Przetargi nieruchomości: kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Brodnica

Aukcje (licytacje) w dniu 21 maja 2026 r. na sprzedaż nieruchomości położonych

w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie.

Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza aukcje (licytacje) na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych objętych prawem użytkowania wieczystego położonych w powiecie brodnickim w woj. kujawsko-pomorskim.

1. ORGANIZATOR I PRZEDMIOT AUKCJI

1.1. Organizatorem aukcji jest Krajowa Grupa Spożywcza S.A. z siedzibą w Toruniu, ul. Kraszewskiego 40, 87-100 Toruń, wpisana do Rejestru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 700 zł

21,84 zł/m²

2 642 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
Przetarg na działkę

Brodnica

Cena wywoławcza:

57 700 zł

21,84 zł/m²

2 642 m²

w powiecie brodnickim, woj. kujawsko-pomorskie.

1. ORGANIZATOR I PRZEDMIOT AUKCJI

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
Przetarg na działkę

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Syndyk masy upadłości *** – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje na sprzedaż prawo do korzystania z działki ROD nr *** położonej w Toruniu na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Kotwica" woj. kujawsko-pomorskie, działka ROD nr ***, działka ewidencyjna nr ***obręb nr 23, KW nr ***. Cena wywoławcza stanowi 100% ceny oszacowania wskazanej w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkowego Piotra Jarzębowskiego (nr uprawnień 286...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

29 000 zł

60,92 zł/m²

476 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście

Cena wywoławcza:

29 000 zł

60,92 zł/m²

476 m²

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Łabędź

...odbędzie się w SZ w Łysomicach, ul. Toruńska 10, 87 – 148 Łysomice w dniu 21 maja 2026 roku
o godz. 10:15
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 700 zł

9,57 zł/m²

700 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Ryńsk, Łabędź

Cena wywoławcza:

6 700 zł

9,57 zł/m²

700 m²

o godz. 10:15
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płąchawy

...odbędzie się 21 maja 2026 r. o godz. 09.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 400 zł

8,07 zł/m²

1 289 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wąbrzeski, gm. Płużnica, Płąchawy

Cena wywoławcza:

10 400 zł

8,07 zł/m²

1 289 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

żniński, gm. Gąsawa, Rozalinowo

...odbędzie się w dniu 22 maja 2026 r. (piątek) o godz. 1000 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Gąsawie, przy ul. Żnińskiej 8 (pokój nr 4 na
parterze).
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne oraz cudzoziemcy na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu
nieruchomości przez cudzoziemców, jeżeli wpłacą wadium w wysokości podanej w tabeli nie później niż do dnia 18.05.2026 r. na konto Gminy Gąsawa prowadzonej
przez Bank Spółdzielczy ,,Pałuki’’ w Żninie ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

881 zł/m²

318 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gąsawa
Przetarg na obiekt / lokal

żniński, gm. Gąsawa, Rozalinowo

Cena wywoławcza:

280 000 zł

881 zł/m²

318 m²

parterze).
przez Bank Spółdzielczy ,,Pałuki’’ w Żninie ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gąsawa
Przetarg na mieszkanie

Toruń, Wojska Polskiego

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Syndyk masy upadłości***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Wojska Polskiego *** w Toruniu, woj. kujawsko-pomorskie, KW nr: ***. Cena wywoławcza stanowi 75% ceny oszacowania wskazanej w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę majątkowego Annę Mrozik (nr uprawnień 4973) z dnia 7 listopada 2025 r. i wynosi 288.435,00 zł (dwieście osiemdziesiąt ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

288 435 zł

6 009 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Toruń, Wojska Polskiego

Cena wywoławcza:

288 435 zł

6 009 zł/m²

48 m² 2 pokoje

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Syndyk masy upadłości ***w likwidacji w upadłości zaprasza do składania ofert na zakup gruntów inwestycyjnych przeznaczonych pod produkcję i usługi w bardzo korzystnej lokalizacji przy węźle drogi ekspresowej S-5 w obrębie NIWY

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

593 208 zł

63,00 zł/m²

9 416 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

Cena wywoławcza:

593 208 zł

63,00 zł/m²

9 416 m²

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

328 265 zł

63,84 zł/m²

5 142 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

Cena wywoławcza:

328 265 zł

63,84 zł/m²

5 142 m²

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 131 zł

0,02 zł/m²

391 402 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

Cena wywoławcza:

6 131 zł

0,02 zł/m²

391 402 m²

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

481 454 zł

63,83 zł/m²

7 543 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

Cena wywoławcza:

481 454 zł

63,83 zł/m²

7 543 m²

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Syndyk masy upadłości*** w likwidacji w upadłości zaprasza do składania ofert na zakup gruntów inwestycyjnych przeznaczonych pod produkcję i usługi w bardzo korzystnej lokalizacji przy węźle drogi ekspresowej S-5 w obrębie NIWY

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 291 693 zł

57,19 zł/m²

22 586 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

Cena wywoławcza:

1 291 693 zł

57,19 zł/m²

22 586 m²

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

326 669 zł

63,84 zł/m²

5 117 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

Cena wywoławcza:

326 669 zł

63,84 zł/m²

5 117 m²

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

540 980 zł

63,84 zł/m²

8 474 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Osielsko, Niwy

Cena wywoławcza:

540 980 zł

63,84 zł/m²

8 474 m²

już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto

Treść ogłoszenia:

Przedmiotem sprzedaży...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Inowrocław, Towarowa

Syndyk Masy Upadłości ***z siedzibą w Inowrocławiu – w upadłości oferuje w bieżącej sprzedaży towary w postaci perfumów i perfumetek o określonych numerach zapachów, odżywek, kremów, żeli i opakowań jakie w obrocie miała upadła spółka.

Syndyk Masy Upadłości *** sprzeda z wolnej ręki

Prawo własności zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Inowrocławiu przy ul. Towarowej *** dz. nr. ***o pow. 0,9688 ha (na jakiej posadowiony jest budynek – hala produkcyjno - magazynowa w nowoczesnym budo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 050 000 zł

2 989 zł/m²

3 028 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Inowrocław, Towarowa

Cena wywoławcza:

9 050 000 zł

2 989 zł/m²

3 028 m²

Syndyk Masy Upadłości *** sprzeda z wolnej ręki

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

...odbędzie się dnia 25 czerwca 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Solcu Kujawskim, przy
ulicy 23 Stycznia 7 o godz. 1000

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium (w pieniądzu) w wysokości 10% ceny
wywoławczej netto, tj. 117 300,00 zł na konto UM w Banku Pekao S.A. I Oddział Solec Kujawski nr 60 1240
3507 1111 0000 3057 6548, do dnia 22 czerwca 2026 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 173 000 zł

200 zł/m²

5 863 m²

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
Przetarg na działkę

Solec Kujawski, Kujawska

Cena wywoławcza:

1 173 000 zł

200 zł/m²

5 863 m²

ulicy 23 Stycznia 7 o godz. 1000

3507 1111 0000 3057 6548, do dnia 22 czerwca 2026 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-25

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Solec Kujawski
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości