Przetargi nieruchomości: kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Henryka Sienkiewicza

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 2 w Sali Łochowskiego (parter) w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10.00

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce (PLN) w wysokości określonej w tabeli powyżej, najpóźniej do dnia 07.05.2026 r. przelewem na konto Urzędu Miasta Bydgoszczy w Banku Pekao SA Nr 27 1240 6452 1111 0010 4788 2066, za datę wniesienia wadium uznaje się datę uznania środków pieniężnych na wskazanym w ogłoszeniu rachunku Urzędu Mia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

365 000 zł

3 871 zł/m²

94 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Henryka Sienkiewicza

Cena wywoławcza:

365 000 zł

3 871 zł/m²

94 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Piotrowskiego

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Bydgoszczy przy ul. Jezuickiej 2 w Sali Łochowskiego (parter) w dniu 15 maja 2026 r. o godzinie 10.45

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce (PLN) w wysokości określonej w tabeli powyżej, najpóźniej do dnia 07.05.2026 r. przelewem na konto Urzędu Miasta Bydgoszczy w Banku Pekao SA Nr 27 1240 6452 1111 0010 4788 2066, przy czym za datę wniesienia wadium uznaje się datę uznania środków pieniężnych na wskazanym w ogłoszeniu rachunku ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

5 983 zł/m²

33 m² 1 pokój

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Piotrowskiego

Cena wywoławcza:

200 000 zł

5 983 zł/m²

33 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bydgoszczy
Przetarg na działkę

żniński, gm. Gąsawa, Chomiąża Szlachecka

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. w siedzibie OT KOWR
w Bydgoszczy przy ul. Hetmańskiej 38 (parter) o godz. 11.00
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 000 zł

94,29 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żniński, gm. Gąsawa, Chomiąża Szlachecka

Cena wywoławcza:

132 000 zł

94,29 zł/m²

1 400 m²

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 r. w siedzibie OT KOWR
w Bydgoszczy przy ul. Hetmańskiej 38 (parter) o godz. 11.00
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tuchola

...odbędzie się w dniu 14 maja 2026 r. w siedzibie Sekcji Zamiejscowej KOWR w Kusowie,
ul. Osiedlowa 11, 86-022 Dobrcz o godz.: 900...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

21,21 zł/m²

330 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Tuchola

Cena wywoławcza:

7 000 zł

21,21 zł/m²

330 m²

ul. Osiedlowa 11, 86-022 Dobrcz o godz.: 900...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Sicienko, Sicienko

ul. Osiedlowa 11, 86-022 Dobrcz o godz.: 9:30....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 000 zł

112 zł/m²

1 628 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Sicienko, Sicienko

Cena wywoławcza:

182 000 zł

112 zł/m²

1 628 m²

ul. Osiedlowa 11, 86-022 Dobrcz o godz.: 9:30....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Koronowo, Samociążek

ul. Osiedlowa 11, 86-022 Dobrcz o godz.: 1030
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wymaganej kwocie na rachunek
Oddziału Terenowego KOWR w Bydgoszczy w Banku Gospodarki Krajowej Oddział w Toruniu - numer konta:
94 1130 1075 0002 6130 9720 0002. Zastrzega się, że warunek wniesienia wadium będzie spełniony
wówczas, gdy środki pieniężne znajdą się na koncie najpóźniej do końca dnia 12 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

505 000 zł

108 zł/m²

4 669 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bydgoski, gm. Koronowo, Samociążek

Cena wywoławcza:

505 000 zł

108 zł/m²

4 669 m²

ul. Osiedlowa 11, 86-022 Dobrcz o godz.: 1030
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koronowo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Bydgoszczy

ogłasza III publiczny nieograniczony przetarg ustny
(licytację) na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa
wymienionej w wykazie z dnia 27 stycznia 2026 roku, podanym do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo
przyjęty poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń we właściwym miejscowo Urzędzie Gminy, Oddziale
Terenowym KOWR w Bydgoszczy, SZ KOWR w Kusowie, w siedzibie właściwej miejsco...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 000 zł

54,12 zł/m²

2 439 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koronowo

Cena wywoławcza:

132 000 zł

54,12 zł/m²

2 439 m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Bydgoszczy

ogłasza III publiczny nieograniczony przetarg ustny
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Golub-Dobrzyń, Macikowo

...odbędzie się 14 maja 2026 r. o godz. 12.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

16 000 zł

5,33 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Golub-Dobrzyń, Macikowo

Cena wywoławcza:

16 000 zł

5,33 zł/m²

3 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Golub-Dobrzyń, Gajewo

...odbędzie się 14 maja 2026 r. o godz. 11.30 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 500 zł

4,01 zł/m²

7 100 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Golub-Dobrzyń, Gajewo

Cena wywoławcza:

28 500 zł

4,01 zł/m²

7 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Golub-Dobrzyń, Nowawieś

KOWR ODDZIAŁ TERENOWY W BYDGOSZCZY

ogłasza II nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż
nieruchomości z Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa wymienionej w wykazie, podanym do
publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń
właściwych miejscowo: Urzędu Gminy, Izby Rolniczej, Oddziału Terenowego KOWR w Bydgoszczy,
Sekcji Zamiejscowej w Łysomicach, oraz na stronie internetowej KOWR: www.kowr.gov.pl w dniu
09.03.2026 r.
Przedmiotem sprzedaży są...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

14 000 zł

28,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

golubsko-dobrzyński, gm. Golub-Dobrzyń, Nowawieś

Cena wywoławcza:

14 000 zł

28,00 zł/m²

500 m²

KOWR ODDZIAŁ TERENOWY W BYDGOSZCZY

ogłasza II nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż
09.03.2026 r.
Przedmiotem sprzedaży są...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koronowo

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Bydgoszczy

ogłasza III publiczny nieograniczony przetarg ustny
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

292 000 zł

53,88 zł/m²

5 419 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Koronowo

Cena wywoławcza:

292 000 zł

53,88 zł/m²

5 419 m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Bydgoszczy

ogłasza III publiczny nieograniczony przetarg ustny
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

Toruń, Szosa Okrężna

...odbędzie się na posiedzeniu jawnym o godzinie 13.30 w biurze syndyka Anny Michalak, ul. Chełmińska 117, 86-300 Grudziądz w dn. 14 maja 2026 r. Warunki sprzedaży w trybie z wolnej ręki oraz operat szacunkowy nieruchomości sporządzony przez rzeczoznawcę majątkowego udostępnione są do wglądu w biurze syndyka Anny Michalak, ul. Chełmińska 117, 86-300 Grudziądz. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 537888623 lub pod adresem sekretariat@biurosyndyka.com...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

266 500 zł

4 230 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Toruń, Szosa Okrężna

Cena wywoławcza:

266 500 zł

4 230 zł/m²

63 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Toruń, Rudak, Osadnicza

Prezydent miasta Torunia ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż poniżeszej nieruchomości

Przedmiot sprzedaży:

ul. Osadnicza 22 wraz z udziałem 1/4 cz. w drodze wewnętrznej - pow. 0,1346 ha, dz. nr 106/7, KW TO1T/00129080/4

Droga wewnętrzna - działki nr 106/5 i 104/2.

Obciążenia:

- służebność przesyłu ustanowionymi na rzecz Spółki pod firmą ENERGA – OPERATOR S.A. z siedzibą w Gdańsku. Zgodnie z informacją uzyskaną od ENERGA-OPERATR S.A. Oddział w Toruniu na działkach nr 106/2,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

320 000 zł

238 zł/m²

1 346 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
Przetarg na działkę

Toruń, Rudak, Osadnicza

Cena wywoławcza:

320 000 zł

238 zł/m²

1 346 m²

Przedmiot sprzedaży:

Droga wewnętrzna - działki nr 106/5 i 104/2.

Obciążenia:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
Przetarg na działkę

Toruń, Rudak, Osadnicza

Przedmiot sprzedaży:

ul. Osadnicza 22C wraz z udziałem 1/4 cz. w drodze wewnętrznej - pow. 0,1348 ha, dz. nr 106/3, KW TO1T/00129080/4

Droga wewnętrzna - działki nr 106/5 i 104/2.

Obciążenia:

- służebność przesyłu ustanowionymi na rzecz Spółki pod firmą ENERGA – OPERATOR S.A. z siedzibą w Gdańsku. Zgodnie z informacją uzyskaną od ENERGA-OPERATR S.A. Oddział w Toruniu na działkach nr 106/2...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

320 000 zł

237 zł/m²

1 348 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
Przetarg na działkę

Toruń, Rudak, Osadnicza

Cena wywoławcza:

320 000 zł

237 zł/m²

1 348 m²

Przedmiot sprzedaży:

Droga wewnętrzna - działki nr 106/5 i 104/2.

Obciążenia:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
Przetarg na działkę

Toruń, Rudak, Osadnicza

Przedmiot sprzedaży:

ul. Osadnicza 22D wraz z udziałem 1/4 cz. w drodze wewnętrznej - pow. 0,1831 ha, dz. nr 106/4 i 104/1 , KW TO1T/00129080/4 i KW TO1T/00032986/8
Droga wewnętrzna - działki nr 106/5 i 104/2.

Obciążenia:

- służebność przesyłu ustanowionymi na rzecz Spółki pod firmą ENERGA – OPERATOR S.A. z siedzibą w Gdańsku. Zgodnie z informacją uzyskaną od ENERGA-OPERATR S.A. Oddział w T...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 000 zł

218 zł/m²

1 831 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
Przetarg na działkę

Toruń, Rudak, Osadnicza

Cena wywoławcza:

400 000 zł

218 zł/m²

1 831 m²

Przedmiot sprzedaży:

Droga wewnętrzna - działki nr 106/5 i 104/2.

Obciążenia:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Torunia
1                          100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości