Przetargi nieruchomości: gm. Wieliczka

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Śledziejowice

Syndyk masy upadłości osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej

ogłasza konkurs ofert

na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o funkcji mieszkalno-usługowej, obejmująca działkę ewidencyjną nr ***/1, położona w miejscowości Śledziejowice ***, gmina Wieliczka, powiat Wielicki, województwo małopolskie, dla której Sąd Rejonowy w Wieliczce, III Wydział Ksiąg Wieczystych księgę wieczystą o nr *** Cena wy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 710 000 zł

5 815 zł/m²

294 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Śledziejowice

Cena wywoławcza:

1 710 000 zł

5 815 zł/m²

294 m²

ogłasza konkurs ofert

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Śledziejowice

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o funkcji mieszkalno-usługowej, obejmująca działkę ewidencyjną nr ***/1, położona w miejscowości Śledziejowice ***, gmina Wieliczka, powiat Wielicki, województwo małopolskie, dla której Sąd Rejonowy w Wieliczce.

Cena wywoławcza wynosi 1 710 000,00 zł (jeden milion siedemset dziesięć tysięcy złotych).

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Złożenie pisemnej oferty kupna nieruchomości opisanej w pkt I wraz z proponowaną ceną na...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 710 000 zł

5 815 zł/m²

294 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Śledziejowice

Cena wywoławcza:

1 710 000 zł

5 815 zł/m²

294 m²

Warunki uczestnictwa w konkursie:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo MAŁOPOLSKIE, powiat wielicki, gmina Wieliczka, obręb Sułków działka nr: 27 o pow. ewid. 0.4000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4000 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0100 ha; RIVa/R - 0,3900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr KR1I/00038431/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

582 400 zł

146 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Cena wywoławcza:

582 400 zł

146 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Grabówki

Syndyk masy upadłości sprzedaje nieruchomość z wolnej ręki w drodze konkursu ofert:

Prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonej w miejscowości Grabówki nr ***, gmina Wieliczka, powiat wielicki, województwo małopolskie, stanowiącej działkę ewidencyjną numer ***/9 o powierzchni 0,1692 ha, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr *** – za cenę nie niższą niż cena oszacowania wynosząca 879.000 zł netto (osiemset siedemdziesiąt dziewięć tysięcy złotych)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

879 000 zł

5 745 zł/m²

153 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Grabówki

Cena wywoławcza:

879 000 zł

5 745 zł/m²

153 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

582 400 zł

146 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Cena wywoławcza:

582 400 zł

146 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wieliczka

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Syndyk masy upadłości ***osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt: KR1S/GUp/126/2024

ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości gruntowej

Sprzedaż nastąpi przy zachowaniu przepisów ustawy Prawo upadłościowe zgodnie z zezwoleniem Sędziego – Komisarza z dnia 9 stycznia 2026 r. w trybie art. 311 ust. 1 w zw. z art. 206 ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 213 ust. 1 w zw. z art. 491[1] ust 2 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 200 zł

36,63 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Wieliczka

Cena wywoławcza:

117 200 zł

36,63 zł/m²

3 200 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

582 400 zł

146 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Cena wywoławcza:

582 400 zł

146 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

728 000 zł

182 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Cena wywoławcza:

728 000 zł

182 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

728 000 zł

182 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Cena wywoławcza:

728 000 zł

182 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na dom

Wieliczka

OGŁOSZENIE o sprzedaży zabudowanej nieruchomości w Wieliczce
Syndyk Masy Upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż nieruchomości położonej w miejscowości Wieliczka, przy ulicy Henryka Sienkiewicza nr ***, gmina Wieliczka, województwo małopolskie, stanowiącej zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym, działkę nr ***/3, o powierzchni 559 m2, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Wieliczce III Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą ***.
Nieruchomość wchodzi ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

966 000 zł

4 165 zł/m²

232 m² 5 pokoi

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Wieliczka

Cena wywoławcza:

966 000 zł

4 165 zł/m²

232 m² 5 pokoi

Nieruchomość wchodzi ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

728 000 zł

182 zł/m²

4 000 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Sułków

Cena wywoławcza:

728 000 zł

182 zł/m²

4 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

Wieliczka, Stefana Żeromskiego

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

Syndyk masy upadłości*** sprzeda z wolnej ręki, w drodze konkursu ofert zorganizowaną część przedsiębiorstwa upadłego*** położonej w Wieliczce przy ul. Stefana Żeromskiego ***, po cenie nie niższej niż 11 172 000,00 zł (jedenaście milionów sto siedemdziesiąt dwa złotych 00/100).

W skład zorganizowanej części przedsiębiorstwa będącego przedmiotem konkursu ofert wchodzą nieruchomości gruntowe zabudowane budynkiem hotelu „...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 172 000 zł

2 202 zł/m²

5 073 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Syndyk Mirosław Filipak
Przetarg na obiekt / lokal

Wieliczka, Stefana Żeromskiego

Cena wywoławcza:

11 172 000 zł

2 202 zł/m²

5 073 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-23

Organizator przetargu:
Syndyk Mirosław Filipak
Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Golkowice

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert w sprawie sprzedaży z wolnej ręki następujących nieruchomości:

1. nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr ***w miejscowości Golkowice, woj. Małopolskie, powiat Wielicki, gmina Wieliczka o obszarze 0,3000 ha, dla której Sąd Rejonowy w Wieliczce III Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer ***, nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

830 250 zł

4 686 zł/m²

177 m² 5 pokoi

Termin: 2025-08-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

wielicki, gm. Wieliczka, Golkowice

Cena wywoławcza:

830 250 zł

4 686 zł/m²

177 m² 5 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Koźmice Wielkie

Syndyk masy upadłości *** osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt: KR1S/GUp/126/2024 ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomości gruntowej.

Sprzedaż nastąpi przy zachowaniu przepisów ustawy Prawo upadłościowe zgodnie z zezwoleniem Sędziego – Komisarza z dnia 27 maja 2025 r. w trybie art. 311 ust. 1 w zw. z art. 206 ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 213 ust. 1 w zw. z art. 491[1] ust 2 Prawa upadłościowego.

Przedmiotem sprzedaży jest...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

293 000 zł

91,56 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

wielicki, gm. Wieliczka, Koźmice Wielkie

Cena wywoławcza:

293 000 zł

91,56 zł/m²

3 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Wieliczka, Stefana Żeromskiego

Syndyk masy upadłości *** sprzeda z wolnej ręki, w drodze konkursu ofert zorganizowaną część przedsiębiorstwa upadłego „***”, położonej w Wieliczce przy ul. Stefana Żeromskiego ***, po cenie nie niższej niż 11 172 000,00 zł (jedenaście milionów sto siedemdziesiąt dwa złotych 00/100).

W skład zorganizowanej części przedsiębiorstwa będącego przedmiotem konkursu ofert wchodzą nieruchomości gruntowe zabudowane budynkiem hotelu „***” (o łącznej pow. użytkowej 4620 m2) wraz z wyposażeniem oraz budynk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 172 000 zł

2 202 zł/m²

5 073 m² 1 pokój

Termin: 2025-05-22

Organizator przetargu:
Syndyk Mirosław Filipak
Przetarg na obiekt / lokal

Wieliczka, Stefana Żeromskiego

Cena wywoławcza:

11 172 000 zł

2 202 zł/m²

5 073 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-22

Organizator przetargu:
Syndyk Mirosław Filipak
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości