uzbrojony

Oznaczenie
nieruchomości w
operacie ewidencji
gruntów
Numer i położenie
lokalu
Dz. nr 148 o pow.
580 m2
, obręb Stare
Miasto
Lokal mieszkalny
nr 6 na IV piętrze

Skład lokalu
Powierzchnia
j...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

2 927 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2025-07-24

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na mieszkanie

Legnica, Bolesława Chrobrego

Cena wywoławcza:

90 000 zł

2 927 zł/m²

31 m² 1 pokój

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 6 położonego
w Legnicy przy ul. Bolesława Chrobrego 12
Adres nieruchomości
Numer księgi wieczystej
Charakter zabudowy
Legnica ul. Bolesława
Chrobrego 12
KW Nr
LE1L/00044827/9
Budynek mieszkalny,
5-kondygnacyjny, teren
uzbrojony