Licytacje komornicze: Falkowa

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

...druga licytacja nieruchomości:

1

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA OBJĘTA KW O NUMERZE ***.

Nieruchomość gruntowa składająca się z działki ewidencyjnej nr ***/*** o powierzchni 0,6313 ha zabudowanej budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 45,48 m2. Nieruchomość położona w Falkowej, gmina Ciężkowice, powiat tarnowski, województwo małopolskie. Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą o numerze ***. (Zgodnie z decyzją z dnia 19-12-2024r. wydaną przez Burmistrza Gminy Ciężkowice zatwierdzono...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

360 000 zł

7 916 zł/m²

46 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

Cena wywoławcza:

360 000 zł

7 916 zł/m²

46 m²

...druga licytacja nieruchomości:

1

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA OBJĘTA KW O NUMERZE ***.

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

...druga licytacja nieruchomości:

1

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA OBJĘTA KW O NUMERZE ***.***

Nieruchomość gruntowa składająca się z działki ewidencyjnej nr ***/*** o powierzchni 0,6313 ha zabudowanej budynkiem gospodarczym o powierzchni użytkowej 45,48 m2. Nieruchomość położona w Falkowej, gmina Ciężkowice, powiat tarnowski, województwo małopolskie. Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą o numerze ***. (Zgodnie z decyzją z dnia 19-12-2024r. wydaną przez Burmistrza Gminy Ciężkowice zatwie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

90 666,67 zł

1 994 zł/m²

46 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

Cena wywoławcza:

90 666,67 zł

1 994 zł/m²

46 m²

...druga licytacja nieruchomości:

1

***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA OBJĘTA KW O NUMERZE ***.***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do *** (1/2), *** (1/2) położonej pod adresem Falkowa ***, Falkowa, 33-192 Ciężkowice, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowie IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Tuchowie prowadzi księgę wieczystą o numerze TR2T/***/1.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa składająca się z działki ewidencyjnej nr ***/1 o powierzchni 0,9720 ha zabudowanej murowanym budynkiem domu mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 206,56 m2 oraz ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

405 000 zł

1 961 zł/m²

207 m²

Termin: 2026-03-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

Cena wywoławcza:

405 000 zł

1 961 zł/m²

207 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

...druga licytacja w celu zniesienia współwłasności nieruchomości należącej do *** (1/2), *** (1/2) położonej pod adresem Falkowa ***, Falkowa, 33-192 Ciężkowice, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowie IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Tuchowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa składająca się z działki ewidencyjnej nr *** o powierzchni 0,9720 ha zabudowanej murowanym budynkiem domu mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni użyt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

360 000 zł

1 743 zł/m²

207 m²

Termin: 2025-03-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

Cena wywoławcza:

360 000 zł

1 743 zł/m²

207 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-03-31

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

...pierwsza licytacja nieruchomości położonej pod adresem Falkowa ***, Falkowa, 33-192 Ciężkowice, dla której Sąd Rejonowy w Tarnowie IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Tuchowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa składająca się z działki ewidencyjnej nr ***/1 o powierzchni 0,9720 ha zabudowanej murowanym budynkiem domu mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 206,56 m2 oraz działki ewidencyjnej nr ***/2 o powierzch...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

540 000 zł

2 614 zł/m²

207 m²

Termin: 2025-02-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

Cena wywoławcza:

540 000 zł

2 614 zł/m²

207 m²

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-02-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Falkowa, gm. Ciężkowice, 33-192 Ciężkowice, dla której SĄD REJONOWY TUCHÓW IX ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH Z SIEDZIBĄ W TUCHOWIE prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
działka nr 62/1 o pow. 1,33 ha - niezabudowana, stanowiąca las

Suma oszacowania wynosi 25 213,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 18 909,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

99 zł

0,99 zł/m²

100 m²

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

Cena wywoławcza:

99 zł

0,99 zł/m²

100 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-18

Cena wywoławcza:

18 909,75 zł

1,42 zł/m²

13 300 m²

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

tarnowski, gm. Ciężkowice, Falkowa

Cena wywoławcza:

18 909,75 zł

1,42 zł/m²

13 300 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-01-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości