Syndyk sprzeda: kujawsko-pomorskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

tucholski, gm. Śliwice, Sarnia Góra

...odbędzie się w dniu 27 lutego 2026roku w siedzibie syndyka masy upadłości w Łodzi, ul. A. Struga nr 16, lok. 311, 90-513 Łódź, o godzinie 11.00.

6. Ogłoszenie oraz warunki konkursu ofert mogą być zmienione lub odwołane, bez podania przyczyny. Syndykowi przysługuje prawo uznania bez podawania przyczyny, że konkurs nie został rozstrzygnięty oraz prawo unieważnienia całego konkursu lub jego części bez podawania przyczyn.

7. Szczegółowe warunki konkursu ofert określa regulamin sporządzony prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

34 000 zł

1,04 zł/m²

32 810 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tucholski, gm. Śliwice, Sarnia Góra

Cena wywoławcza:

34 000 zł

1,04 zł/m²

32 810 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bydgoszcz, Toruńska

...odbędzie się 16-17 lutego 2026 r. (poniedziałek – wtorek) od godz. 11:00 przy ul. Toruńskiej 304. Osoby zainteresowane udziałem w prezentacji proszone są o przesłanie swoich zgłoszeń telefoniczni lub sms pod numer 66***33.

Syndyk zastrzega sobie prawo do odstąpienia od sprzedaży bez podania przyczyny....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 786 700 zł

1 530 zł/m²

3 783 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Bydgoszcz, Toruńska

Cena wywoławcza:

5 786 700 zł

1 530 zł/m²

3 783 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Toruń

...odbędzie się w Biurze Syndyka w dniu 24 lutego 2026 r. o godz. 15.30.

Z oszacowaniem przedmiotu przetargu, regulaminem przetargu oraz innymi dokumentami można zapoznawać się, po uprzednim uzgodnieniu terminu (tel. 572 971 912), w Biurze Syndyka, od poniedziałku do piątku w godz. 9. 00 do 16.00. Regulamin Konkursu Ofert, mapa ofertowa z wydzielonymi Obszarami oraz pozostałe informacje dotyczące Konkursu Ofert są również opublikowane na stronie www.lexima.com.pl w zakładce _Upadłości i restru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 023 574 zł

175 zł/m²

102 897 m²

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Toruń

Cena wywoławcza:

18 023 574 zł

175 zł/m²

102 897 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Lipno, Łochocin

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT W TRYBIE Z WOLNEJ RĘKI NA ZAKUP: prawo własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę nr ***o powierzchni: 2,0921 ha. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Łochocin, obręb 0021 Łochocin, gmina Lipno, lipnowski, województwo kujawsko-pomorskie. Dla szacowanej nieruchomości urządzona jest Księga Wieczysta nr WL1L/__000pokaż telefon prowadzona przez V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Lipnie. CENA WYWOŁAWCZ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 500 zł

3,70 zł/m²

20 921 m²

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

lipnowski, gm. Lipno, Łochocin

Cena wywoławcza:

77 500 zł

3,70 zł/m²

20 921 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Inowrocław, Towarowa

Syndyk Masy Upadłości ***w Inowrocławiu – w upadłości oferuje w bieżącej sprzedaży towary w postaci perfumów i perfumetek o określonych numerach zapachów, odżywek, kremów, żeli i opakowań jakie w obrocie miała upadła spółka.

Syndyk Masy Upadłości *** sprzeda z wolnej ręki

Prawo własności zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Inowrocławiu przy ul. Towarowej ***dz. nr. ***o pow. 0,9688 ha (na jakiej posadowiony jest budynek – hala produkcyjno - magazynowa w nowoczesnym budownictwie, o ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 050 000 zł

2 989 zł/m²

3 028 m²

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Inowrocław, Towarowa

Cena wywoławcza:

9 050 000 zł

2 989 zł/m²

3 028 m²

Syndyk Masy Upadłości *** sprzeda z wolnej ręki

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście, Szosa Bydgoska

Atrakcyjne tereny inwestycyjne w Toruniu na sprzedaż.

Syndyk masy upadłości *** ogłasza konkurs ofert na sprzedaż gruntów inwestycyjnych o łącznej powierzchni 9,1 ha, położonych w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska i Pera Jonssona – tuż obok Motoareny i Castoramy

Cena minimalna za całość: 18,023 mln zł netto

Możliwość zakupu całości lub jednego z 2 wydzielonych obszarów

6,12ha (obszar nr 1) = cena za teren + udział w drodze = 12,1mln zł

2,95ha (obszar nr 3) = cena za teren + udział w drodze = ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 023 574 zł

199 zł/m²

90 767 m²

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Toruń, Starotoruńskie Przedmieście, Szosa Bydgoska

Cena wywoławcza:

18 023 574 zł

199 zł/m²

90 767 m²

Atrakcyjne tereny inwestycyjne w Toruniu na sprzedaż.

Cena minimalna za całość: 18,023 mln zł netto

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

golubsko-dobrzyński, gm. Ciechocin, Miliszewy

Syndyk Masy Upadłości prowadzący postępowanie upadłościowe, które toczy się przed Sądem Rejonowym w Toruniu V Wydział Gospodarczy o sygn. akt TO1T/GU/613/2023, TO1T/GUp/56/2023,

oferuje do sprzedaży prawo własności nieruchomości zabudowanej, położonej w miejscowości Miliszewy, nr ***, w gminie Ciechocin, powiat golubsko-dobrzyński, działka nr ***/3, dla której Sąd Rejonowy w Golubiu-Dobrzyniu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze***

Powierzchnia użytkowa: 182,57 m²
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

337 200 zł

1 847 zł/m²

183 m² 7 pokoi

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

golubsko-dobrzyński, gm. Ciechocin, Miliszewy

Cena wywoławcza:

337 200 zł

1 847 zł/m²

183 m² 7 pokoi

Powierzchnia użytkowa: 182,57 m²
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Grudziądz

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT W TRYBIE Z WOLNEJ RĘKI NA ZAKUP:

nieruchomości biurowo-magazynowej z utwardzonym placem, w której skład wchodzą:

*** Nieruchomość budynkowa oznaczona numerem ewidencyjnym ***o powierzchni 0,1368 ha, zabudowana budynkiem biurowo – warsztatowym o powierzchni użytkowej 413,06 m2 oraz innym budynkiem niemieszkalnym o powierzchni użytkowej z obmiaru 50,11 m2, dla której Sąd Rejonowy w Grudziądzu prowadzi księgę wieczystą nr ***;
*** Nieruchomość gru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

758 000 zł

1 637 zł/m²

463 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Grudziądz

Cena wywoławcza:

758 000 zł

1 637 zł/m²

463 m²

*** Nieruchomość gru...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Gdańska

Syndyk masy upadłości***

nieprowadzącej działalności gospodarczej

oferuje do sprzedaży:

przysługujące upadłej prawo odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr ***, położonego w Bydgoszczy, przy ul. Gdańskiej ***, dla którego Sąd Rejonowy w Bydgoszczy prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, za cenę nie niższą niż 476.000,00 zł (czterysta siedemdziesiąt sześć tysięcy złotych)

Warunki sprzedaży:

• Nabywca zobowiąże się do pokrycia kosztów związanych z zawarciem umowy sprzedaży.

• Cena sprzeda...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

476 000 zł

4 808 zł/m²

99 m² 3 pokoje

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Bydgoszcz, Gdańska

Cena wywoławcza:

476 000 zł

4 808 zł/m²

99 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Raciążek, Raciążek

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Z MASY UPADŁOŚCI Z CENĄ OBNIŻONĄ DO 50% WARTOŚCI OSZACOWANIA

Syndyk masy upadłości *** w upadłości zaprasza wszystkich zainteresowanych do składana ofert na zakup nieruchomości gruntowej położonej w Raciążku przy ul. Wiatracznej z rozpoczętą realizacją inwestycji polegającą na budowie dwóch budynków mieszkalnych działki nr ***obręb 0008 Raciążek, dla których Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim prowadzi księgę wieczystą numer *** wraz drogami dojazdowym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 190 zł

64,93 zł/m²

1 004 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Raciążek, Raciążek

Cena wywoławcza:

65 190 zł

64,93 zł/m²

1 004 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Raciążek, Raciążek

Syndyk masy upadłości P*** w upadłości zaprasza wszystkich zainteresowanych do składana ofert na zakup nieruchomości gruntowej położonej w Raciążku przy ul. Wiatracznej z rozpoczętą realizacją inwestycji polegającą na budowie dwóch budynków mieszkalnych działki nr*** obręb 0008 Raciążek, dla których Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim prowadzi księgę wieczystą numer *** wraz drogami dojazdowy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

33 210 zł

36,22 zł/m²

917 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Raciążek, Raciążek

Cena wywoławcza:

33 210 zł

36,22 zł/m²

917 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Raciążek, Raciążek

Syndyk masy upadłości*** w upadłości zaprasza wszystkich zainteresowanych do składana ofert na zakup nieruchomości gruntowej położonej w Raciążku przy ul. Wiatracznej z rozpoczętą realizacją inwestycji polegającą na budowie dwóch budynków mieszkalnych działki nr *** obręb 0008 Raciążek, dla których Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim prowadzi księgę wieczystą numer *** wraz drogami dojazdowym...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 185 zł

76,63 zł/m²

955 m²

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

aleksandrowski, gm. Raciążek, Raciążek

Cena wywoławcza:

73 185 zł

76,63 zł/m²

955 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

aleksandrowski, gm. Koneck, Spoczynek

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY MASY UPADŁOŚCI

z obniżoną ceną

Syndyk masy upadłości *** w upadłości zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert na zakup:

*** nieruchomości gruntowej położonej w Raciążku przy ul. Wiatracznej z rozpoczętą realizacją inwestycji polegającą na budowie dwóch budynków mieszkalnych działki nr ***obręb 0008 Raciążek, dla których Sąd Rejonowy w Aleksandrowie Kujawskim prowadzi księgę wieczystą numer *** wraz z drogami dojazdowymi w postaci działek numer ***/7 or...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 648 190 zł

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

aleksandrowski, gm. Koneck, Spoczynek

Cena wywoławcza:

2 648 190 zł

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY MASY UPADŁOŚCI

z obniżoną ceną

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

nakielski, gm. Szubin, Zalesie, Ogrodowa

Syndyk masy upadłości sprzeda nieruchomość lokalowa mieszkalna o powierzchni użytkowej 43,80m2, położona w miejscowości Zalesie (województwo kujawsko-pomorskie, powiat nakielski, gmina Szubin) przy ul. Ogrodowej ***/***. Nieruchomość lokalowa znajduje się w parterowym, sześciolokalowym budynku mieszkalnym w zabudowie szeregowej.

Dla przedmiotowej nieruchomości IV Wydział Ksiąg Wieczystych przy Sądzie Rejonowym w Szubinie prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Nieruchomość obejmuje lokal wraz z pomi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 000 zł

2 603 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

nakielski, gm. Szubin, Zalesie, Ogrodowa

Cena wywoławcza:

114 000 zł

2 603 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Nieruchomość obejmuje lokal wraz z pomi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

chełmiński, gm. Lisewo, Lisewo, Chełmińska

...odbędzie się

16.02.2026 r. o godzinie 12.30 w siedzibie Syndyka j/w.

Syndyk zastrzega sobie prawo do zmiany terminu przetargu lub jego odwołania bez podawania przyczyn....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 078,40 zł

2 055 zł/m²

31 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

chełmiński, gm. Lisewo, Lisewo, Chełmińska

Cena wywoławcza:

63 078,40 zł

2 055 zł/m²

31 m² 1 pokój

...odbędzie się

16.02.2026 r. o godzinie 12.30 w siedzibie Syndyka j/w.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-13

Organizator przetargu:
Syndyk
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości