Licytacje komornicze: Rodaki

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

olkuski, gm. Klucze, Rodaki, Prosta

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - MIEJSCOWOŚĆ RODAKI UL. PROSTA ***

Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Rodakach gmina Klucze oznaczona numerami ewidencyjnymi działek *** i *** o łącznej powierzchni 0,5620 ha. Działka o nr ew. *** zlokalizowana w Rodakach przy ul. Prostej o pow. 0,1570 ha w całości zagospodarowana i ogrodzona. Na gruncie posadowiony jest murowany, dwukondygnacyjny budynek mieszkalny o pow. użytkowej 90,49 m2 oraz murowany, ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

624 600 zł

111 zł/m²

5 620 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

olkuski, gm. Klucze, Rodaki, Prosta

Cena wywoławcza:

624 600 zł

111 zł/m²

5 620 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA - MIEJSCOWOŚĆ RODAKI UL. PROSTA ***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

olkuski, gm. Klucze, Rodaki

...druga licytacja w trybie licytacji elektronicznej nieruchomości zabudowanej położonej pod adresem: 32-310 Rodaki, dla której SĄD REJONOWY OLKUSZ V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, będącej własnością dłużnika: ***.
(Nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Rodakach gmina Klucze oznaczona numerami ewidencyjnymi działek *** i *** o łącznej powierzchni 0,5620ha. Działka o nr ew. *** zlokalizowana w Rodakach przy ul. Prostej *** o pow. 0,1570 ha w całości zagospodar...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

555 200 zł

6 135 zł/m²

91 m² 4 pokoje

Termin: 2025-01-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

olkuski, gm. Klucze, Rodaki

Cena wywoławcza:

555 200 zł

6 135 zł/m²

91 m² 4 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-01-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

olkuski, gm. Klucze, Rodaki, Prosta

...pierwsza licytacja w trybie licytacji elektronicznej nieruchomości zabudowanej położonej pod adresem: 32-310 Rodaki, dla której SĄD REJONOWY OLKUSZ V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***, będącej własnością dłużnika***
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

624 600 zł

3 942 zł/m²

158 m² 4 pokoje

Termin: 2024-10-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

olkuski, gm. Klucze, Rodaki, Prosta

Cena wywoławcza:

624 600 zł

3 942 zł/m²

158 m² 4 pokoje

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

olkuski, gm. Klucze, Rodaki

...odbędzie się się w systemie teleinformatycznym na portalu: https://e-licytacje.komornik.pl

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
poprzez sprzedaż elektroniczną w uproszczonej egzekucji z nieruchomości

nieruchomości w postaci:
nieruchomość gruntowa
położonej w Klucze, przy Rodaki
Numer działki :
o powierzchni : 0,1110 ha
Kształt nieregularny - około 14 x 62 m.b.
Klasa użytków : Ls VI - lasy , grunt zadrzewiony
stanowiącej własność dłużnika:

posiadająca założoną Księgę Wieczystą nr *** w Sądzie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

29 250 zł

26,35 zł/m²

1 110 m²

Termin: 2024-07-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

olkuski, gm. Klucze, Rodaki

Cena wywoławcza:

29 250 zł

26,35 zł/m²

1 110 m²

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci:
nieruchomość gruntowa
położonej w Klucze, przy Rodaki
Numer działki :
o powierzchni : 0,1110 ha
Kształt nieregularny - około 14 x 62 m.b.
Klasa użytków : Ls VI - lasy , grunt zadrzewiony
stanowiącej własność dłużnika:

posiadająca założoną Księgę Wieczystą nr *** w Sądzie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-07-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

olkuski, gm. Klucze, Rodaki

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości w postaci działek : 2257 o pow. 0,2780 ha, 0,258 o pow. 0,1540 ha , 2256 o pow. 0,4940 ha 2615 o pow. 0,2740 ha o łącznej powierzchni 1,2000 ha.
Położenie (numer porządkowy / województwo, powiat, gmina, miejscowość) MAŁOPOLSKIE, OLKUSKI, KLUCZE, RODAKI
miejsce położenia: 32-310 Roda...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

31 500 zł

2,63 zł/m²

12 000 m²

Termin: 2023-03-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

olkuski, gm. Klucze, Rodaki

Cena wywoławcza:

31 500 zł

2,63 zł/m²

12 000 m²

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

miejsce położenia: 32-310 Roda...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości